Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne mogu da dobijem turisticku vizu za Tajvan, da li neko moze da mi pomogne .

[es] :: Vodič za emigraciju :: Ne mogu da dobijem turisticku vizu za Tajvan, da li neko moze da mi pomogne .

[ Pregleda: 6061 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ddjura
Mare Glogovac
Beograd

Član broj: 139463
Poruke: 6
92.244.146.*



Profil

icon Ne mogu da dobijem turisticku vizu za Tajvan, da li neko moze da mi pomogne .08.03.2010. u 21:52 - pre 172 meseci
Posle bezbroj prica sa predstavnistvom Tajvana u budimpesti , menjanja svakakvih prica dobio sam finalnu informaciju od njih da se drzavljanima Srbije ne izdaje turisticka viza, samo business viza . Moj razlog putovanja je poseta svoje devojke sa kojom sam u vezi, i sa kojom sam ziveo duzi period dok sam radio u Americi . Da li ima neko neku informaciju ili neki savet kako da na bilo koj nacin dobijem vizu za ulazak u Tajvan? . Hvala unapred , svaka pomoc je dobrodosla ....
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Ne mogu da dobijem turisticku vizu za Tajvan, da li neko moze da mi pomogne .08.03.2010. u 23:50 - pre 172 meseci
To je zaista žalosno da ti ovako odgovori,svašta !!! Razumem te da ti je teško što ne možeš da vidiš devojku,a ako ne bude moglo,nema druge da se ili vratiš u Ameriku pa da od tamo putuješ za Tajvan,ili da ona dodje ovde u Srbiju.

A šta su rekli,zbog čega ne izdaju turističke vize građanima Srbije,već samo poslovne ? Probaj da pozoveš na telefon časopis Digital i da nih pitaš kako oni idu na Tajvan svake godine,pa da se umuvaš među njih nekako kada bude sajam tamo početkom juna meseca.


Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dial-up.dsl.siol.net.



+6455 Profil

icon Re: Ne mogu da dobijem turisticku vizu za Tajvan, da li neko moze da mi pomogne .09.03.2010. u 07:16 - pre 172 meseci
Probaj sa konzulatom u Grčkoj... A uostalom uvek možeš preko neta kontaktirati neku random firmu da ti pošalje pozivno pismo...
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
109.93.177.*



+4 Profil

icon Re: Ne mogu da dobijem turisticku vizu za Tajvan, da li neko moze da mi pomogne .09.03.2010. u 07:41 - pre 172 meseci
Pa to znači da si mi ti mnogo naivan.Prvo nisi napisao odakle tražiš vizu,taj duži boravak u americi zašto se prekinuo,a ako si i bio toliko dugo znaš mnogo više kako to funkcioniše sa tim zemljama gde ima svega i svačega.I stiao si i do Budimpešte,a što nisi u Budimpešti kontaktirao našu ambasadu pa se informisao.Sada ti nude da ideš u Grčku.Sve mi to liči na onaj film OKTOBAR FEST,sa Goncićem.
I Kojim poslom ti se devojka bavi.Što ti ona ne pošalje neku garanciju.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

ddjura
Mare Glogovac
Beograd

Član broj: 139463
Poruke: 6
92.244.146.*



Profil

icon Re: Ne mogu da dobijem turisticku vizu za Tajvan, da li neko moze da mi pomogne .09.03.2010. u 08:36 - pre 172 meseci
razlog zasto ne daju turisticke vize drzavljanima Srbije je los odnos dve zemlje. Znate da Srbija podrzava Kinu i ne prizanje Tajva, sto je i normalno jer samo 23 zemljice priznaju Tajvan i skoro niko nema diplomatske odnose sa njima , ali imaju bilateralne, ali mi iskljucujuemo svaki tip odnosa sa njima i onda je tako kako je ...
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
109.93.177.*



+4 Profil

icon Re: Ne mogu da dobijem turisticku vizu za Tajvan, da li neko moze da mi pomogne .09.03.2010. u 09:01 - pre 172 meseci
Izvinjavam se ako sam bio pregrub.Mislio sam ako je već radio u americi ili šta već, ima veće šanse da dobije vizu od bilo koga ovde ako su već takvi
odnosi dve zemlje.Ima i devojku koja je već tamo.AAko ima što nam nije napisao,onda on sam zna.
@Isak666
Mislim da preteruješ sa tim upadicama .To radiš u svakoj temi koje sam pratio.Verovatno ti je bitan Broj poruka,jer ovo nije odgovor na post
nego......?????????

•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

1vi
Srbija

Član broj: 161459
Poruke: 301
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: Bez sajta


+4 Profil

icon Re: Ne mogu da dobijem turisticku vizu za Tajvan, da li neko moze da mi pomogne .21.03.2010. u 19:43 - pre 171 meseci
Trebao bi ovaj link da ti pomogne: http://www.boca.gov.tw/mp.asp?mp=2
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Ne mogu da dobijem turisticku vizu za Tajvan, da li neko moze da mi pomogne .

[ Pregleda: 6061 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.