Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Veoma cudan problem sa telefonskom linijom [nema signala 'zauzeto']

[es] :: Fiksna telefonija :: Veoma cudan problem sa telefonskom linijom [nema signala 'zauzeto']

[ Pregleda: 5035 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

slomir
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 245403
Poruke: 23
109.106.254.*



Profil

icon Veoma cudan problem sa telefonskom linijom [nema signala 'zauzeto']10.03.2010. u 14:47 - pre 172 meseci
Pre svega izvinjenje moderatoru na duzem naslovu, jednostavno nisam znao kako da objasnim ovo cudno ponasanje telefonske linije...

Dakle, kada razgovaram sa nekim telefonom, a u to vreme neka treca osoba pokusava da me dobije, ona(treca osoba) ima regularan signal kao kad telefon zvoni tj. kao kad telefon nije zauzet.

Kad zavrsim razgovor i kada me ljudi dobiju pitaju me sto me nema kuci, telefon zvoni, a ne javljam se i slicno....

Takodje, napravio sam test i sa mobilnim telefonom, tj. ja sam nazvao prijatelja, a zatim sam pozvao svoj fiksni broj preko mobilnog telefona i cuo normalan signal kao da nije zauzeto,tj. telefon zvoni. Pritom, na ekranu mobilnog je ispisana poruka "Call is waiting at other party".

Da li neko ima bilo kakvu ideju u cemu je problem?

 
Odgovor na temu

Vic
Error974
BI&SE
Beograd

Član broj: 16118
Poruke: 396
*.imlek.co.yu.



+49 Profil

icon Re: Veoma cudan problem sa telefonskom linijom [nema signala 'zauzeto']10.03.2010. u 14:54 - pre 172 meseci
Uključen je call waiting na tom pretplatničkom broju.
ERROR974
 
Odgovor na temu

zexoni70
Beograd

Član broj: 82968
Poruke: 374



+4 Profil

icon Re: Veoma cudan problem sa telefonskom linijom [nema signala 'zauzeto']10.03.2010. u 15:05 - pre 172 meseci
Ako zelis da deaktiviras uslugu Call waiting onda uradi sledece:
Podigni slusalicu i ukucaj #43#
a ako pozelis ponovo da aktiviras ovu uslugu ukucaj *43#
Ovde imas sve objasnjeno http://www.telekom.nadlanu.com.../Usluge.aspx?ac=solo&br=17
Pozzz!

TRUST NO ONE,THE TRUTH IS OUT THERE!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Veoma cudan problem sa telefonskom linijom [nema signala 'zauzeto']10.03.2010. u 16:34 - pre 172 meseci
Ako imaš ISDN, onda je to već uključeno. To se i meni dešava, ali kada razgovaram, a neko me zove, čujem signal pa po potrebi mogu da prekinem razgovor ... nikad me nije zanimalo, ne znam da li je aktivna i usluga držanje veze, onda može da se pauzira tekući razgovor, javi na novi poziv a posle nastavi onaj prvi.
 
Odgovor na temu

slomir
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 245403
Poruke: 23
109.106.254.*



Profil

icon Re: Veoma cudan problem sa telefonskom linijom [nema signala 'zauzeto']10.03.2010. u 19:50 - pre 172 meseci
Veliko hvala svima na odgovorima.

Pojma nisam imao o ovim uslugama Telekoma. Nemam ni pojma kako je ta usluga aktivirana. Sreca, pa se ne naplacuje mnogo... U svakom slucaju resen je 'problem'.

Jos jednom hvala vam na odgovorima.

 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Veoma cudan problem sa telefonskom linijom [nema signala 'zauzeto']

[ Pregleda: 5035 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.