Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)

[ Pregleda: 13949 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)11.03.2010. u 02:32 - pre 171 meseci
http://www.internetslang.com/
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)11.03.2010. u 02:36 - pre 171 meseci
# AC/DC = Rock Band

lol
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)11.03.2010. u 02:40 - pre 171 meseci
Great!


Za veći deo ES populacije evo i ovo → http://pravopis.tripod.com/azbuka.html (mislite o ovome kao o zabavištu)
:D
 
Odgovor na temu

maksvel

Član broj: 107376
Poruke: 2417

Jabber: maksvel
Sajt: maksvel.in.rs


+161 Profil

icon Re: Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)11.03.2010. u 07:44 - pre 171 meseci
Srđane P., šta ti znači ovo "itd."??
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.243.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)11.03.2010. u 09:18 - pre 171 meseci
E, super! Sada jos da neko to "lokalizuje" pa milina bozja!

Obzirom na to, da se ljudi putem Interneta sve vise druze, i da svima engleski nije maternji a vrlo je cest, mislim da ove skracenice imaju smisla za neke forme druzenja gde je vecina ucesnika iz neke relativno zatvorene sredine i naravno, svima je engleski maternji ili ga odlicno poznaju.

A sto se azbuke tice, to je lepa ideja, ali se javlja slican problem kao gore. Ja dnevno nekoliko puta menjam "govorno podrucje" - cas pisem tetki i teci iz Paracina, cas nekome iz Kolorada, SAD i nocna mi je mora da slepo kucam 2 azbuke, nema sansi. I dalje kucam sa 8 prstiju (nije mi jasno ko je izmislio izraz 10-oprstno slepo kucanje kad ja palac leve ruke uopste ne koristim, a desnim palcem udaram samo razmaknicu, ali nema veze :-) ) koji stoje na pravilnim pozicijama ali obavezno moram da gledam sta sam otkucao i cesto se vracam da popravim.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9507
*.teletrader.com.



+10254 Profil

icon Re: Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)11.03.2010. u 09:23 - pre 171 meseci
Pita sin oca: Tata, jel' istina da internet zaglupljuje ?
Otac: WTF ?! LOL !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+12 Profil

icon Re: Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)11.03.2010. u 12:03 - pre 171 meseci
Česta pojava, od nedavno, je da se smeh označava uz upotrebu latiičnog znaka "iks" ("Xa, xa, xa" ili "Xe, xe, xe") valjda kao aluzija na "ćirilično smejanje"???!!!
Napomena: U većini svetskih jezika "X" na početnu reči se čita kao "Z"
???!!!!!
Da ne pominjem "Wrx" i ostale novokomponovane SMS nebuloze!
"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.exe-net.net.



+159 Profil

icon Re: Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)13.03.2010. u 15:25 - pre 171 meseci
Citat:
Take 5: Česta pojava, od nedavno, je da se smeh označava uz upotrebu latiičnog znaka "iks" ("Xa, xa, xa" ili "Xe, xe, xe") valjda kao aluzija na "ćirilično smejanje"???!!!
Napomena: U većini svetskih jezika "X" na početnu reči se čita kao "Z"
???!!!!!
Da ne pominjem "Wrx" i ostale novokomponovane SMS nebuloze!


Xi, xi, xi, xi :) (xo, xo, xo) Mxm, to i ja kazem :)

Gledaj na to kao simbol smajlica ili tako nekako. A, ne na bukvalno iks-a, iks-a, iks-a. Isto kao i sto kada neko :) stavi dve tackice i zatvori zagradu, ti imas asocijaciju na smajli, a priznaces i ne lici toliko na smajli koliko si se navikao.

A sto se tize, wowim, cm0xy i ti fazoni, jbg.. Sloboda, umetnost ;)
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Backy
Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)13.03.2010. u 20:07 - pre 171 meseci
xaxa je daleko lakše za kucanje nego haha (pogotovu ako se koristi pravilan prstored :D)
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)13.03.2010. u 20:23 - pre 171 meseci
xD IMHO U PPL R NUTZ ROFLMAO M2C

Cudo jedno ;-) , techies uopste ne koriste ovakve zezancije (osim kad su undercover na IRC-u)...
make love - !war
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Re: Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)13.03.2010. u 20:29 - pre 171 meseci


If you've gotten to this many lol's then you need to get off of this website.
P1: Let's go see how many lolololololololololololololololololololololol's Urban Dictionary can define!
P2: Why don't you just go kill yourself.


http://www.urbandictionary.com...ololololololololololololololol


http://www.urbandictionary.com...ololololololololololololololol

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Za sve one koji ne znaju sta znaci LOL, IMHO, WTF, BTW... itd :)

[ Pregleda: 13949 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.