Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!

elitemadzone.org :: MadZone :: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 43057 | Odgovora: 166 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!02.09.2011. u 14:22 - pre 153 meseci
Tacno tako.
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!02.09.2011. u 19:40 - pre 153 meseci
@cozmo_im

Kad bi se sedmice tek tako dobijale, od cega bi nasi stariji sugradjani dobijali penziju?
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+363 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!04.09.2011. u 15:00 - pre 152 meseci
http://www.blic.rs/Vesti/Hroni...rale-loto-milionera-iz-Kanjize
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!08.10.2011. u 13:25 - pre 151 meseci
Sećate li se bivšeg direktora Lutrije Srbije i sada već bivšeg direktora aerodroma Bojana Krište ..., u Belvilu kupio tri stana u kojima pravi ordinaciju...

Bojan Krišto i interfon zgrade u kojoj je kupio tri stana, sve je posteno naravno...

"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.biz
Via: [es] mailing liste



+85 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!08.10.2011. u 14:09 - pre 151 meseci
Mozda je fora "Kupis tri stana, a zivis u srednjem, cisto da te ne nerviraju prve komsije " :)
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!28.10.2011. u 21:43 - pre 151 meseci
S obzirom da ima 15 mil kombinacija. Nesto cesto kod nas izlazi sedmica...

http://www.blic.rs/Vesti/Drust...ograda-osvojio-16-miliona-evra



"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!17.11.2011. u 08:30 - pre 150 meseci
Ispovest dobitnika "sedmice": Samo baba i ja znamo da smo postali evro milioneri

http://www.blic.rs/Vesti/Drust...-da-smo-postali-evro-milioneri

Ne postoje ni deda, ni nagrada :)
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!17.11.2011. u 09:53 - pre 150 meseci
Istinu zna samo baba.
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.rs.



+896 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!17.11.2011. u 10:09 - pre 150 meseci
Smesni ste. Posto znam licno dva dobitnika sedmice, nemam razloga da ne verujem da postoje dobitnici. Ovi koje znam su sasvim obicni ljudi i odmah im je novac isplacen (cim je prosao zakonski rok od 7 dana za zalbu).

Drzava ionako lepo zaradjuje od uplata, minorni deo ide na dobitak. Sto se mene tice, igram loto (ne bas redovno ali 2-3 puta mesecno) i par puta sam dobio peticu, jednom cak 2 put zaredom tako da je potrebno samo imati srece i zelje da se odvoji novac za uplatu.

Ko nece - ne mora, niko ga ne vuce za rukav, verovao u igre na srecu ili ne.

Da ne znam te ljude licno, mozda bi postojala sumnja u regularnost, ali kako ih bas dobro poznajem, za mene nema dileme da li je namesteno ili ne:)
 
Odgovor na temu

karlos_wind
beograd

Član broj: 73963
Poruke: 4
95.180.115.*



+1 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!09.04.2012. u 22:36 - pre 145 meseci
evo jedne pretpostavke da je loto u srbiji prevara.

Pre izvlacenja loto kombinacije poseduju sve brojeve tj kombinacije koje su uplacene,znaci da matematickim putem softwareom modu da odluce koji projevi ce biti izvuceni a koji ne.Brza kamera postavljena pre izlaza kugice tj tunela koja snima kuglicu koja je naj bliza otvoru tunela.uz pomoc softwarea automatcki se definise kada ce se otvoriti klapna tunela da izadje loptica tj broj koji nije u poticaju kroz dobitne kombinacije.Naravno da nebi bilo sve providno pustaju se kombinacije do npr sestice.Nisam cuo ni za jednog ko je dobio sesticu a kamili sedmicu na lotou,deo para se prebacuje u npr penzioni fond a deo naravno u dzep.
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
*.dynamic.sbb.rs.



+172 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!09.04.2012. u 22:48 - pre 145 meseci
Citat:
karlos_wind: ............ automatcki.........

Lepo.
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!10.04.2012. u 06:46 - pre 145 meseci
Citat:
karlos_windNisam cuo ni za jednog ko je dobio sesticu a kamili sedmicu na lotou,deo para se prebacuje u npr penzioni fond a deo naravno u dzep.


Jes ti cito sta sam ja pisao jos prosle godine? Evo, ja znam licno dva dobitnika sedmice. Sta cemo sad? AutomaTCki pretpostavljamo da su laznjaci?
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Džaba smo lizali: Uhapšen da je nameštao "Frikomovu" nagradnu igru10.04.2012. u 17:48 - pre 145 meseci
10.04.2012 16:44
Džaba smo lizali: Uhapšen da je nameštao "Frikomovu" nagradnu igru
Asistent marketinga u firmi "Frikom" Darko R. je uhapšen zbog sumnje da je na prevaru prisvojio džip i nekoliko stotina hiljada evra.


Darko R. (29) iz Beograda uhapšen je u nastavku policijske akcije suzbijanja prevara u organizaciji nagradnih igara. Uhapšeni je radio kao asistent marketinga u firmi "Frikom" i osumnjičen je da je odavajući tajne kompanije gde se prodaju sladoledi koji donose nagradu, prisvojio džip i nekoliko stotina hiljada evra.

Osumnjičeni Darko R. je sa saučesnicima, koristeći poslovne tajne u okviru nagradne igre „Pažljivo ližite“ protivpravno prisvojio automobil džip „Hamer“, prvu novčanu nagradu od 202.000 evra i više novčanih nagrada od 2.000 evra, kao i veći broj mobilnih telefona ukupne vrednosti preko 30.000.000 dinara.

Krivičnom prijavom zbog sumnje da su zloupotrebili službeni položaj obuhvaćeni su još Jovica R. (46), Miloš M. (40), Bane V. (50) i Slaviša N. (42) svi iz Smedereva i Zlativoje Đ. (52) iz Ćuprije i Konstantin I. (28) iz Beograda.

Darko R. je ostalim osumnjičenima davao instrukcije šta treba da kažu prilikom prijave dobitka u firmi „Frikom“ AD Beograd kako bi mogli da podignu nagradu.


http://www.smedia.rs/vesti/vest/90564/

"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.rs.



+896 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!10.04.2012. u 17:51 - pre 145 meseci
Ovo je slicno ko ono sa Floridama i Yugicima posle bombardovanja i sl. Kad su jedan auto vozali po celoj zemlji i kao fol "delili" a sve uzeli za sebe i samo jedan (u Beogradu) podelili "za stvarno"...

Namestanja ce uvek biti, i kod takvih stvari (kao Frikom) to je lako... kod Lotoa bas i ne kao i kod izvlacenja uzivo.
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!10.04.2012. u 18:00 - pre 145 meseci
Da LOTO je posten, tu je i gosn. Škorić koji garantuje da je sve "spremno" :)
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

kaćunčica

Član broj: 271602
Poruke: 31
*.mynsn.net.



+2323 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!10.04.2012. u 18:27 - pre 145 meseci
Ne znam kako uopšte opstaje taj loto, kad ga provalio i karlos_wind, a kako neće neko pismen?!
"Ne teče reka, nego voda. Kao što ne prolazi vrijeme, nego mi"
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1134
109.106.245.*



+104 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!10.04.2012. u 18:33 - pre 145 meseci
http://www.b92.net/info/vesti/..._category=16&nav_id=599307
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!10.04.2012. u 19:46 - pre 145 meseci
@
Da, tu su svi "dobitnici" bez inicijala! Tek kada ih uhvate imaju ime i prezime!



Ovde neke loptice mogu da budu teze od ostalih, ili da imaju za milimetar manji precnik ili malo metala na koji ce delovati magnetno polje. Maheri ce naci jos 1000 nacina. Sta je bilo kada se nisu sve loptice skotrljale u bubanj? Nikom nista, gurnuse ih nazad i pocese ponovo. Niko nije ispitivao sta je izazvalo zastoj. Da li komisija pregleda svaku lopticu i uporedjuje je sa drugima i koliko je nezavisnih licnosti u komisiji i, s obzirom, da se radi o iznosima od n x 100.000 evra, da li si siguran da nisu dobili neki delic da kazu kako je sve u redu. Nagradne igre su idealan nacin da se opere novac.


[Ovu poruku je menjao Jagnjeca brigada dana 10.04.2012. u 21:10 GMT+1]
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

karlos_wind
beograd

Član broj: 73963
Poruke: 4
95.180.115.*



+1 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!10.04.2012. u 22:15 - pre 145 meseci
hvala na ispravci
 
Odgovor na temu

karlos_wind
beograd

Član broj: 73963
Poruke: 4
95.180.115.*



+1 Profil

icon Re: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!10.04.2012. u 22:59 - pre 145 meseci
Izvinjavam se forumasima na pravopisnim greskama pohadjao sam elektrotehnicku skolu a tamo su nas slabo propitivali gramatiku.
Mislim da ovaj forum je namenjen o raspavi da li je loto moguce namestiti,sa tehnickog aspekta sam izneo svoje misljenje.
Zalosno je u ovoj Srbiji da svako mora da se nadoveze na neciju reci i da ga ispravlja zato i jeste ovako kako je.
off
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: LOTO je "pošteniji" od SMS licitacije? Najperfidnija prevara a i najlukrativnija!

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 43057 | Odgovora: 166 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.