Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

molim za pomoc oko porijekla mail-a

[es] :: Anonimnost i privatnost :: molim za pomoc oko porijekla mail-a

[ Pregleda: 2887 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dzoran_zz

Član broj: 13126
Poruke: 36
*.teol.net



Profil

icon molim za pomoc oko porijekla mail-a12.01.2004. u 17:27 - pre 246 meseci
da li neko moze da mi pomogne da li postoji nacin da otkrijem sa kojeg kompa je registrovan mail nalog na Yahoo sa kojeg dobijam stalno neke sitne provokacije i slicno, nema sanse da provalim ko je!
problem je sto kad odem na yahoo i pokusam sa njegovim user name-om da posaljem sebi njegov pass, idem na opciju zaboravljen pass ali mi trazi da ukucam datum rodjenja i slicne podatke sto znaci da nema sanse na taj nacin. pa bih molio ako neko moze da mi pomogne i kaze da li ima neki drugi nacin.
Hvala unaprijed za svaku eventualnu pomoc!
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu



+25 Profil

icon Re: molim za pomoc oko porijekla mail-a13.01.2004. u 10:25 - pre 246 meseci
Požali se Yahoo-u da te maltretira taj njihov korisnik, pa će mu ukinuti nalog.
 
Odgovor na temu

REMI

Član broj: 19654
Poruke: 8
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: molim za pomoc oko porijekla mail-a26.01.2004. u 03:03 - pre 245 meseci
Citat:
dzoran_zz:
da li neko moze da mi pomogne da li postoji nacin da otkrijem sa kojeg kompa je registrovan mail nalog na Yahoo sa kojeg dobijam stalno neke sitne provokacije i slicno, nema sanse da provalim ko je!
problem je sto kad odem na yahoo i pokusam sa njegovim user name-om da posaljem sebi njegov pass, idem na opciju zaboravljen pass ali mi trazi da ukucam datum rodjenja i slicne podatke sto znaci da nema sanse na taj nacin. pa bih molio ako neko moze da mi pomogne i kaze da li ima neki drugi nacin.
Hvala unaprijed za svaku eventualnu pomoc!




ZOKI, daj mi njegov MAIL pa cemo mu zaprziti corbu!
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: molim za pomoc oko porijekla mail-a

[ Pregleda: 2887 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.