Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Punto i Blaupunkt radio

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Punto i Blaupunkt radio

[ Pregleda: 6328 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

e5944
Rakic Vladimir
Becej

Član broj: 37118
Poruke: 255
*.soyaprotein.com.



Profil

icon Punto i Blaupunkt radio22.04.2010. u 19:52 - pre 169 meseci
Kupio sam Puntića 1.2 8v 2003 godište bez radija. Nabavio sam originalni Blaupunkt radio za Punta i interesuje me koja je šema povezivanja. Naime u autu je nekada bio radio pošto je skinut originalni konektor i postavljen je neki drugi. Zbunjuju me dve žice koje su van konektora i izolovane su.

Da li neko ima šemu povezivanja originalnog Blaupunkt radija za Punta? I za čega su dva priključka na radiju koji su označeni sa CAN A i CAN B?
 
Odgovor na temu

plavi001

Član broj: 116997
Poruke: 14
*.pstech.rs.



Profil

icon Re: Punto i Blaupunkt radio12.01.2012. u 14:53 - pre 148 meseci
Da ne otvaram novu temu ...ista je prica isti auto isti original kas ali je taj kas nekako upao u PHONE mod i ne znam kako da ga izbacim iz tog moda. Kupio sam kas od lika koji kaze da ne zna kod i kad upalim kas pise CHECK. Saznam na netu kod i uz drzanje neka dva tastera ukucam kod i prodje i odmah upadne u taj PHONE mod.Jedino dugme koje tada radi je TA ali to nista ne menja. Ako neko zna kako da izadjem iz tog moda nek pomaze.

Hvala
 
Odgovor na temu

zmajtv
Jagodina

Član broj: 126520
Poruke: 657
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+42 Profil

icon Re: Punto i Blaupunkt radio18.01.2012. u 00:53 - pre 148 meseci
Iz tog moda moze da se izadje jedino pomocu eprom programatora. Can bus je komunikacija radija i auta,i ako je radio iz drugog auta nece raditi u tvom iako znas njegov kod.Ako imas eprom programator,javi se privanom porukom da ti pomognem da ga odradis.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Punto i Blaupunkt radio

[ Pregleda: 6328 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.