Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"

elitemadzone.org :: MadZone :: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 27734 | Odgovora: 52 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"05.06.2015. u 22:55 - pre 108 meseci
Verovatno ti je slika bila premala, a nisi znao da klikneš na nju, pa ću da je ponovim:



A pošto možda opet nećeš primetiti ništa neobično, evo da ti isečem "poruku" i da te pustim da je tumačiš:

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"05.06.2015. u 23:07 - pre 108 meseci
:D imaš objašnjenja mali milion..od diznijevih crtaća..do same istorije diznija..boga mi crna istorija..i šta ovo treba da utuvi čoveku u glavu? :D diznijeva zjbancija nije to ništa strašno..načitao sam se ja toga..verovao ili ne..mene baš to sve interesuje..ali sumnjam da je neko sisama hteo nešto da nam kaže :D kliknuo sam ja na sliku ne brini..GLUPOSTI! shvataš? pun je internet takvih GLUPOSTI! subliminalne poruke..sise..iluminati..djavoli..koje kakvi znakovi na sve strane..svetske zavere..daj bre

http://www.huffingtonpost.com/...sexual-messages_n_6452666.html

evo ti načitaj se gluposti pa mi objasni razlog? :D
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"05.06.2015. u 23:58 - pre 108 meseci
Citat:
pisac:
Da ti čika nešto objasni. Ako u crtanom filmu vidiš sliku golih sisa u jednom ili dva frejma, to nije fiktivna "zavera tako tih..", to je realnost u kojoj živiš samo je nisi svestan jer si još jako zelen.

Znaš, zaustaviš crtani i vidiš da je neko ubacio subliminalnu sliku u taj crtani. Da ponovim: Zaustaviš i vidiš. Nema šta da seruckaš o zaverama, vidiš svojim očima, ako imaš oči.


A gde mozemo videti taj crtani? ja sam voljan da pogledam taj crtani, da zaustavim i vidim sliku. Da ja to vidim svojim ocima.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 00:00 - pre 108 meseci
daj nemoj ga napaljivat..vidiš da je otišo do vraga..subliminalne poruke? :D
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 00:49 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991:evo ti načitaj se gluposti pa mi objasni razlog?


Pročitao sam, ali da li si ti pročitao šta tamo piše? Tamo piše: jeste ima gola ženska ali to je "greškom" ostalo iz originalnog negativa crtanog filma (?!), jeste ima namerna poruka u oblaku ali nije SEX nego SFX (!?), jeste vidi se pi*ka od ženske u crtanom ali nismo mislili da će neko da zaustavlja frejm (?!)

Ej bre, šalješ mi tekst u kome se potvrđuje svaka od subliminalnih poruka, samo se to svodi na zajebanciju, i ti to prihvataš? A šta si mislio da će da kažu? Da neće da kažu: jeste postoji sublimalne poruke jer želimo da nam deca sve ranije stupaju u seksualne odnose i budu sve promiskuitetnija? To hoćeš da pročitaš, pa ćeš onda tek da priznaš da zaista postoje te poruke?

Da ti čika nešto objasni. Znaš, postoji grana koja se zove psihologija, i postoje istraživanja koja su vršena na dobrovoljcima, i postoje rezultati koji dokazuju da dotične subliminalne poruke ne dolaze do svesti ali utiču na ponašanje onoga koji je izložen tim porukama i na buđenje želje ka nečemu i razmišljanje o nečemu.

Nije to nikakva zajebancija, nego su to namerno ubačene poruke da izazovu efekat koji treba da izazovu.

A ti ako ne veruješ u sve to, ja ti ne mogu pomoći. I uzgred, ono sisato stvorenje na slici nije ženska nego đavo(lica). Pogledaj pažljivo prvi donji frejm. Đavo sa sisama. Ima i rogove. Ne šalim se uopšte.


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 00:57 - pre 108 meseci
pisac..ja sam napisao jedan kilometarski post..i obrisao sam sve..i mogu da ti kažem samo ovo..

ti si puko ko petarda.

sisati đavo..rano stupanje u sexualne odnose..?

tako je..zbog jednog sisatog djavola kojeg je neki verovatno ogorčeni grafičar stavio u crtani..deca postaju ranije sexualno aktivna :D


 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 00:58 - pre 108 meseci
Evo i tvoj "objašnjeni" SFX (specijalni efekti).





Samo još neko da "objasni" kakvi se to specijalni efekti crtaju u crtanom filmu?
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 01:00 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991: daj nemoj ga napaljivat..vidiš da je otišo do vraga..subliminalne poruke? :D


Ne napalujem ja Pisca, on je moj drug i brat zar ne vidis da hoce da me probrati i uclani u svoju sektu. Da budem posten i ja sam se ponudio samo kad me ubedi da je u pravu.
Medjutim, ovde se ne radi o tome. Ovde je rec o klasicnoj ljubomori. Ja sam ljubomoran na pisca i ostalu decu zasto u njihovim crtacima ima erotike i velikih zenskih sisa, a u mojim crtacima nema. Ja volim da gledam crtace, volim i velike zenske sise, ali u mojim crtacima ih nema. Nije posteno! Ja takodje placam pretplatu, ukljucio sam u svoj paked sve programe za decu, ali golih teta nema. Moram za to da platim ekstra. A njima u jednu pretplatu ubacili i crtace i erotiku. O tome se radi. To je nepravda i diskriminacija prema meni. Kako je Pisac demokrata i zalaze se ravnopravnost, ja trazim da mi pokaze te crtace, a posle ci ja da se zalim Diznilendu.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 01:00 - pre 108 meseci
gde ti tu vidiš djavola..meni ovo liči na bika sa sisama.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 01:02 - pre 108 meseci
Citat:
2012:
Citat:
Lacika.1991: daj nemoj ga napaljivat..vidiš da je otišo do vraga..subliminalne poruke? :D


Ne napalujem ja Pisca, on je moj drug i brat zar ne vidis da hoce da me probrati i uclani u svoju sektu. Da budem posten i ja sam se ponudio samo kad me ubedi da je u pravu.
Medjutim, ovde se ne radi o tome. Ovde je rec o klasicnoj ljubomori. Ja sam ljubomoran na pisca i ostalu decu zasto u njihovim crtacima ima erotike i velikih zenskih sisa, a u mojim crtacima nema. Ja volim da gledam crtace, volim i velike zenske sise, ali u mojim crtacima ih nema. Nije posteno! Ja takodje placam pretplatu, ukljucio sam u svoj paked sve programe za decu, ali golih teta nema. Moram za to da platim ekstra. A njima u jednu pretplatu ubacili i crtace i erotiku. O tome se radi. To je nepravda i diskriminacija prema meni. Kako je Pisac demokrata i zalaze se ravnopravnost, ja trazim da mi pokaze te crtace, a posle ci ja da se zalim Diznilendu.


Znaš koliko ja subliminalnih poruka imam posle ponoći? pff..ne prestaju..a ne možeš ni prestati gledati..znači deluje..ima tu nešto
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 01:02 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991:tako je..zbog jednog sisatog djavola kojeg je neki verovatno ogorčeni grafičar stavio u crtani..deca postaju ranije sexualno aktivna


Da je samo jedan, ne bi bilo problema. Nažalost, cela ta Američka kultura je puna takvih skrivenih ili neskrivenih đavola. I nije samo seks problem, problem je cela ta postavka bljuvotina koje dolaze odatle i zbog kojih deca gube kompas i počinju da oponašaju model zla koji im se nudi. Nasilje, droga, sve to dolazi baš odatle i širi se po svetu.

Kad budeš imao decu, shvatićeš koliko deca upijaju sve što vide i čuju. Dovoljno je jednom nakratko da vide nešto novo, i to mogu da zapamte zauvek i da oponašaju odmah ili čim im se ukaže prilika. Dečiji mozak i odrastao mozak su nebo i zemlja, ljudi mora da uče nešto a deca to jednostavno usisavaju u sebe.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 01:03 - pre 108 meseci
daj šta si navalio na tu ameriku..jesi gledao srpski film? ako nisi pogledaj...
msm čisto da vidiš šta naša deca mogu da gledaju..u domaćoj proizvodnji..
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 01:07 - pre 108 meseci
Pa ja rekoh da se širi, jel tako? Šta očekuješ da znači "širi se"?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 01:14 - pre 108 meseci
@pisac

Nemoj da si sebican i da si sisa, daj da i ja gledam te crtace. Gde mogu da preuzmem ili kupim te crtace. ne ove tvoje montirane sekvence koje montirate ti i tvoji iz sekte, vec izvorni film.

Nije valjda da ces opet da izbegavas odgovor?
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 01:23 - pre 108 meseci
evo ja se malo poigrao na brzinu sa tom slikom gde pisac vidi djavola..obrisao sam ono što mi je višak..ali oko lica i ostalog nisam petljao,ostavio sam samo senke koje su mi zapale za oko..i kako god okrenem..ja vidim lika koji hoće mačem da zakolje neku čudnu kravu :D
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 01:30 - pre 108 meseci
Citat:
ja vidim lika koji hoće mačem da zakolje neku čudnu kravu


Kakve sada krave? Sada sam apsolutno porazen, Pisac u crtacima ima gole tete sa velikim sisama, tebi su ubacili Milka kravu, verovatno ces dobiti i cokoladu, a kod mene jos nista. Jes da mi je Pisac dao nadu i utehu da se siri i da ce doci i kod mene, ali kada?
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 01:32 - pre 108 meseci
možda dobijemo mleka i sira :D pa na šta ti liči gornja slika? na djavola ili na milku pred dekapitacijom? :D
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 01:38 - pre 108 meseci
Citat:
Lacika.1991: možda dobijemo mleka i sira :D pa na šta ti liči gornja slika? na djavola ili na milku pred dekapitacijom? :D


Ovo me podseca na lekarski kod ocnog, kada treba da se proveri ko je daltonista. Otvori lekar oni knjigu sa slikama pa pita sta vidis na slici?
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 01:48 - pre 108 meseci
al pazi..lik koji je radio na tom crtanom..je sam čovek priznao da je to naslovnica od playboya..sam je rekao kako i zašto se to desilo..ne to nije model..nije žena..to je DJAVO!
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"06.06.2015. u 02:19 - pre 108 meseci
Još da nam daš tu naslovnicu da vidimo originalnu sliku pa da pričamo zašto ovde liči na kravu, đavola, bika, jarca, šta god

Jelte, a jel rekao zašto je to postavio u crtani film? Zezao se malo, a?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crtac iz 50-ih koji je promovise "demokratiju" i "kapitalizam"

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 27734 | Odgovora: 52 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.