Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako da napravim link ka vise wireless AP-ova ka vise pristupnih tacaka?

[es] :: Wireless :: kako da napravim link ka vise wireless AP-ova ka vise pristupnih tacaka?

[ Pregleda: 3487 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

producer011
muzicki producent ,Insomnia Recording
Studios

Član broj: 259573
Poruke: 165
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon kako da napravim link ka vise wireless AP-ova ka vise pristupnih tacaka?13.05.2010. u 14:28 - pre 169 meseci
Pozdrav svima, nadam se da cete imati malo vremena da posvetite novom clanu Vaseg starog sajta
evo ovakva je moja zamisao, pa bih Vas zamolio da razmotrite, moze li to ili ne:
imam 4 wireless AP uredjaja, planet WAP 4033 i zeleo bih da se povezem sa 4 bazne stanice koje sluze kao hot-spot, inace licno poznajem vlasnike lokala i slazu se sa mojim predlogom, jer smo komsije i znamo se ceo zivot, cisto da napomenem da ne bude zabune!!!
bazne stanice su u dometu uredjaja i signal je sasvim solidan, veza stabilna, mali ping (1-3ms) i svi paketi se vrate (radio sam sa ping -t)
moje je pitanje, kako da ta 4 WAP 4033 povezana na bazne stanice (svaki na po jednu naravno) povezem u jednu lokalnu mrezu i da imam 4mb/s (jer je svaka 1mb/s)?
kapiram da bi u lan switch isla sva 4 i naravno lan kabal za racunar. ali da li je to izvodljivo uposte i da li bi to radilo kako valja?
eto toliko od mene, hvala na vremenu i trudu

[Ovu poruku je menjao producer011 dana 13.05.2010. u 15:53 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: kako da napravim link ka vise wireless AP-ova ka vise pristupnih tacaka?

[ Pregleda: 3487 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.