Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

" Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."

elitemadzone.org :: MadZone :: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 21191 | Odgovora: 167 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
*.cm-7-4d.dynamic.ziggo.nl.



+78 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."08.04.2012. u 08:05 - pre 146 meseci
Citat:
@ Shadowed: Citat:
Booxxter: Da citiram emmu, teorija relativnosti tvrdi da je sve relativno, dakle i ta teorija je relativna. A to vodi u limb.

Citat:
@ Shadowed: Da, i iz 1=2 sledi da su svi brojevi jednaki



Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."08.04.2012. u 15:21 - pre 146 meseci
Citat:
Booxxter: Nisam bas najbolje preveo njegov status U NASA. Clifford M. Will, chaired NASA’s Science Advisory Committee for Gravity Probe B

Da, ali ta kesa se lako odresi kada je u pitanju primena nauke u vojne svrhe.

Kakvo je tvoje razmisljanje o tome sto se cela naucna javnost zamlacuje potragom za cesticom koja se krece brze od svetlosti?

Cini mi se da je i tebi blisko da je dubiozan koncept da se takav eksperiment da vrsiti klasicnim merenjima.


I cini mi se da ne bacaju prasinu u oci samo naucnoj javnosti, nego i svima. Kao da se vraca ono vreme kad je snimljena gomila besmislenih holivudskih filmova o putovanjima u proslost i u buducnost, kada je teorija relativnosti bila na vrhuncu. Svog ludila.


Nesto nam ne govore! Vidim devojku obucenu u kolonijalnu odecu na krilu aviona!


Otprilike je dobar prevod, "komitet naucnih savetnika", dal' su titulu stekli u NASA-i , ili na nekom drugom mestu, nije bitno. Kod nas su poznatiji "naucni saveti" ili "maticni odbori za nauku"...

Po meni, zanimljiv je pokusaj, da detektuju cesticu brzu od svetlosti sa opremom zasnovanom na procesima bliskim, ali ispod, brzine svetlosti.

Ono sto me UVEK zanima je velicina greske merenja. Kod nekih merenja ide i do 20%..u konkretnom slucaju, koja je greska prihvacena, da bi se konstatovalo samo da je nesto "brze" od svetlosti, nebitno za koliko..ocito da greske preko par%(recimo 1-2) nisu prihvatljive..a to je vec u najavi ogromna problemcina..najproblematicniji problem..ne znam vise koliko superlativa da dodam.

I naravno da se obmanjuje javnost, to je konstatovano, i da ima senzacionalizma i fake istrazivanja. Konstatovano je i da postoje tri vrste nauke..od kojih je samo jedna javna...delimicno..

Vojni zadaci su jos i ponajvise doneli koristi, posto neke tehnike jako brzo pristignu do zida, a tada se problem mora razdeliti sa ostalim grupama(ljudski resursi su ogranicenje), naravno u minimalnom i neprimetnom segmentu, zaraad daljnnjeg razvoja...

Pa kada neko razvije neki "neutralni" segment, on se lako spusti do civilne upotrebe..


Poz
 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
*.195.253.3.solcon.nl.



+78 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."08.04.2012. u 17:15 - pre 146 meseci
Citat:
vladd: Po meni, zanimljiv je pokusaj, da detektuju cesticu brzu od svetlosti sa opremom zasnovanom na procesima bliskim, ali ispod, brzine svetlosti.



Pa bas o tome i pricam. Meni i tebi je cini mi se logicki neprihvatljivo na takav nacin vrsiti eksperiment, gde je potpuno neizvestan ishod i posledica takvog fenomena u cesticnom i talasnom fizickom svetu. A sve naucne institucije su sasvim ozbiljno bile ukljucene u tu histeriju.

Sad uporedi moje i tvoje neobavezno caskanje na jednom tehnickom forumu, i vrhunske naucne institucije.

Neko se zaigrao malo, i malo nas zeza. Sa preko milijardu dolara mesecnog budzeta.

Interesantno je i kako je zaigralo srce od nekog straha onima koji su bili pristalice te teorije, i kako su spremno jedva docekali njenu neodrzivost od strane onih koji je ne prihvataju.

I to sa strascu, kao da se radi o nekoj religiji ili sektama.

A onda od pre nekoliko meseci, imamo zvanican izvestaj, u kome se pominje da postoji uspostavljena dogma.


Citat:
vladd:I naravno da se obmanjuje javnost, to je konstatovano, i da ima senzacionalizma i fake istrazivanja. Konstatovano je i da postoje tri vrste nauke..od kojih je samo jedna javna...delimicno..



Pa eto ako budem uspeo da dobavim neki "invite" za jedan pouzdan forum dole u dubokom web-u, dacu ga tebi, i moci ces da procitas poneku informaciju iz prve ruke, ko nas zeza i zasto. xD
 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
*.torservers.net.



+78 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."08.04.2012. u 17:23 - pre 146 meseci
A jos interesantnije ce biti, kako ce prihvatiti da ne drzi relativnost sve u harmoniji, nego hijerarhija.

Mislim da ce to biti tesko budjenje. xD

Kakvo je tvoje misljenje izmedju ova dva koncepta? Izmedju relativizma, i principa hijerarhije.
 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."09.04.2012. u 04:43 - pre 146 meseci
Citat:
Po meni, zanimljiv je pokusaj, da detektuju cesticu brzu od svetlosti sa opremom zasnovanom na procesima bliskim, ali ispod, brzine svetlosti


Morale bi da budu izmerene te brzine "običnim" instrumentima, ako ne , kakav je smisao u tome, onda je već sve dokazano.
Jer već posedujemo takvu opremu. I u nekom paralelnom univerzumu nismo uticali na ishod budućih eksperimenata. Pristali smo na to.

Druga je stvar ako instrumenti i oprema nisu tehnički adekvatni i prave greške u nekim malim procentima.

Uzgred još jednom, izgledaju dosta impersivno naizgled neki tekstovi iz same Nase -:)
U njihovoj mašti(nekih naučnika iliti školovanih figura, kojim amanipuliše svako ko ima više od 12 miliona$ u džepu) su se odigrale
te fikcije počevši od prvobitnog događaja pa na ovamo. To su posredne i relativne, ali bukvalno hipoteze.

Dokazaćete to matematički možda jednog dana, kada budete odavno umirovljeni, ali to će biti vaša projekcija iz neke budućnosti.
I ovakvo obraćanje nije nimalo konfuzno, bar nekom matematičaru.
Kao što je Emma rekla ili ko je ona već ovde na ovom višestrukom forumu.

Znači gađaš se ovde nekim "jakim" frazama, aneko nema šta drugo da radi pa čita to i nervira se.
Osim onog posta o kuvanju graška u početku.

Uskoro ću i ja imati druga posla pa neću ni čitati ove gluposti.

 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
*.bu.edu.



+78 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."09.04.2012. u 10:16 - pre 146 meseci
Citat:
lucky88: Morale bi da budu izmerene te brzine "običnim" instrumentima, ako ne , kakav je smisao u tome, onda je već sve dokazano.
Jer već posedujemo takvu opremu. I u nekom paralelnom univerzumu nismo uticali na ishod budućih eksperimenata. Pristali smo na to.

Druga je stvar ako instrumenti i oprema nisu tehnički adekvatni i prave greške u nekim malim procentima.

Uzgred još jednom, izgledaju dosta impersivno naizgled neki tekstovi iz same Nase -:)
U njihovoj mašti(nekih naučnika iliti školovanih figura, kojim amanipuliše svako ko ima više od 12 miliona$ u džepu) su se odigrale
te fikcije počevši od prvobitnog događaja pa na ovamo. To su posredne i relativne, ali bukvalno hipoteze.

Dokazaćete to matematički možda jednog dana, kada budete odavno umirovljeni, ali to će biti vaša projekcija iz neke budućnosti.
I ovakvo obraćanje nije nimalo konfuzno, bar nekom matematičaru.
Kao što je Emma rekla ili ko je ona već ovde na ovom višestrukom forumu.

Znači gađaš se ovde nekim "jakim" frazama, aneko nema šta drugo da radi pa čita to i nervira se.
Osim onog posta o kuvanju graška u početku.

Uskoro ću i ja imati druga posla pa neću ni čitati ove gluposti.



Pa dobro, bar vas je taj post o piletini i grasku nasmejao. :D

Nije mi namera da nerviram nekog ovde, mi diskutujemo o nekoj temi, i ponekad neko dostavi neke linkove ili informacije koje do sada nismo znali. Mislim da je to i svrha ovog foruma. Ovde se malo neobaveznije diskutuje o nekim fenomenima, sto sasvim razumljivo ne prilici da se radi na forumu nauke.



Citat:
lucky88:Uskoro ću i ja imati druga posla pa neću ni čitati ove gluposti.



Sa ovim se ne bih slozio. Bilo je ovde jako kvalitetnih postova. Ja i pored puno posla rado procitam nesto sto neko napise. Ljudi ulazu svoje znanje i energiju da napisu neki post ili odgovor, i mislim da ne trebamo biti tako laki na kvalifikacijama tudjih postova.






 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."10.04.2012. u 01:33 - pre 146 meseci
Može svako da piše slobodno, i kvalitetno i nekvaliteno. Koliko će se to čitati je pitanje koje sledi.
Ako se napravi tema sa terminom Teorija relativnosti u naslovu, biće dosta posećena verovatno.
A mi ako kasnije u temi raspalimo po Domaćicama i kuvanju ručka, a zatim u prepucavanje oko svega i svačega
Izgubiće popularnost.
Koga još interesuju interna prepucavanja između nekih članova foruma. A uz to još ako počnu da se
optužuju međusobno o nekim stvarima. Pa i ti vidim si neki novi lik na forumu.
 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
*.anonymizer.ccc.de.



+78 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."10.04.2012. u 08:38 - pre 146 meseci
Citat:
lucky88: Može svako da piše slobodno, i kvalitetno i nekvaliteno. Koliko će se to čitati je pitanje koje sledi.
Ako se napravi tema sa terminom Teorija relativnosti u naslovu, biće dosta posećena verovatno.
A mi ako kasnije u temi raspalimo po Domaćicama i kuvanju ručka, a zatim u prepucavanje oko svega i svačega
Izgubiće popularnost.
Koga još interesuju interna prepucavanja između nekih članova foruma. A uz to još ako počnu da se
optužuju međusobno o nekim stvarima. Pa i ti vidim si neki novi lik na forumu.



Ovakve teme i nemaju tendenciju da budu popularne i ne znam ni ja koliko citane. Ova tema je u nekom zabacenom kutku foruma, nikad nije promovisana na prvoj strani, i uglavnom je cita i dolazi na nju neko ko je zainteresovan. Neka teorija iz fizike nije opste mesto.

A sto se tice domacica i kuvanja rucka, iako neka teorija iz fizike nije opste mesto, ona ima i socijalni segment. Tu mogu da se pozovem na Stivena Hokinga, i njegove komentare o tome, sta ce biti ako se donese neka nova teorija unifikacije, i koliko ce to imati uticaja na obican zivot. Kako to menja svest covecanstva.

Cak je i Scot Aaronson imao duhovite naucne radove, koji govore o tome da li ce se srusiti mostovi, i da li ce da se zaustaviti zivot, ako se pokaze da je ZFC inkonzistentan.

Razgovor o tome na ovoj temi, je bila moja primedba da ne mozemo da svedemo razgovor ovakve vrste na nivo imbecilnosti, i polemisemo da li cemo moci da kuvamo grasak sutra, ako neka fizicka terija bude odbacena, ili nova uspostavljena.

Zato ova tema i nije prikladna za forum nauke, ali ima slobodu da dotakne i drustvene segmente.

Cak i u sastavu onoga sto je Shadowed rekao (1=2), postoje forumi koji imaju drasticno strozu moderaciju, ali ipak je dopusteno diskutovati o takvim stvarima. I to ne na nekakvom UMZ forumu.

http://mathoverflow.net/questi.../zero-knowledge-proof-that-0-1

http://adsabs.harvard.edu/cgi-bin/bib_query?arXiv:1203.0494

http://mathoverflow.net/questi...f-mathematics-are-inconsistent


Ovde se govorilo o kvantom preplitanju, i o mnogim pitanjima, i ljudi slobodno iznose svoje vidjenje nekog fenomena, sto je meni jako interesantno. Zbog prirode ovoga foruma, cine to, bez straha da ce lupiti nesto.

A ja sam novi lik na forumu, jos otkad je on bio aka piratebay.

I izgleda da oni koji smatraju da imaju uzvisenu misiju da teraju ljude sa ovog foruma, i rade to godinama, imaju puno uspeha, i sve se manje pise ovde.




 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."11.04.2012. u 02:20 - pre 146 meseci
Na koju "foru" ti imaš samo jednu poruku ovde na forumu?

I ja isto više cenim slobodnije forume od striktno naučnih.
Ali neke figure koje se pojavljuju ovde bih rado proterao sa bilo kog foruma, dok se ne nauče pameti. Ali to je moje lično uverenje.
Ne znači da ikoga teram na nešto i slično.
Mpžda kada bih sreo neke od tih likova lično, bih promenio mišljenje a jednostavno zato što su neinformisani dovoljno i to je njihovo pravo.
Ili bi se to završilo malo drugačije, manje više nasilno i verbalno i drugačije. To je neizvesno.
A odnosi se na neke teme pokrenute ovde, koje su kasnije izbrisane.
I sada da mi takvi likovi ovde prodaju maglu i teorije o Relativnosti, paralelnim svetovoma, membranama i ko zna šta još. A u startu prave najfatalnije greške.
Prilično smešno.
Zato se ovde sve manje piše, jer nema mnogo čitalaca i samim tim komentara. A nekolicina "stalnih" relativno, posle izmenjenih uvreda i sami odlaze svojim putem.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."11.04.2012. u 14:03 - pre 146 meseci
Citat:
lucky88: ... Pa i ti vidim si neki novi lik na forumu.

:)))) Pa on je sve samo ne novi lik ovde na forumu! Pre ce biti da ne pratis "igru" redovno. Nekoliko puta je banovan, ovo mu je ko zna koji nalog. :))) Da si malo redovnije pratio ovde i na nekim drugim temama ne bi se cudio ni za to sto ima samo jednu poruku evidentiranu. Ne evidentiraju se sve poruke na svim forumuma i svim temama.

Ali, nema veze, nisi do sada sa njim polemisao pa ce te to, verovatno, zabaviti neko vreme pa nervirati neko vreme pa ces onda ignorisati i zabavljati se citajuci, kao sto to mnogo ljudi sada radi! I to tim redom, svi smo to prosli! Samo napred, i mene interesuju nove polemike sa njim! :)))


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
*.snydernet.net.



+78 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."11.04.2012. u 17:32 - pre 146 meseci
Citat:
lucky88: I ja isto više cenim slobodnije forume od striktno naučnih.

Ali neke figure koje se pojavljuju ovde bih rado proterao sa bilo kog foruma, dok se ne nauče pameti.

Ili bi se to završilo malo drugačije, manje više nasilno i verbalno i drugačije.



Citat:
Sceka: Ali, nema veze, nisi do sada sa njim polemisao pa ce te to, verovatno, zabaviti neko vreme pa nervirati neko vreme pa ces onda ignorisati i zabavljati se citajuci, kao sto to mnogo ljudi sada radi! I to tim redom, svi smo to prosli! Samo napred, i mene interesuju nove polemike sa njim! :)))

Pozdrav!



Posto toliko dramaticno prihvatate neki obican razgovor o tim temama, nadam se da vam je laknulo, eto nece vise biti novih polemika.

Necu vise nista pisati.

Mislim da je ipak bilo interesatnih razgovora i otvorenih pitanja na ovom forumu.

Priznajem da ja vas jednostavno ne razumem.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."11.04.2012. u 17:49 - pre 146 meseci
Citat:
Booxxter: Posto toliko dramaticno prihvatate neki obican razgovor o tim temama, nadam se da vam je laknulo, eto nece vise biti novih polemika.

Necu vise nista pisati.

Mislim da je ipak bilo interesatnih razgovora i otvorenih pitanja na ovom forumu.

Priznajem da ja vas jednostavno ne razumem.

Pozdrav.

Nesto ti ne verujem! Bice da ces opet da kreiras neki novi nalog pa da pocnes neku novu temu. Ali ovaj put izaberi nesto zanimljivije, nesto sto stvarno vredi polemisanja!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."12.04.2012. u 03:07 - pre 146 meseci
Već smo skrenuli sa teme odavno. Valjda će neko napisati nešto i o temi. Ja inače ne pratim mnogo ovaj forum.

Ovo što si citirao iz mog posta, Boxxter, se odnosi na jednu , čini mi se, jedinu temu, koja je bila pokrenuta ovde, i kasnije obrisana,
iako je imala 5-6 strana. Neki od tih likova se ne pojavljuju više ovde.Ili su prefrigano promenili nalog. A ne sumnjam da si i ti nabacio neki komentar.

Ta tema je bila dno-dna. Zato je i morala da bude obrisana, a njenih učesnika nema više ovde. Zato i kažem da bih voleo da se sretnem sa nekima od njih. I kao što rekoh , neki su samo neinformisani dovoljno. A ovi drugi.. da mi prodaju nauku ovde..
Kao što rekoh imaću druga posla i neću čitati više pa može svako da piše šta hoće. Samo neka pripazi malo šta piše, i očemu! Sloboda i ludilo
nisu ista stvar.
 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
69.31.101.*



+78 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."12.05.2012. u 22:23 - pre 145 meseci
Citat:
@ Nedeljko: Možda zakon... ne važi u celom svemiru. ...OK, onda važe neki složeniji zakoni na osnovu kojih pod određenim uslovima zakon inercije približno važi itd.



Citat:
Booxxter: Odgovori kakve to posledice ima po matematiku.



Ne smes da odgovoris, a?

 
Odgovor na temu

osvetakana

Član broj: 300380
Poruke: 75
*.ovh.net.



+95 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."12.05.2012. u 22:38 - pre 145 meseci
Da, zaista, kaži nam ti "kakve to posledice ima po matematiku"?
 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
...tor.exit.server.torland.me.



+78 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."12.05.2012. u 23:05 - pre 145 meseci
Pa sta znam. Mozda i nije bitno sto zakoni ne vaze u celom svemiru. Mozda je na zemlji 1+1=2, a na nekom drugom mestu nije.

To je on izgovorio da mozda zakoni ne vaze svuda, pa je onda rekao " ok, pa sta onda."

Mozda i nije bitno.
 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
*.anonymizer.ccc.de.



+78 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."12.05.2012. u 23:16 - pre 145 meseci
Dokle ja moram ovako popizdjivati??

Kad sam ukazao na problem sa relativistickim shvatanjem mase, rekao je “ Pa sta. Nista. Dogovoricemo se oko drugacije definicije i nista”

Kad sam ukazao na razliku izmedju matematicke i filozofske logike, i rekao da je Karijev paradoks otvoreno pitanje u matematici , opet je rekao: “Pa sta? Nista.”

I sad je rekao “ Pa sta ako zakoni ne vaze u celom svemiru? Nista.”



Kako bre-nista? Sta je uopste sustina zakona?? Sta je zakon uopste? I matematicka formulacija zakona?

Kad bi mu pao klavir na glavu, rekao bi :” pao mi je klavir na glavu. Pa sta. Nista.”

Jel on to meni namerno radi? Jel ja moram svaki put kad dodjem na ovaj forum popizdjivati??

[Ovu poruku je menjao Booxxter dana 13.05.2012. u 00:45 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."13.05.2012. u 19:01 - pre 145 meseci
Citat:
Booxxter: ...
Jel ja moram svaki put kad dodjem na ovaj forum popizdjivati??

...

Pa ne moras. Ko te tera da to radis. I ne moras uopste da dolazis na forum, mada, bilo bi nekako dosadno da te nije. A pazi, dva tvoja posta jedan za drugim - ti kao da si dvostruka licnost a menjas se na svaih nekoliko minuta?! :))) Ma samo ti svrati s' vremena na vreme pa se izrazgovaraj sam sa sobom, valja se to... Radi uroka! :)))


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Booxxter

Član broj: 292944
Poruke: 26
*.anonymizer.ccc.de.



+78 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."13.05.2012. u 19:46 - pre 145 meseci
Citat:
Sceka:ti kao da si dvostruka licnost a menjas se na svaih nekoliko minuta?! :))) Ma samo ti svrati s' vremena na vreme pa se izrazgovaraj sam sa sobom, valja se to... Radi uroka.


Glupo da mi se podsmevas zbog toga sto sam visestruka licnost, i sto cujem glasove u glavi.

Mislim da i ja imam prava da ucestvujem na forumu, u skladu sa svojim skromnim mogucnostima. Ipak se trudim i dajem sve od sebe.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."13.05.2012. u 20:13 - pre 145 meseci
Citat:
Booxxter: Glupo da mi se podsmevas zbog toga sto sam visestruka licnost, i sto cujem glasove u glavi.

Mislim da i ja imam prava da ucestvujem na forumu, u skladu sa svojim skromnim mogucnostima. Ipak se trudim i dajem sve od sebe.

Pa ako priznajes, a priznajes!, treba te hospitalizovati a ne podsmevati ti se sto i ne radim! To sto cujes glasove u glavi, imaju doktori za to nacin da se resi.

Imas ti prava, naravno, da ucestvujes a u skladu sa tvojim skromnim mogucnostima. Niko zivi ti to ni ne brani. Samo ti ucestvuj, odnosno, svi vi mozete da ucestvujete koliko god vas u tebi ima!

Samo bi bilo dobro da se nekako zna ko od vas pise kad se ti javis jer niste svi isti, kao sto je poznato, neki su agresivni, neki lukavi... pa da se zna ko se javlja kad nesto kazes!



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: " Mi smo oduvek znali da teorija relativnosti ima nedostataka..bla, bla.."

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 21191 | Odgovora: 167 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.