Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)

elitemadzone.org :: MadZone :: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10621 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)05.06.2010. u 11:19 - pre 169 meseci
Citat:
Očigledno jednoj te istoj ekipi predstavlja zabavu da pod*ebavaju ljude na forumu.

Jedino glupost nema nikakvih ograničenja...u prostoru i vremenu...

...znanje definitivno (a i očigledno) ima.

Čega se pametan stidi, tim se budala diči.

Siguran sam da bi učesnicima diskusije bilo interesantnije objašnjenje moderatora o njegovoj motivisanosti da ovu temu smesti,onako prepotentno, u UMZ, od objašnjenja prirode tih rupa.
 
Odgovor na temu

mserifov

Član broj: 86649
Poruke: 789
109.175.0.*

Sajt: elektronika.ba


+65 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)05.06.2010. u 11:32 - pre 169 meseci
Većini nas jako odgovara kad smo u centru paženje. Ili kada smo duhoviti kada imamo domišljat odgovor. Neki pak stvarno jesu budale pa mogu svašta da kažu. Odnsono u ovaom slučaju napišu. Ali meni svjedno. Smijati se tuđoj nesreći od toga praviti scenaro ninđža kornjača je smiješno. U najmanju ruku žalosno.

Posebice par likova koji sebe nazivaju adminima odnosno imaju taj status da su uni koji većinom vode mad zone i ultra mad zone postavili pitanje vodila bi se tako duboko umna diskusija na kakvoj bi pozavidili najveći balakanski akademici.

Ja sam uvjeren i još uvjek vjerujem da je ovaj forum mjesto gdje neko može dobiti odgovor na svoj problem ako ga lijepo predoči i obrazloži. Za primjer su dijelovi ES-a u kojim se govori o Audio elektronici gdje vlada zavidan nivo reda i poštovanja i gdje se fizički stvaraju krasna dijela elektroničara.

Ovo je beznačajna tema okej neka rupa tamo u zemlji trćeg svjete bilo interesantno dan dva i hajd ćao. Ali naprimjer tme gdje se govorilo o nečijoj vjeri ili o nečijim konkretnim problemima gdje je se naredala čitava elita facebook- zaglupljene generacije sa svojim ultra savremenim odgovorima.

E te su teme bile stvarno za nekog naučnog razmatranja. Da psihijatri ljudi od struge napišu. Pa ljudi ima li 90 ljudi normalnih na balkanu i kakv je ovo naš nivo svijesti.

Odgovoriti na vjest o nečijoj nesreći o tome kako je neki lik iz crtanog filma izkočio iz zemlje sa svojom mašinom za kopanje tunela je stvarno vrhunac inteligencije tog koji je napisao odgovor.

Hvla bogu na ovom forumu još ima jako pametnih ljudi koji su svjesni onoga šta pišu i u ostlom ima pravo slobode piši šta hoćeš kad god hoćeš.

 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)05.06.2010. u 11:37 - pre 169 meseci
Citat:
Predrag Supurovic: Očigledno jednoj te istoj ekipi predstavlja zabavu da pod*ebavaju ljude na forumu.

Čovek je postavio sasvim razumno pitanje a dobio je gomilu pod*ebancije i SAMO DVA konstruktivna odgovora. Mrkii i Mserifov, svaka čast!


Dok se ne dokaze da to nije Tehnodrom nemas nikakvo pravo da to zoves podje*avanjem, niti da govoris da nije konstruktivan.
Tako da, ako ces naucno, dokazi da to nije Tehnodrom, pa onda ponovi poruku.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)05.06.2010. u 12:11 - pre 169 meseci
Citat:
Predrag Supurovic: Očigledno jednoj te istoj ekipi predstavlja zabavu da pod*ebavaju ljude na forumu.

Ta ekipa je uvijek dosljedna svojim stavovima, pa o cemu god se radilo.
A ovi "podjebavani" na jednoj temi tupe jedno, a istovremeno na drugoj sasvim suprotno, te traze da se sve to mjeri razlicitim arsinima, tj. onima kojima njima u tom trenutku odgovara.
Pa vi prosto takvim ponasanjem iskate da budete podjebavani! Sami trazite djavola, pa vam poslije neko kriv.
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)05.06.2010. u 12:49 - pre 169 meseci

Ja sam se konkretno nasalio. Nisam nikog pod*ebavao ovim, niti mi je to bio cilj. Ako se neko uvredio, izvinjavam se.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)05.06.2010. u 19:31 - pre 169 meseci
Citat:
Odin D.: Ta ekipa je uvijek dosljedna svojim stavovima, pa o cemu god se radilo.


Da, ocigledno je. U pod*ebavanju, laganu, podmetanju, vređanju i ponižavanju ste veoma dosledni.
 
Odgovor na temu

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)05.06.2010. u 19:49 - pre 169 meseci
Psiholozi kažu da bilo kakvo suprotstavljanje siledžijama ustvari ide njima na ruku,daje im energiju i materijala da svoje siledžijsko ponašanje i dalje upražnjavaju...

...ako im se suprotstavljamo, makar i u najboljoj nameri, ne možemo u tome biti uspešni, jer oni su na svom terenu!

...treba ih jednostavno > i g n o r i s a t i < .

Tek tada mogu shvatiti apsolutnu mizernost sopstvenog postojanja na ovome svetu i u ovome vremenu.
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)05.06.2010. u 20:02 - pre 169 meseci
Citat:
mserifov: Većini nas jako odgovara kad smo u centru paženje. Ili kada smo duhoviti kada imamo domišljat odgovor. Neki pak stvarno jesu budale pa mogu svašta da kažu. Odnsono u ovaom slučaju napišu. Ali meni svjedno. Smijati se tuđoj nesreći od toga praviti scenaro ninđža kornjača je smiješno. U najmanju ruku žalosno.


Ne ne ne, ne pravi se od nesrece scenario, vec po (davno smisljenom scenariju) nesreca. Jbg, kod njih tek pre neki dan stigle Nindza Kornjace.

Citat:
mserifov: Pa ljudi ima li 90 ljudi normalnih na balkanu i kakv je ovo naš nivo svijesti.

Tesko......
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)05.06.2010. u 20:04 - pre 169 meseci
Ja i dalje tvrdim da je to Tehnodrom i zelim da mi neko naucno dokaze da to nije Tehnodrom. Ima ovde naucnika, mogu oni to.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

vlada_vlada
Uber
Beograd

Član broj: 259596
Poruke: 68
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)05.06.2010. u 22:19 - pre 169 meseci
Pa mogu ja da probam, ovako laichki.

Ako se ne varam, osnovni mehanizam kretanja Tehnodroma je pomocu gusenica koje su postavljene ispod glavne kupole, paralelno sa horizontom. Obzirom da je rupa vertikalna, ne verujem da je Tehnodrom u pitanju. TDrom ne moze da se krece direktno navise. Moja teorija je da je trans-dimenziona kapija bila pogresno pozicionirana pa je dovela do urushavanja tla.

 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)05.06.2010. u 22:26 - pre 169 meseci
U pravu si... Jeste bilo laički
Tehnodrom se vrlo lako kreće u gotovo svim pravcima, koristeći reaktivni pogon.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)05.06.2010. u 22:40 - pre 169 meseci
:):) to :):)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

vlada_vlada
Uber
Beograd

Član broj: 259596
Poruke: 68
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)06.06.2010. u 12:22 - pre 169 meseci
Impresivno! Znaci Krang je uspeo da resi problem stabilizacije.

Ali pazi, ono sto mene buni jeste dimenzija rupe. Ovakva kakva je Tehnodrom moze jedva da prodje. Uzmi u obzir da pored kretanja navise, TD mora i da raskopava zemlju i da je razvodi nanizhe. Za tako nesto prosto nema prostora. Mislim da objekat koji je izasao u Gvatemali, mora u najmanju ruku da bude duplo manji od radijusa rupe.

Ma to se Krang za'ebo pri pozicioniranju kapije za Dimenziju X, garant :)
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)06.06.2010. u 12:31 - pre 169 meseci
U dimenziji X, (iz koje potiče i sam Krang, naravno) sve je obrnuto i tumbe. Potpuno inverzno u odnosu na Zemlju.
Evo primer: Krang ima veeliki mozak, ali ima telo manjka. Sa velikim brojem Zemljana je potpuno obrnuto!
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)07.06.2010. u 10:47 - pre 169 meseci
Nešto slično se dešava i u Kini

A car got stuck in a hole that suddenly appeared on a road in Nanchang, East China's Jiangxi province, June 4, 2010. The hole covers an area about 10 square meters. The driver and passengers in the car were not injured, and police are still investigating the reasons for the collapsing road.






link
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
212.200.65.*

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)07.06.2010. u 11:10 - pre 169 meseci
^
... i u Požarevcu, odatle je sve i krenulo, kao što znate ;)

http://www.blic.rs/Vesti/Srbij...Automobilom-propao-kroz-asfalt

Deo grada u kome se ovo dogodilo poznat je po tome što tu lako nadiru podzemne vode nakon obilnijih padavina u regionu. To dalje uzrokuje ispiranje loše osnove na kojoj je postavljen asfalt (ispod su naravno razne cevi od grejanja, vodovoda, kanalizacije) sve dok neko ne završi u novinama sa svojim automobilom.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)07.06.2010. u 11:24 - pre 169 meseci
A ne ovo je drugo ovo što ti navodiš su neke podmornice u pitanju :)

Rupa je puna vode.


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

vlada_vlada
Uber
Beograd

Član broj: 259596
Poruke: 68
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)09.06.2010. u 10:54 - pre 168 meseci
A gde su bile kornjache tada!!!?!!!
 
Odgovor na temu

mkvb
Marketing
Beograd

Član broj: 120575
Poruke: 180
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)09.06.2010. u 13:09 - pre 168 meseci
The truth is out there...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Rupa u Gvatemali (dali je prirodan fenomen ili je nešto drugo)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10621 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.