Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

gde da nabavim RF modul (citaj: hocu da upravljam avionom radio controlom)

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: gde da nabavim RF modul (citaj: hocu da upravljam avionom radio controlom)

[ Pregleda: 3265 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

streetstyle91srb
konobar

Član broj: 254614
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon gde da nabavim RF modul (citaj: hocu da upravljam avionom radio controlom)03.06.2010. u 19:00 - pre 168 meseci
Treba mi RF modul za bezicno upravljanje avionom? Izvinjavam se ako se to ne zove RF modul, ali tako sam ja razumeo za 4 dana sto sam proveo na Google-u... Avion radi, sve sto sam hteo da stavim u njega stavio sam, testirao sam ga (gajtanom :) ) ali ipak radi. Dakle sada mi treba samo da umesto tog kabla koji mu je "prenosio" kontrole ucinim da bude RC... Znaci samo da spojim taj modul sa 4 motora da bi najzad bio RC.
hvala na odgovorima
 
Odgovor na temu

1OXB
Čačak

Član broj: 40356
Poruke: 2616

Sajt: bas.elitesecurity.org


+206 Profil

icon Re: gde da nabavim RF modul (citaj: hocu da upravljam avionom radio controlom)06.06.2010. u 14:27 - pre 168 meseci
Pogledaj ovde:
http://mibomodeli.si/trgovina/..._page=index&cPath=57_71_58
 
Odgovor na temu

streetstyle91srb
konobar

Član broj: 254614
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: gde da nabavim RF modul (citaj: hocu da upravljam avionom radio controlom)08.06.2010. u 19:58 - pre 168 meseci
bajka hwala ti na linku, ali ne ide mi se u Sloveniju... Da sam mislio na inostranstvo, uzeo bih preko eBay...
ipak hwala ti :)
 
Odgovor na temu

Mili-CQ
Miloslav
NS

Član broj: 155892
Poruke: 169
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.yu7bpq.org.rs


+14 Profil

icon Re: gde da nabavim RF modul (citaj: hocu da upravljam avionom radio controlom)08.06.2010. u 23:47 - pre 168 meseci
Ne znam iz kog si grada. Al probaj da saznas kad i gde se okupljaju avio-modelari.
Ako si iz NS-a probacu da saznam kad i gde im je trange-frange pijaca :)
YT2CQ
 
Odgovor na temu

streetstyle91srb
konobar

Član broj: 254614
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: gde da nabavim RF modul (citaj: hocu da upravljam avionom radio controlom)23.06.2010. u 03:18 - pre 167 meseci
Trazio sam ta drustva kod nas, samo jedan site sam nasao, ali to nije drustvo nego mesto gde se okupljaju... Nema veze, hvala ti, ne bih da te cimam. :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: gde da nabavim RF modul (citaj: hocu da upravljam avionom radio controlom)

[ Pregleda: 3265 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.