Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Netbook kao zamjena za laptop/stolno računalo

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Netbook kao zamjena za laptop/stolno računalo

[ Pregleda: 2181 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neohipik
student
tamo gdje vječno sunce s

Član broj: 170785
Poruke: 52
*.tel.net.ba.



Profil

icon Netbook kao zamjena za laptop/stolno računalo18.07.2010. u 22:48 - pre 166 meseci
'štovanje!
Trenutno imam Dellov laptop Inspiron 1501, koji već daje znakove posustajanja, pa se mislim što dalje kupiti jer mi je računalo potrebno u svakodnevnom radu.
Kako sam jako zadovoljan Dellom, naletio sam na netbook Inspiron Mini 10 (http://www.tiny.cc/dell-netbook-mini) koji mi se svidio specifikacijama i cijenom.
Inače, na računalu, osim neta i filmova, najviše koristim Visual Studio,Packet Tracer te Photoshop.
Što mislite dali je ovakvo računalo relativno dostojna zamjena za standardni laptop/komp?
Moram napomenuti da studiram van svog grada, te da laptop 2x tjedno nosim busom u 2 sata udaljen grad.
Također, ako odlučim i kupim ovaj pc, planiram uzeti LCD monitor od 17" te ga spojiti na netbook.
Sada me zanimaju vaša iskustva i savjeti vezano za ovu temu.
...nije u megahercima sve...
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Netbook kao zamjena za laptop/stolno računalo05.08.2010. u 17:36 - pre 166 meseci
Netbook nije dostojna zamena za desktop PC. To je vise prirucni racunar, za nosanje, ali nije baš za Photoshop. Imaš sad za male pare i full laptopove, tipa za €500 možeš da kupiš pristojan laptop sa Intel Core i3 procesorom koji ne može da se meri sa Intel Atom.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Netbook kao zamjena za laptop/stolno računalo

[ Pregleda: 2181 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.