Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa bazom fiksnog Panasonic telefona

[es] :: Fiksna telefonija :: problem sa bazom fiksnog Panasonic telefona

[ Pregleda: 4403 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

starkelja
Marko Cap
vozac, jkp Put
Novi Sad, Srbija

Član broj: 264897
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon problem sa bazom fiksnog Panasonic telefona23.07.2010. u 13:00 - pre 166 meseci
Imam jedan problem: Imam fiksni Panasonic KX-TGA11OFX S, raspala mi se baza, pala... pa sam kupio komplet drugi tel. koji je isto Panasonic ali je malo losiji. Dali bi ja mogao ovaj stari da povezem na tu novu bazu ili na neku drugu, ili mogu da bacim taj tel.?
 
Odgovor na temu

radojko2
Bivsi TV serviser
Pancevo

Član broj: 107079
Poruke: 180
*.dynamic.sbb.rs.



+40 Profil

icon Re: problem sa bazom fiksnog Panasonic telefona13.08.2010. u 21:40 - pre 165 meseci
Proslo je dosta al ajde da pomognem ako nije kasno...svi novi telefoni imaju sistem da mozes da ih prijavish na drugu bazu ,cak i od razlicitih firmi .Mozda nece raditi sve funkcije ali pozivanje i prijem poziva radi na svim .jedino je bitno da im je frekv.rada ista tj 900mhz ili 1.8mhz ili 2.4mhz znaci moraju raditi na istoj .Pronadjete u meniju register a na bazi najcesce morate drzati 10tak sec. taster za poziv i kada se cuje bip onda je baza usla u mod za registraciju slusalice,ponekad trazi i kod najcesce 000.ja imam na bazi registrovano 3 telefona,baza je od siemens tel.,drugi tel je sagem a treci alkatel,a radio je i sa motorolom...
 
Odgovor na temu

starkelja
Marko Cap
vozac, jkp Put
Novi Sad, Srbija

Član broj: 264897
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: problem sa bazom fiksnog Panasonic telefona14.08.2010. u 09:40 - pre 165 meseci
Uspeo sam! Hvala ti puno!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: problem sa bazom fiksnog Panasonic telefona

[ Pregleda: 4403 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.