Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

klima mi curi tj kondenzuje se voda na kućištu unutrašnje jedinice i kaplje u sobu.

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: klima mi curi tj kondenzuje se voda na kućištu unutrašnje jedinice i kaplje u sobu.

[ Pregleda: 11236 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mjeftic
Jeftić Milenko
zrenjanin

Član broj: 266097
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon klima mi curi tj kondenzuje se voda na kućištu unutrašnje jedinice i kaplje u sobu.12.08.2010. u 11:23 - pre 166 meseci
Od pre izvesnog vremena počela je da mi curi klima unutra. Otvorio sam je i konstatovao da dolazna cev za freon nije dobro izolovana (pukla izolacija), pa sam to sanirao. Radila je dobro(bez curenja 4-5 sati i ponovo je počela da curi. Uz put sam proverio i kadicu (očistio je, produvao crevo) i očistio filtere. Uputite me šta bi moglo dalje da bude uzrok ovoga. Klima je SIMBIO 12 i radila je bezprekorno 4 godine.

[Ovu poruku je menjao mjeftic dana 12.08.2010. u 14:01 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao mjeftic dana 12.08.2010. u 14:02 GMT+1]
 
Odgovor na temu

beksi82
privatnik
beograd

Član broj: 284673
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: klima mi curi tj kondenzuje se voda na kućištu unutrašnje jedinice i kaplje u sobu.18.06.2011. u 20:15 - pre 156 meseci
ako nije kasno,moze da bude da nema pad ili je nastavak kondenz creva(napolju) napravio vakum pa kondenzacija ostaje u kadici
kraj creva na usta,izbaci vazduh i to je to
besevic milos
 
Odgovor na temu

Dripac
Panchevo

Član broj: 67271
Poruke: 240
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: klima mi curi tj kondenzuje se voda na kućištu unutrašnje jedinice i kaplje u sobu.22.06.2011. u 09:04 - pre 156 meseci
meni je isti problem pravilo kondenz crevo!!!!!na onom kraju koji visi napolju nakupile se zolje i napravile cep......morao sam da secem taj deo prosle godine i produzim sa novim parcetom!!!!!obicna glupost ali dovoljno da te iznervira u ovom periodu kad je najpotrebnije!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: klima mi curi tj kondenzuje se voda na kućištu unutrašnje jedinice i kaplje u sobu.

[ Pregleda: 11236 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.