Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kupovina laptopa! Nocna mora ili san?

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Kupovina laptopa! Nocna mora ili san?

[ Pregleda: 2941 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Rema55
Student
Beograd Srbija

Član broj: 228526
Poruke: 31
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Kupovina laptopa! Nocna mora ili san?31.08.2010. u 15:30 - pre 165 meseci
Pa ovako mene zanima koji je najbolji moguci laptop koji mogu kesirati za nekih 40 do 45 hiljada dinara. Treba mi za fakultet, ali ne bi bilo na odmet da na njemu mogu gledati filmove, slusati muziku, surfovati netom i co. Takosdje me zanima koja je najbolja marka? Cuo sam da su navodno najbolji toshibini, mada sa druge strane imam prijatelja koji bas i nije imao dobro iskustvo sa pomenutom markom. (cak 6 puta mu se nesto kvario laptop) Sta mislite o ostalim markama, kao sto su Dell i XP? Unapred zahvalan...
 
Odgovor na temu

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

Član broj: 6411
Poruke: 392
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+120 Profil

icon Re: Kupovina laptopa! Nocna mora ili san?31.08.2010. u 16:39 - pre 165 meseci
za 400-450e mogu da se nadju pristojni neki Asus, Dell Vostro, Fujitsu...
na svakom laptopu mozes gledati filmove, slusati muziku, surfovati netom i slicno.
Ako imas prijatelja sa tako negativnim iskustvom sa toshibom onda je valjda logicno da je preskocis u razmatranju (ne ulazeci u kvalitet marke)
nego XP - koji je to proizvodjac :) ?
 
Odgovor na temu

Rema55
Student
Beograd Srbija

Član broj: 228526
Poruke: 31
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Kupovina laptopa! Nocna mora ili san?31.08.2010. u 17:27 - pre 165 meseci
HP, debilna greska... sorry
 
Odgovor na temu

Rema55
Student
Beograd Srbija

Član broj: 228526
Poruke: 31
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Kupovina laptopa! Nocna mora ili san?31.08.2010. u 17:30 - pre 165 meseci
I slobodno "udji u diskutovanje kvaliteta proizvodjaca", nesto malo preciznije ako moze... Znam ja da na svakome moze da se slusa muzika i gledaju filmovi, nego cisto da se ogradim od nekih "jacih" zahteva zahtevnijih video igara i sl.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Kupovina laptopa! Nocna mora ili san?

[ Pregleda: 2941 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.