Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prestigio PMSG1 Ultimate Gaming Mouse :) Dali vredi kupiti i kakav je kvalitet?

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Prestigio PMSG1 Ultimate Gaming Mouse :) Dali vredi kupiti i kakav je kvalitet?

[ Pregleda: 3370 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Forger

Član broj: 127847
Poruke: 35
*.ptt.rs.



Profil

icon Prestigio PMSG1 Ultimate Gaming Mouse :) Dali vredi kupiti i kakav je kvalitet?09.09.2010. u 22:55 - pre 165 meseci
Potrosicu jedno 30-tak evra za kupovinu misa i ako je neko imao iskustva sa ovim misem kazite dali se isplati kupiti .... najvise mi treba za igrice ................Prestigio PMSG1 Ultimate Gaming

http://www.prestigio.com/news/new-products/Ultimate-gaming-mouse

 
Odgovor na temu

Filip_
Dr.mr. tonac u pokusaju
Kraljevo - Beograd

Član broj: 269350
Poruke: 100
212.200.65.*



+13 Profil

icon Re: Prestigio PMSG1 Ultimate Gaming Mouse :) Dali vredi kupiti i kakav je kvalitet?28.09.2010. u 23:08 - pre 165 meseci
Nisam probao Prestigio modele miseva....30-tak evra...Kao decenijski igrac (bivsi aktivni, ali i dalje neretko sednem u Kgb) Counter-Strike-a i Quake 3-ce predlazem ti uzeti proverenu stvar za 30 evra (koliko je sada) - Logitec MX 518 ili MX 518 Betman special edition...po mom misljenju ta dva modela za 30 evra su best buy za pucacine danas.

P.S.-Naravno i kvalitetniju podlogu za mis...brza za manji mouse sens. i obrnuto.

pozz
Ja sam svestran...sve mi je strano...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Prestigio PMSG1 Ultimate Gaming Mouse :) Dali vredi kupiti i kakav je kvalitet?

[ Pregleda: 3370 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.