Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zna li neko nesto o prijavljivanju za nastupanje na Exit-u ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Zna li neko nesto o prijavljivanju za nastupanje na Exit-u ?

[ Pregleda: 2335 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DJ Manuel

DJ Manuel
Član broj: 270075
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Zna li neko nesto o prijavljivanju za nastupanje na Exit-u ?09.10.2010. u 07:37 - pre 165 meseci
Na proljece je konkurs za prijem za nastupanje na Exitu. Dobio sam uveravanja da imam velike sanse da nastupam tamo kao dj ali ne znam nista o
prijavljivanju i konkursima za Exit osim da su sva pravila za svakog ista. Ima li bilo ko da zna bilo sta o ovome ili je to sve tajna ?

 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Zna li neko nesto o prijavljivanju za nastupanje na Exit-u ?09.10.2010. u 10:13 - pre 165 meseci
Pa komisija je preslusavala bendove i DJeve i verovatno odabrala one koji im se svidjaju.
Ne verujem da tu ima neke tajne.
Imaju ljude koji im rade selekciju bendova, pa sigurno imaju koga da to radi.

 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-109-121-78-2.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Zna li neko nesto o prijavljivanju za nastupanje na Exit-u ?09.10.2010. u 12:01 - pre 165 meseci
imas na njihovom site-u, tako kako si rekoa, otprilike pocetkom proleca konkurs na kojem pise sta i kako da posaljes
koliko se secam, trebas na cd da narezes neki svoj mix, da kazes di si pustao mjuzu i slicno

 
Odgovor na temu

DJ Manuel

DJ Manuel
Član broj: 270075
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Zna li neko nesto o prijavljivanju za nastupanje na Exit-u ?10.10.2010. u 00:58 - pre 165 meseci
volio bih da je to tako jednostavno... ali toliko poznajem odlicnih dj-s u Srbiji a nikad od njih niko nije nastupio na exitu...
zato postoji neki razlog. na njihovom sajtu nema nista o prijavljivanju. ima li neki kolega da je nekad bio na tom konkursu ?
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Zna li neko nesto o prijavljivanju za nastupanje na Exit-u ?10.10.2010. u 11:08 - pre 164 meseci
Kako nema?
Evo od prosle godine
http://eng.exitfest.org/index....tent&task=view&id=1803
http://www.exitmusic.tv/node/128486

a za sledecu jos nije ni otvoren.

Mislim da paranojises za odabir.
Znam par ljudi iz Happy Novi Sad ekipe i samo na njihovom stejdzu je bas proslo dosta mladih ljudi koji nisu toliko afirmisani, a koji su opet kvalitetni da vrte na festivalu.
Ne vidim da je suprotno i sa ostatkom festa.

Koji su to DJ koji imaju neku kvalitetnu pricu iza sebe da nemaju sansu da nastupe na Exitu?
I npr ko ti je rekao da imas dobru sansu da nastupis na Exitu?
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Zna li neko nesto o prijavljivanju za nastupanje na Exit-u ?10.10.2010. u 13:31 - pre 164 meseci
ja sam sa svojim bendom prosao na tom konkursu prosle godine (letos smo svirali).

ne znam da li mi verujes, ali nemam razloga da te lazem, da nije tako ne bih se ni javljao - u svakom slucaju, ne znam nikog iz te ekipe, nikakvu vezu nismo imali. Imamo profil na exitmusic.tv sajtu, i samo su nas pozvali ove godine da sviramo...

sto se organizacije tice sve je proslo maksimalno pozitivno

pretpostavljam da je i za DJeve isto...

ako te zanima jos nesto pitaj...
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-109-121-78-2.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Zna li neko nesto o prijavljivanju za nastupanje na Exit-u ?10.10.2010. u 13:51 - pre 164 meseci
ja znam da je par lokalnih dj-eva bilo letos na exitu, isto, bez veze

rekoh ti da ce biti na prolece, otprilike
 
Odgovor na temu

DJ Manuel

DJ Manuel
Član broj: 270075
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Zna li neko nesto o prijavljivanju za nastupanje na Exit-u ?10.10.2010. u 20:15 - pre 164 meseci
Hvala ti Issak666... za link...
Prijatelji iz Novog Sada-a.

Ovako je bilo za 2010.

"Završen je konkurs za učešće na Exit muzičkoj konferenciji. Glasovi posetilaca sajta i Facebook prijatelja učesnika konkursa odlučili su da nosioci EMC akreditacije na Exitu 2010 postanu: "

pa su naveli primljene !

FaceBook -a ! gnjjjjj !

Vole domu... hvala na informaciji... napravicu i ja svoj profil !

Imam milion pitanja !

1. Kad se potpise ugovor i odluci da nastupas da li smes reklamirati svoj nastup ?
2. Da li se placa nastup na Exit-u, da li oni placaju tebi, ili je to volanterski ?
3. Sta se nosi od dj opreme, ili svu opremu oni obezbedjuju ?
4. Koliko najvise sati perfomansa, mozes dobiti 2 ili 4 sata ?
5. Da li je dozvoljen nastup i dance-girls kao tvoje pratnje ? Je li i za njih
treba posebna dozvola ?

Hvala !




 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zna li neko nesto o prijavljivanju za nastupanje na Exit-u ?

[ Pregleda: 2335 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.