Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem u vezi kancelarijske stolice (puk'o dio sa tockicima)...pomoc?

elitemadzone.org :: TechZone :: problem u vezi kancelarijske stolice (puk'o dio sa tockicima)...pomoc?

[ Pregleda: 8748 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tozzinjo
teodor radovic
web designer, freelancer
beograd

Član broj: 270609
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon problem u vezi kancelarijske stolice (puk'o dio sa tockicima)...pomoc?14.10.2010. u 17:18 - pre 164 meseci
Znam da ima slicnih tema, ali su one najvise u vezi hidraulike daktilo stolice. Mene zanima nesto drugo: naime, imam bas veliku kompletnu kancelarijsku stolicu, nesto slicno ovoj na slici - (klikni ovde) , ali mi je puko donji dio sa tockicima, to naravno nema sanse da se nekako sredi, pa me zanima postoje li neke firme u Beogradu koje mijenjaju kompletan plasticni dio ispod stolice?
Hvala unaprijed na odgovoru.
pametni se glupiraju, glupani se prave
pametni
 
Odgovor na temu

Vukan Karadžić
NS

Član broj: 4675
Poruke: 586
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: problem u vezi kancelarijske stolice (puk'o dio sa tockicima)...pomoc?14.10.2010. u 20:16 - pre 164 meseci
To se zove 'zvezda'. Verujem da ima firmi koje prodaju to posebno ..
 
Odgovor na temu

tozzinjo
teodor radovic
web designer, freelancer
beograd

Član broj: 270609
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: problem u vezi kancelarijske stolice (puk'o dio sa tockicima)...pomoc?15.10.2010. u 02:55 - pre 164 meseci
Hvala. Evo upravo trazim da li neko radi to odvojeno, ali mrka kapa za sad. Any suggestions?
pametni se glupiraju, glupani se prave
pametni
 
Odgovor na temu

Vukan Karadžić
NS

Član broj: 4675
Poruke: 586
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: problem u vezi kancelarijske stolice (puk'o dio sa tockicima)...pomoc?15.10.2010. u 09:28 - pre 164 meseci
Mozda najbolje da probas kod proizvodjaca (Vizor, Blazeks, Antares, ...).
Ili mozda u Office1 da pitas ...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: problem u vezi kancelarijske stolice (puk'o dio sa tockicima)...pomoc?27.10.2010. u 01:28 - pre 164 meseci
I meni je pukla ta plasticna zvezda. Probao sam da je zalepim onaj puknut deo, topljenjem lemilicom, i to je drzalo moju devojku bez problema, al kada sam ja seo puklo je opet. :D Pa mi je palo napamet da popunim onaj suplji deo zvezde necim, npr. pur penom. To bi sigurno pomoglo da bolje drzi. Jel zna neko cime bi jos moglo to da se popuni? A da nije beton? :D Mada ni to nije toliko lose. ;)
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: problem u vezi kancelarijske stolice (puk'o dio sa tockicima)...pomoc?

[ Pregleda: 8748 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.