Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)
(Zaključana tema (lock), by acaradio)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 31661 | Odgovora: 214 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 20:47 - pre 164 meseci
Jole, for your ears only:

There's a place where a
kid without a cent
He can grow up to be president.
A magic kingdom filled
with Barbie dolls

If you've got the time we can
make it a good time.

Americanos - Blue Jeans and Chinos

Coke
Pepsi and Oreos - Americanos.
Movies and heroes in the
land of the free
You can be what you wanna be.

They know how to advertise

Sell you anything at any price

Need it or not
that's what you got
yeah.

Take no bull from anyone
we just wanna have some fun

We got the Queen of Soul
created to Rock'n Roll
yeah!

Americanos - Blue Jeans and Chinos

Coke
Pepsi and Oreos - Americanos.
Low riding Chicanos in
the land of the free
You can be what you wanna be.

Satellite stations across the nation

That's cable TV for you and me.
I' cleaning kitchens
washing pots and pans

Everything's organized from
crime to leisure time.
High schools and swimming pools
king sharks and fools.

Americanos - Blue Jeans and Chinos
...
Americanos - Blue Jeans and Chinos
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 20:51 - pre 164 meseci
Citat:
a1200: Ne znam, sta ti mislis?
Gnjide ne postuju nista osim svog licnog zivota i mogucnosti za bogacenje. I nista sem toga im nije bitno.
Dobar primer je trenutna ekipa...


Trenutna ekipa? na forumu? na vlasti? Gdje?
I sad tek vidjeh nastavak tvog posta - da, do*lo mi je! I o tome javno govorim, jer zelim da izrazim svoj jed na sve ovo sto se desava.

@ Izvoljski
Bravo, nagrnule su mi suze na oci od emocija - hvala ti na predivnim stihovima...
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 20:51 - pre 164 meseci
Od gej parade u Rusiji do kosovskog boja.
Hteli smo samo malo da slavimo. O yeah :D
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 20:54 - pre 164 meseci
Citat:
Trenutna ekipa? na forumu? na vlasti? Gdje?

Napisao sam ti odgovor nesto kasnije... to se odnosilo na still-ov komentar. Zna on nasta ja mislim kad kazem ekipa... :)
 
0

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 20:59 - pre 164 meseci
bolje je ziveti citav zivot u EU, nego sedam dana u Bangladeshu !
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 21:01 - pre 164 meseci
Citat:
Izvoljski: bolje je ziveti citav zivot u EU, nego sedam dana u Bangladeshu !


Pa zato ja i hocu da udjemo u EU - da i mi zivimo kao normalan svijet a ne kao oni u Bangladeshu...
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 21:14 - pre 164 meseci
Postavlja se pitanje da li po svaku cenu, bez alternative... to zelis. I ja sam za EU, ali moraju prvo neke sitne stvari da se ispostuju, teritorijalni integritet, medjunarodno pravo, potpisani sporazumi... nekako mi nije dovljno, prosto obrazlozenje, gde ti jaci sloli pamet sa nekim "demokratskim" primerima i ljudskim pravima, a u isto vreme ocekuje da se povinujes svemu sto on kaze "or else", jer ima armiju svuda oko tebe, cak i kad se to direktno kosi sa najvishim drzavnim interesima (teritorijalni integritet, povelja UN-a, potpisani sporazumi), neda ti ni da podneses rezoluciju na UN-u... i legitimno bez ratovanja predstavis svoj problem.
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 21:20 - pre 164 meseci
To je ok, ali nije teritorijalna celovitost jedini uslov za ulazak u EU.

Ne znam sta bilo koga sprecava (sa bilo koje strane "alternative") da se tokom ovih deset godina bavi regulacijom trzista i uklanjanjem monopala, odgovornijom fiskalnom politikom i javnom potrosnjom, revizijom budzeta, funkcionalnijim sudovima, dostupnoscu informacija ili bilo kojim drugim uslovom za ulazak u EU.
Ili je ta prica oko Kosova interesantnija za preklapanje ovih problema ;)

Za pocetak, mogu da ispostuju (a svi su imali sansu do sad) ono sto je u obostranu korist - ispunjenje kvote za izvoz goveda u EU i da zarade kes malo necim drugim osim prodajom imovine drzave (saznadoh za to da tragom druge teme).
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 21:21 - pre 164 meseci
Citat:
a1200: Postavlja se pitanje da li po svaku cenu, bez alternative... to zelis. I ja sam za EU, ali moraju prvo neke sitne stvari da se ispostuju, teritorijalni integritet, medjunarodno pravo, potpisani sporazumi... nekako mi nije dovljno prosto obrazlozenje jaci ti sloli pamet sa nekim "demokratskim" primerima i ljuskim pravima, a u isto vreme ocekuje da se povinujes svemu sto on kaze jer je neuporedivo jaci... i ima armiju svuda oko tebe.


kad hoces da udjes u neku grupu ljudi pred tobom se postavlja nepisano pravilo da se od tebe ocekuje da prihvatis vrijednosti te grupe ljudi. Ne mozes ti kao pojedinac, a koji zelis da budes u nekoj grupi, nameces svoje vrijednosti koje su suprotne vrijednostima vec postojece grupe. Ili se prilagodjavas, il trazis drugo drustvo. Teritorijalni integritet? Davno je to izgubljeno... i vojno i politicki.
A na stranu to sto smo i vojno i politicki krajnje inferiorni... I taj ko je toliko jaci, ne objasnjava svoj stav tim cinjenicama, vec ti plasira pricu o ljudskim pravima. Priznao ti ili ne, ali postovanje ljudskih prava nije bas nesto cime se mozemo da ponosimo kao nasim karakternim osobinama. Tanki smo u tome...
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 21:22 - pre 164 meseci
@isak
Pa slazem se, bilo bi jako dobro kad bi se smoglo snage da se barem to ispostuje... al' na zalost ne radi se ni ono sto je samo po sebi korisno, nevezano za kranju poziciju oko teritorijalnih pitanja.

@yolja
Problem je sto te vrednosti nisu univerzalne kao sto vidimo. Problem je upravo u tome sto ti koji te vrednosi forsiraju, iste nepostuju kad im odgovara. Tj. nemam nista protiv kad bi iste tvari i principi vazili za sve podjednako.
 
0

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 21:27 - pre 164 meseci
kada gledam Srbiju ovako sa strane meni se cini da su najveci protivnici ulaska nase zemlje u EU nase vlasti. Nisam ubedjen u njihovu iskrenost jer mi se cini da im je dzep bitniji od svega. Ulazak u EU znacio bi kraj njihovih mehanizama khm.

Cak i oni huligani su blizi EU vrednostima jer je protest, pa cak, i nasilan legalan i velika tekovina EU demokratije (Francuska/Grcka). U EU je mnogo veca steta zabraniti nekom nesto, nego materijalna steta. Znam to nije bas racionalno, ali oni imaju dovoljno para pa mogu da se posvete uzgajanju morala.
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 21:32 - pre 164 meseci
Citat:
a1200
@yolja
Problem je sto te vrednosti nisu univerzalne kao sto vidimo. Problem je upravo u tome sto ti koji te vrednosi forsiraju, iste nepostuju kad im odgovara.


Aj zaboravi da si Srbin! Sad si Inuit - Eskim! Sad sagledaj "utakmice" koje su se igrale zadnjih 20 godina na ovim prostorima... I sagledaj rezultate...

 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 21:39 - pre 164 meseci
@a1200

Pogledaj situaciju sa Hrvatskom i isterivanjem Srba, koje je oslobodilacka borba i to organizovana zajedno sa americkim oficirima i pogledaj situaciju Srbije pre vise od deset godina na Kosovu.

Kad vidis gde je razlika, onda je jasnije kad se postuju prava naroda i drzava.


Pravde kao univerzalnog principa i postovanja prava drzavama sa kojima si u konfliktu nema.
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 21:43 - pre 164 meseci
Nekad rezultat u krajnjoj vrednosti sadrzi i deo cija se vrednost logicki ne moze proceniti.

Zamisli situaciju gde si zatvoren u sobu iz koje ne mozes izaci. Ulaze 3 lika, svaki jaci od tebe, i kazu ti: Sad' cemo da te k*ramo, a ako se budes branio, onda cemo i da te prebijemo. Posle cemo da te pustimo jer nam vishe ne trebas, dobili smo ono sto smo hteli. Sta uraditi u toj situaciji? Logicno je da se naguzis, i zavrshih s' tim sto bezbolnije, al' vidis postoji i ona karakterna crta koja nekima ne dozvoljava da nepravdu prihvate bez ikakvog otpora...
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 21:47 - pre 164 meseci
http://vukajlija.com/oni-kao-h...-se-otcepe-a-mi-im-kao-ne-damo
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 21:48 - pre 164 meseci
Da, to stoji.
Samo sto ne mogu da se slozim da je ponuda konfederacije nezavisnih drzava sa granicama koje su i sada validne posle rata (osim sto je Srbija jos kraca) jednaka silovanju trojice jacih.

Pre bi se reklo da je situacija tako predstavljena i jos uvek je zvanicna za dobar deo ljudi.
 
0

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 22:13 - pre 164 meseci
Ma dobro.... nego sta bi sa ovim promoterom 'novih' vrednosti koje ulaze na c*ar !?
Koje je je ovo zamlacivanje i zahebavanje zdrave pameti... hahaha...
Evropa? Haha... ne bi bio los onaj scenario gde se nivo svetskih mora podize za 100m,
taman da pacovi izmisle gde ce ziveti i neko se vreme batale da dele svoje 'vrednosti'
nama 'zatucanima'...

Pomislim da mi je neko ovo pricao pre 20 god., slatko bi se nasmejao...
Sad kad god cujem novu glupost - zbog iskustva pocinjem da verujem, da je moguce!
 
0

Ortak iz kraja

Član broj: 266494
188.120.101.*



+1 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 22:20 - pre 164 meseci
A sto se evropa opste cima sa Rusijom oko ovakvih stvari?
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 22:22 - pre 164 meseci
^^
Procitas prvi post, pa vidis zasto.
 
0

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)22.10.2010. u 22:44 - pre 164 meseci
Federacija drzava, nezavisne drzave, pokrajne, komunizam, kapitalizam, socijalizam, samo reci. Sve je to nebitno, bitno je sta bitne drzave odluce kako ce biti, tako ce i biti. Samo, ljudi koji cine establisment neke omanje zemlje ako imaju iole mozga, pokusavaju da isposluju najbolje za narod koji ih je degirao. I tu ima uspesnih i manje uspesnih, kao i u zivotu.

U vezi sa kosovskim bojem, to je bilo pre 600+ godina. Srednjovekovna Srbija te tada slomljena i sve od tada u srpskoj istoriji nema direktnu povezanost sa modernom Srbijom. Cesto su raznorazni likovi zloupotrebljavali( i dalje se to radi naveliko) taj boj i datum radi postizanja kojekakvih ciljeva, svesni znacaja tog datuma i tako pokusavali da prenesu deo znacaja tog datuma na sebe i svoje stavove. Jeftino do yaya.

U vezi sa kultom smrti u srpskoj vojsci imam neko misljenje. Slusajuci guslarske pesme( koje inace volim) i citajuci epsku poeziju, stekao sam utisak da su u davnim vremenima ljudi bili mnogo svesniji smrti nego danas. Te je za neke bilo bolje bilo umreti kao junak u zdravim godinama i pomoci svom rodu, nego kao bolesni starac, kad se vec mora umreti. Sto u ta vremena i nije bila toliko losa logika. Kao Rock n roll :)
Samo sto danas takva zrtva donosi korist samo pojedincima. Moze se danas mnogo kvalitetnije pomoci svom narodu, ako nista onda makar lepim ponasanjem prema bliznjima.

Njegos kaze:
Citat:

Mlado žito, navijaj klasove,
pređe roka došla ti je žnjetva.
Divne žertve vidim na gomile
pred oltarom crkve i plemena;
čujem lelek đe gore prolama.
Treba služit česti i imenu.
neka bude borba neprestana,
neka bude što biti ne može -
nek ad proždre, pokosi satana!
Na groblju će iznići cvijeće
za daleko neko pokoljenje.
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Evropski sud kaznio Rusiju novčanom kaznom zbog zabrane odžavanja gej parade! :)
(Zaključana tema (lock), by acaradio)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 31661 | Odgovora: 214 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.