Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Misljenje o projektu "Licno Iskustvo" ?

[es] :: E-Marketing :: Misljenje o projektu "Licno Iskustvo" ?

[ Pregleda: 2592 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alen101st

Član broj: 154244
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Misljenje o projektu "Licno Iskustvo" ?02.11.2010. u 14:41 - pre 163 meseci
Pozdrav!
Nedavno je pocela da mi luta ideja o sajtu(http://www.licnoiskustvo.com) gde bi mogli da citamo licna iskustva.Dal' da napravim,dal' ne,bio sam u dilemi...i tako jednog dana odem ja kod frizera.Cekajuci da ja dodjem na red,uzmem da pregledam knjigu "Mudrost na dlanu".Otvorim onako bezveze i prvu mudrost koju sam procitao bila je "Iskustvo je najbolji savet,ali taj savet dolazi uvek prekasno" rece neki tamo :) ...i to me je nateralo da pocnem sa ovim projektom.
Zbog obaveza oko studiranja,nemam puno vremena da se posvetim ovo projektu ali trudim se,polako skupljam iskustva.

Zanima me vase misljenje o ideji?

Mlad sam i neiskusan,tako da svaka pomoc,predlog,kritika,pohvala bi mi dobro dosla :) ...

Hvala!
 
Odgovor na temu

madcama
Valjevo

Član broj: 103936
Poruke: 794
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+184 Profil

icon Re: Misljenje o projektu "Licno Iskustvo" ?02.11.2010. u 14:56 - pre 163 meseci
Na prvi pogled mozda nedostaje kategorija turizam gde ako smatras da je potrebno mozes i da uvedes podkategorije (mora, planine, banje, razno).
Po temi http://www.elitesecurity.org/t385534-0 ja sam terorista.
Use The Force my young Luke Filewalker.
 
Odgovor na temu

alen101st

Član broj: 154244
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Misljenje o projektu "Licno Iskustvo" ?02.11.2010. u 15:11 - pre 163 meseci
Uzecu u obzir taj predlog...mada mislim da putovanja.info je No.1 sto se toga tice... :)
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Misljenje o projektu "Licno Iskustvo" ?17.11.2010. u 13:16 - pre 163 meseci
Pozdrav,

Pa u koliko imas dovoljno licnih iskustava koje bi rado podjelio sa drugima samo naprijed.
Uz to te ne mrzi da pises i aktivno radis na sajtu...

Moje licno misljenje je da nije jednostavno doci do korisnika koji ce sa drugima podjeliti neko iskustvo, sto znaci da (po mom misljenju) sajt nece prerasti u neki jak komjuniti.

Ono sto moras da odlucis je sta zapravo zelis/ocekuje od sajta, kako bi ti dali konkretnije odgovore.
 
Odgovor na temu

elefteros
student
Beograd

Član broj: 273081
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: elefteros.wordpress.com


Profil

icon Re: Misljenje o projektu "Licno Iskustvo" ?17.11.2010. u 20:07 - pre 163 meseci
No hard feeling za prethodni post, nisam imao nameru da reklamiram sajt, nesto sam kapirao ako je alen101st postavio za gore pomenuti, zeleo sam samo da pomenem drugi koji je po meni bolji... A na ovom sajtu u vezi iskustava cu postaviti svoje iskustvo u vezi jednog programa koji je i tamo pomenut...

Update: Kako postavljas iskustva? Registrovao sam se, aktivirao sa linka preko mejla, i pokusao da postavim moje iskustvo u vezi radnog/studentskog programa u Americi? Ima link sa leve strane "Dodaj iskustvo", ali mi kaze da nisam autorizovan da vidim sadrzaj?

Mozda sam u nekoj brzini nesto propustio?

[Ovu poruku je menjao elefteros dana 17.11.2010. u 21:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

alen101st

Član broj: 154244
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Misljenje o projektu "Licno Iskustvo" ?17.11.2010. u 20:43 - pre 163 meseci
elefteros probaj sada ;) ...
 
Odgovor na temu

alen101st

Član broj: 154244
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Misljenje o projektu "Licno Iskustvo" ?17.11.2010. u 20:49 - pre 163 meseci
Znam da nije lako doci do ljudi koji bi delili svoja iskustva sa drugima,ali kad bih uspeo bilo bi super.
Glavno pitanje sada je:"Kako naterati ljude da podele svoja iskustva sa drugima"?Sta vi mislite?
Odgovor bi sigurno bio $ :),ali koja cena po iskustvu :/ i da li mi se to isplati...
 
Odgovor na temu

elefteros
student
Beograd

Član broj: 273081
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: elefteros.wordpress.com


Profil

icon Re: Misljenje o projektu "Licno Iskustvo" ?18.11.2010. u 10:26 - pre 163 meseci
Evo konkretnog saveta - dao sam ti odgovor na komentar na postavljenu temu i on ga je slozio iznad tvog komentara. Mozda bi bilo dobro da napravis kada neko izkomentarise temu da komentari idu hronoloskim redom?
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Misljenje o projektu "Licno Iskustvo" ?18.11.2010. u 16:18 - pre 163 meseci
Citat:
Znam da nije lako doci do ljudi koji bi delili svoja iskustva sa drugima,ali kad bih uspeo bilo bi super.
Glavno pitanje sada je:"Kako naterati ljude da podele svoja iskustva sa drugima"?Sta vi mislite?
Odgovor bi sigurno bio $ :),ali koja cena po iskustvu :/ i da li mi se to isplati...


Tako sto ces promovisati svoja za pocetak, pa uz to ako su zanimljiva sigurno ce se naci jos nesto.
Sto se tice placanja - moje misljenje je da ti se ne isplati.
 
Odgovor na temu

alen101st

Član broj: 154244
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Misljenje o projektu "Licno Iskustvo" ?23.11.2010. u 13:40 - pre 163 meseci
Ne mogu da ih poredjam hronoloskim redom :/
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Misljenje o projektu "Licno Iskustvo" ?

[ Pregleda: 2592 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.