Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koje serije trenutno pratite - preporuke?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 560924 | Odgovora: 1251 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?30.06.2015. u 11:44 - pre 106 meseci
Pa pregurao si one padove, kad je serija usporila i bila po malo nebulozna (kao da ne znaju sta bi dalje). A dobro ti to guras, dosta brzo. Nema bas mnogo posla na poslu?!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

pcelica.m

Član broj: 323431
Poruke: 84
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: dentaltoursavings.com


+33 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?01.07.2015. u 19:25 - pre 106 meseci
Pocela sam da gledam Igru prestola, da vidim sto je svi toliko hvale :)
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?01.07.2015. u 20:45 - pre 106 meseci
^ Ja cekam da se zavrsi serija, pa cu onda natenane, jer bi me nerviralo cekanje novih sezona :)
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?01.07.2015. u 22:35 - pre 106 meseci
A kako je tek nama koji smo citali knjige pa cekamo sledecu knjigu po nekoliko godina :)
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?01.07.2015. u 22:51 - pre 106 meseci
Video sam da je kod nas objavljen neki prikvel, verovatno postoji i spin of, sta vas briga
Sad videh, nije spin of - nego pesme
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?02.07.2015. u 00:39 - pre 106 meseci
Jel' gleda neko Graceland (2013 - )? Nedavno sam nesto trazio na ovoj temi pa neko (davno) isto to pita. Ja se zainteresujem i odgledam prvu sezonu, dosta brzo. Sad gledam drugu sezonu a treca je upravo pocela (Airdate 25.06.2015)... Meni se svidja, neobavezna kriminalisticka serija uradjena prilicno dobro po svim aspektima. Preporuka sa moje strane. Ocena na IMDb je 7.8, otprilike je ok ocena, po mom misljenju.



Sa sajta za prevode:
Citat:
Opis:

Graceland je mesto gde ništa nije kao što izgleda i gde svako krije neku tajnu. Spolja, ova idilična obala je naseljena različitim mladim cimerima. Unutra je izložen potpuno drugačiji svet: onaj koji se održava kroz složenu mrežu laži.
Serija istražuje živote neuhvatljive grupe tajnih agenata (FBI, DEA, US carinika), koji žive i rade pod jednim krovom. Kada budu primorani da se odreknu normalnog života, i kada im poverenje u druge postane pitanje života ili smrti, kuća im postaje utočište, njihov “Graceland.” Diplomiravši kao najbolji u klasi, FBI novajlija Mark Voren, čeka svoj kancelarisjki posao, kada neočekivano biva premešten u “Graceland.” Odmah bačen na prvi tajni zadatak, oslanja se na legendarnog FBI agenta i mentora, Pola Brigsa. Brigs je agent koji mrzi pravila i sve će učiniti kako bi zaštitio “Graceland” od spoljnog sveta.



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?03.07.2015. u 00:59 - pre 106 meseci
Citat:
Shadowed: Sad sam na S04E16 i sada je u kategoriji "e jbg, necu odustati sada kad sam vec do ovde stigao".


Cek da vidis tek kraj :P.

Šta znam. Meni je Fringe bila zabavna. Naravno, bilo je bzvz epizoda, ali likovi i priča mi se svidela...

Nego, pogledao upravo drugu epizodu True Detective, i za sada sam prilično razočaran serijom. Ni ne nastavlja mi se sa gledanjem...
Verovatno jer sam očekivao mnogo...
 
Odgovor na temu

adzo_
Ivan Adžić

Član broj: 150302
Poruke: 464



+256 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?03.07.2015. u 07:25 - pre 106 meseci
Nije valjda da su upropastili True Detective?
Prva sezona je bila odlicna, jos nisam poceo da gledam drugu
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 785
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?03.07.2015. u 15:31 - pre 106 meseci
Citat:
pcelica.m:
Pocela sam da gledam Igru prestola, da vidim sto je svi toliko hvale :)



sretan pochetak . . .
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?04.07.2015. u 07:39 - pre 106 meseci
Ubise li nam vodju nocne straze?
Da joj odrzimo paznju iliti pozornost..

Moderisano:
izmena teksta prve rečenice u upitnu, a u skladu sa (donjim) linkovanim tekstom.


http://www.b92.net/kultura/ves...7&dd=05&nav_id=1011961











[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 06.07.2015. u 08:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?05.07.2015. u 11:53 - pre 106 meseci
Molim da moderatori u ovoj temi reaguju na spoilere, slučajne ili namerne... svejedno

Moderisano:
Done.


http://www.b92.net/kultura/ves...7&dd=05&nav_id=1011961





[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 06.07.2015. u 02:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?12.07.2015. u 14:38 - pre 106 meseci
The Whispers (2015) - Nova SF serija. Nakon pogledanih pet epizoda ipak preporucujem ovu seriju. Najava, opis i prva epizoda su mi bili nesto kao klinacka varijanta. Nemam nista protiv klinacke varijante serija i filmova, cak mi je to bolje i interesantnije od mnogih "ozbiljnih" ostvarenja ali obzirom da je manjak SF-a generalno izgledalo mi je kao "jos jedan smor" serija. Medjutim sada, kazem nakon odgledane pete epizode, mislim da vredi gledati. Uz Falling Skies koja se trenutno emituje (zavrsna sezona) i Dark Matter (nema prevoda pa sam malo "indisponiran", navika...) i danasnji pocetak druge sezone The Strain i jos po nekih... moze da se pregura . U svetu je po malo iznenadjujuce dobro primljena serija. IMDb ocena je prilicno visoka 7.6, ja bih dao ocenu manje ali generalno vredi... Ja cu gledati, redovno. Znaci, preporuka.



Sa sajta za prevode:
Citat:
Opis:

Serija, prethodno zvana The Visitors, prati borbu ljudi protiv rase izvanzemaljaca koji prijete uništiti naš planet. Nepoznata sila manipulira našom djecom i zloupotrebljava ih kako bi ostvarila neke svoje mračne ciljeve. Dok djeca iz neznanja pomažu tim nevidljivim neprijateljima, sat otkucava posljednje sate za spas čovječanstva.



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

zveljko
DJ Sound
Beograd

Član broj: 39241
Poruke: 37
*.ddnet.rs.



+37 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?28.07.2015. u 23:15 - pre 105 meseci
Poceo da pratim novu seriju, Mr. Robot:

Mr. Robot(2015)

Odlicna serija za sada, prica drzi paznju, odgledah 3 epizode u dahu, videcemo dalje sta nosi.
Za sada je prikazano 6 epizoda.

 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?29.07.2015. u 00:04 - pre 105 meseci
Meni je bila u startu dobra, sad.. onako.. OK, moz' da prodje.

Btw, odgledao sam Sense8 i smorio se.
Fringe... Da nema poslednja dva serijala, moglo bi se reci, aj' moz' se pogledati ako nema sta drugo. Posle toga, cisto gubljenje vremena, sto se mene tice.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?29.07.2015. u 10:38 - pre 105 meseci
Jel gledao neko Constantine,

vredi li necemu?
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?29.07.2015. u 14:16 - pre 105 meseci
Constantine (2014 - 2015) je na IMDb imala ocenu 7.5 sa kojom bih se slozio da nije zbrljana u zadnim epizodama. Nije lose uradjena, nista novo ali do sada nije ova fora radjena. Prilicno dobro smisljena, odlicni kadrovi, fotografija isto, montaza korektna, maska standardno dobra u ovo vreme... Ja bih preporucio seriju svakome ko voli ta dogadjanja. Serija je otkazana i steta je sto je tako jer je imala potencijala da se razvije u nesto sto se moglo redovno pratiti. Primljena je odlicno kod gledalaca ali je otkazana sa nedovoljno definisanim razlozima...

Ja sam odgledao seriju sa zadovoljstvom. Ali to sam samo ja! :)



Sa sajta za prevode:
Citat:
Opis:

Riječ je o adaptaciji stripa Hellblazer o enigmatičnom prevarantu koji postaje detektiv za nadnaravno.
Pilot je režirao Neil Marshall (The Descent), producirao ga je David S. Goyer (The Dark Knight, Man of Steel), a scenarističku dužnost obavio je Daniel Cerone (The Mentalist).



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?02.08.2015. u 12:02 - pre 105 meseci
SPOJLERI ZA TRUE SHIT DETECTIVE

Pogledao sam Pravog detektiva (prvu sezonu).
Video sam mnogo pohvala i na ovoj temi i na drugim mestima.
Svi je kuju u zvezde, najbolje serija u zadnjih X godina, tema, gluma, sve...
A ja ne mogu cudom da se nacudim.

Pa ovo je bre sasvim obicna kriminalisticka serija!!!
Jeste, u 7 epizoda postoje mnoge naznake okultnog, ritualnih zlocina, crne zvezde, metafizika i tako to, ali onda sledi razresenje u poslednjoj epizodi.
I eto gde su se autori posrali na gledaoce.

Nema Karkosa kao ne znam kakvog kljucnog mesta, to je obicna zapustena tvrdjavica.
Nema Kralja u zutom, ej, to je lutka.
A ko je glavni krivac, ko je taj ubica koji decenijama vuce i policiju i ceo sistem za nos?
Ko je taj koji cini te zlocine gde nestaju deca, a gde niko nema pojma sta se desava?
Ko to vuce konce? I kakva mu sila pomaze?

Pa to je obican seljak, koji zivi u incestu sa svojom polusestrom,
u pauzama krecenja (cak i skola, gde naravno niko ne sumnja u njega) se bavi paganskim orgijama,
a mocna familija ga stiti decenijama... valjda zato sto su rod!?
Hajde da idemo u svinjac kod naseg idiotskog rodjaka, tamo cemo da ispoljimo svoje bolestine?
A ako nas neko vidi, mi cemo da ucinimo da nestane, i on, i papiri i sve.

Ajde ne zajebavajte me!
Stvarno ne mogu da shvatim kako se nekom ovo svidelo?
Ni zadnja epizoda, ali ni ostale...
Ovo je jedno dosadno sranje.

Ako sam negde nesto pogresio, slobodno ukazite, bas me zanima sta su ljudi videli dobro u ovoj seriji.
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?02.08.2015. u 13:35 - pre 105 meseci
Od onoga što se trenutno emituje na tv-u vredi pogledati jedino FRIENDS http://www.imdb.com/title/tt0108778/

Verujem da ste svi pogledali bar neu epizodu i da vam ne moram prepričavati
o čemu se radi u seriji koja prati dogodovštine grupe prijatelja u NY.

Ako pak tražite preporuku za neku od serija koja se ne emituje, pa da skinete i pogledate na svom plejeru, preporučujem

THE GREEN GREEN GRASS http://www.imdb.com/title/tt0469869/?ref_=ttfc_fc_tt

Odlična glumačka postava i sjajno zamišljen nastavak Bojsijevog života nakon "Mućki"
tj. nakon što je odao krimose pa mora da beži iz Londona na selo.

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 785
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?02.08.2015. u 13:46 - pre 105 meseci
Citat:
IUOP_1SPOJLERI ZA TRUE SHIT DETECTIVE

Pogledao sam Pravog detektiva (prvu sezonu).
Video sam mnogo pohvala i na ovoj temi i na drugim mestima.
Svi je kuju u zvezde, najbolje serija u zadnjih X godina, tema, gluma, sve...
A ja ne mogu cudom da se nacudim.

Pa ovo je bre sasvim obicna kriminalisticka serija!!!
Jeste, u 7 epizoda postoje mnoge naznake okultnog, ritualnih zlocina, crne zvezde, metafizika i tako to, ali onda sledi razresenje u poslednjoj epizodi.
I eto gde su se autori posrali na gledaoce.

Nema Karkosa kao ne znam kakvog kljucnog mesta, to je obicna zapustena tvrdjavica.
Nema Kralja u zutom, ej, to je lutka.
A ko je glavni krivac, ko je taj ubica koji decenijama vuce i policiju i ceo sistem za nos?
Ko je taj koji cini te zlocine gde nestaju deca, a gde niko nema pojma sta se desava?
Ko to vuce konce? I kakva mu sila pomaze?

Pa to je obican seljak, koji zivi u incestu sa svojom polusestrom,
u pauzama krecenja (cak i skola, gde naravno niko ne sumnja u njega) se bavi paganskim orgijama,
a mocna familija ga stiti decenijama... valjda zato sto su rod!?
Hajde da idemo u svinjac kod naseg idiotskog rodjaka, tamo cemo da ispoljimo svoje bolestine?
A ako nas neko vidi, mi cemo da ucinimo da nestane, i on, i papiri i sve.

Ajde ne zajebavajte me!
Stvarno ne mogu da shvatim kako se nekom ovo svidelo?
Ni zadnja epizoda, ali ni ostale...
Ovo je jedno dosadno sranje.

Ako sam negde nesto pogresio, slobodno ukazite, bas me zanima sta su ljudi videli dobro u ovoj seriji.





zahvaljujuci mnogobrojnim dobrim kritikama i pohvalama naostrio sam se i poceo da gledam i stigao s mukom do kraja druge epizode .

nije mi leglo i ostavio sam nastavak za neki drugi put .

jbga , sad vise necu da gledam kad znam sve





zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?02.08.2015. u 13:51 - pre 105 meseci
Citat:
eeestablishment:
jbga , sad vise necu da gledam kad znam sve

Ja sam lepo i vidljivo obelezio da slede spojleri.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 560924 | Odgovora: 1251 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.