Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako zabraniti pristup nekom linku, url-u ili web sajtu?

[es] :: Windows aplikacije :: Kako zabraniti pristup nekom linku, url-u ili web sajtu?

[ Pregleda: 3939 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Maksimovic Miodrag

Član broj: 274792
Poruke: 1
*.rcub.bg.ac.rs.



Profil

icon Kako zabraniti pristup nekom linku, url-u ili web sajtu?10.12.2010. u 08:24 - pre 162 meseci
Da li zna neko kako da zakljucam neki sajt ili deo sajta, tako da preko mog racunara ne moze niko da pristupi naprimer nekoj grupi na internetu, npr na fejsu ako imam grupu, pa da zabranim pristup grupi, pa da ako na primer moj brat ili neko drugi zna lozinku na fejsu, a ja nekome dajem da sve vidi i da se loguje, a hocu da zabranim npr. pristup grupi masinci, pomocu kog programa mogu to da uradim? Zna li neko bar ime tog softvera za zabranu pristupa zeljenim sajtovima ili odredjenim delovima (ili moze li to nekako preko firewall-a. ili uregistru),... ?
I da li to mogu nekako zakljucati da ne pise na tom delu sajta This Page was blocked by your Approved Sites list , jer se onda vidi da je ta stranica sajta blokirana kada neko pokusa da pristupi? Pozdrav!

[Ovu poruku je menjao Maksimovic Miodrag dana 10.12.2010. u 09:42 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mish_ns
Miloš Krstin

Član broj: 159930
Poruke: 1105
212.178.244.*



+18 Profil

icon Re: Kako zabraniti pristup nekom linku, url-u ili web sajtu?10.12.2010. u 11:46 - pre 162 meseci
Ne znam da li si video ovu temu:
http://www.elitesecurity.org/t305931-0

Takodje nisam siguran da sa hosts fajlom moze da se blokira sajt za pojedine user-e...

Mozada je bolje da se obratis momcima na delu foruma Security :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Kako zabraniti pristup nekom linku, url-u ili web sajtu?

[ Pregleda: 3939 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.