Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dell N5010 15R - Problem sa uglom ugradjene web kamere

[es] :: Laptopovi :: Dell N5010 15R - Problem sa uglom ugradjene web kamere

[ Pregleda: 1647 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ksrele
Programer - informatičar
Gold Drink D.O.O. Subotica
Subotica

Član broj: 14253
Poruke: 1642
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 66444502


+47 Profil

icon Dell N5010 15R - Problem sa uglom ugradjene web kamere01.01.2011. u 23:45 - pre 162 meseci
Pozdrav ljudi.
Nedavno sam diplomirao (drugi put) i roditelji jos od prvog puta obecavaju da ce mi kupiti laptop i sada su se konacno odlucili da to i ispune.
Kupili su mi ovaj: Dell N5010 D7GXJ-6100 u plavoj varijanti. Bas mi se svidja ovako vizuelno, a ni po komponentama nije bas jako los.

Nego, konkretan problem je sto mi je ugao koji snima ugradjena web kamera malko cudan. Naime, kamera snima previse visoko. Da bi se moja glava i deo vrata (ramena) normalno videli ja moram da spustim preklopnik (ili kako li se to vec kaze na srpskom, eng: lid) dosta nisko tako da mi slika postane jako bledunjava, znaci ugao vidljivosti vise nije optimalan.
Pre par dana sam kod druga gledao neki Toshiba sa ugradjenom kamerom i kada me kamera snima normalno preklopnik je takodje u nekom normalnom polozaju, dok ga ja na mom Dell-u moram jos malo spustiti ispod tog normalnog polozaja - optimalnog za gledanje.

Zanima me da li je to "normalno" kod Dell-a ili samo moj Laptop ima problem?

Kome nije dovoljno jasno neka se javi pa cu postaviti i slike osobe ispred laptopa i ugla preklopnika, sada mislim da nema potrebe jer sam manje-vise dobro objasnio.

P.S.
Kakvo je vase misljenje o ovom kompu?
Hteo bi da ga dogradim sa nekom dodatnom karticom sa FireWire portom ali mi se nesto cini da on nema mogucnosti nikakvog prosirivanja, ili gresim?
Da li je 'dozvoljeno' igranje nekih zahtevniji igrica na njemu? Zbog grejanja, recimo... Nikad nisam koristio laptop sa integrisanom grafikom i ne znam da li moram da vodim racuna o necem ili da picim svaku igricu koju mogu da pokrenem?
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Dell N5010 15R - Problem sa uglom ugradjene web kamere

[ Pregleda: 1647 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.