Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

potrebna pomoc oko prezivljavanja krize.pomoc oko zaposlenja

[es] :: Vodič za emigraciju :: potrebna pomoc oko prezivljavanja krize.pomoc oko zaposlenja

[ Pregleda: 2607 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ljuba.bolec
ljubisa djuric
monter,unimast,geda
beograd,srbija

Član broj: 276236
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon potrebna pomoc oko prezivljavanja krize.pomoc oko zaposlenja02.01.2011. u 15:07 - pre 162 meseci
postovanje svima.imam 48 godina ,zivim u Srbiji(jedva]imam troje dece ,i suprugu ,do pre 5 dana smo drzali prodavnicu preh.robe ali smo je zatvorili posle 11 godina rada,ja sam inace masinac(bravar,varioc,monter)NEKOLIKO MESECI SAM ZAPOSLEN U JEDNOJ PRIVATNOJ FIRMI KOJA SE BAVI PRODAJOM I RENTIRANJEM GRADJEVINSKIH DIZALICA I GRADJEVINSKIH LIFTOVA,ALI TRENUTNA PLATA MI JE 350E,a samo rate kredita mesecno iznose oko 450e ni sam ne znam sta i kako raditi.pokusao bih u bilo kojej zemlji gde moze da se zaradi pa ako bilo ko moze da mi pomogne ,moze .da kazem nekoliko reci o sebi :20 godina sam bio lovac i kinolog ali zbog krize sam odustao,gajim golubove svl i imam prilicno uspeha sa njima na takmicenjima,nekada sam i pecao ali nema se ,,vremana,,vise za to umalo da zaboravim,sada radim kao monter,sposoban za rad na visini,unapred hvala .pozdrav
 
Odgovor na temu

marko37
Nera Networks
Novi Beograd

Član broj: 6545
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: potrebna pomoc oko prezivljavanja krize.pomoc oko zaposlenja02.01.2011. u 23:28 - pre 162 meseci
Citat:
ljuba.bolec: sada radim kao monter,sposoban za rad na visini,unapred hvala .pozdrav

Da li si video možda oko posla u nekoj od firmi koje se bave montažom za potrebe telekomunikacija, poput:
Kodar inženjering
Konsing
Telelink

Ali moram da napomenem par loših strana:
- iako trenutno ima dosta posla u tome, ima i dosta ljudi koji to već rade
- ima dosta posla, ali ima malo para
- sa 48 godina nećeš baš biti prvi izbor za te firme
Zvuči možda malo surovo, ali situacija je takva.
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
77.28.125.*



+228 Profil

icon Re: potrebna pomoc oko prezivljavanja krize.pomoc oko zaposlenja05.01.2011. u 03:59 - pre 162 meseci
Imas li ti druze Bosanski ili Makedonski pasos, ajde moze i Kosovski. Ako imas evo ti link za jednu Americku firmu ovde, pa ti probaj, mozes da probas i sa Srbijanskim, neki kazu da su uspeli. Ja sam bio sa Makedonskim, sa tvojim referecama trebalo bi da ti ponude od 63000US$ godisnje. Lekarske i test Engleskog ces raditi u Skopju ili Tuzli, a moguce je da imas i jedan telefonski intervju pre toga. Probaj pa vidi, ima tamo mnogo naseg sveta, pa nije cudo da i ti odes. Treba ce ti neka sitna para za pokrivanje pocetnih troskova, ali nije strasno. Prva isplata je posle 15 dana po dolasku u Afganistan i bice ti cirka 4300US$, to su ti pare koje dobijes pre nego uopste nesto i pocnes da radis.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: potrebna pomoc oko prezivljavanja krize.pomoc oko zaposlenja05.01.2011. u 11:12 - pre 162 meseci
@konislav

mali off - je l' ti poznato kakva je procedura za zaposljavanje u Iranu?
Papiri i dozvole?
Ovde sam gledao nesto malo.
Imam nekog poznanika koji bi sibao na Bliski Istok.
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
77.29.103.*



+228 Profil

icon Re: potrebna pomoc oko prezivljavanja krize.pomoc oko zaposlenja06.01.2011. u 02:35 - pre 162 meseci
Nemam nikakvih informacija za Iran. Moja preporuka kod zaposljavanja na Bliskom Istoku: glegajte ako mozete da dobijete posao u nekoj stranoj firmu koja nesto radi na Bliskom Istoku, a ako vam to ne uspe onda trazite posao direktno kod Arapa. Mnogo vam je bolji status, bolju su uslovi smestaja, ima ko da se brine o vama, ako dolazite na Bliski Istok preko neke Engleska, Americke ili firme iz neke druge zemlje, nego da se zaposljavate u lokalnoj Arapskoj firmi. Prvo da podjemo od dobijanja vize, pa organiziranje smestaja, pa organiziranje ishrane, itd.
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
77.29.16.*



+228 Profil

icon Re: potrebna pomoc oko prezivljavanja krize.pomoc oko zaposlenja28.01.2011. u 01:20 - pre 161 meseci
Pa sta bi Ljubo.... jesi li preziveo krizu?
Da li si aplicirao za posao koji sam ti reporucio? Sad je (u januaru) otisla veca grupa za Afganistan. Para je dobra, a posao lak.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: potrebna pomoc oko prezivljavanja krize.pomoc oko zaposlenja

[ Pregleda: 2607 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.