Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kalkulacije u maloprodaji za one koji nisu PDV obveznici

[es] :: Office :: Excel :: Kalkulacije u maloprodaji za one koji nisu PDV obveznici

[ Pregleda: 6533 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

collant
Beograd

Član broj: 277935
Poruke: 1
*.mbb.telenor.rs.



Profil

icon Kalkulacije u maloprodaji za one koji nisu PDV obveznici23.01.2011. u 22:28 - pre 161 meseci
Traže se dobri ljudi koji znaju i mogu da pomognu. Potreban mi je program za kalkulacije u maloprodaji. Nisam PDV obveznik. Na ES-u našao sam bazu za ono što mi treba. Nešto sam prilagodio svojim potrebama i kada je trebalo novi red neide dalje. Inače da napomenem prvi put radim u Excelu.
Unapred zahvalan!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

neptuncokg
Predrag M
racunovodja
Kragujevac

Član broj: 230353
Poruke: 326
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Kalkulacije u maloprodaji za one koji nisu PDV obveznici23.01.2011. u 23:17 - pre 161 meseci
Za "prvi put u excelu" izabrao si malo pre-zahtevnu temu. Vodjenje maloprodajne radnje obicno se poveri nekom strucnom licu. Ako ipak zelis da radis sam, i u excelu, moraces dosta toga da savladas pre nego sto se upustis u samostalno vodjenje evidencije. Evo u prilogu jednog "prototipa" maloprodajne kalkulacije, uskladjenog sa zakonom. To sto nisi u PDV-u nista znacajno ne menja, osim sto ne obracunavas pdv "na ulazu" i "na izlazu". Srecno
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Excel :: Kalkulacije u maloprodaji za one koji nisu PDV obveznici

[ Pregleda: 6533 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.