Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Food: The Ultimate Secret Exposed (ima prevod)

elitemadzone.org :: MadZone :: Food: The Ultimate Secret Exposed (ima prevod)

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 16259 | Odgovora: 107 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Food: The Ultimate Secret Exposed (ima prevod)11.02.2011. u 23:47 - pre 159 meseci
Eee, ne spavas :)

A ne znam ti ja svapski (ili sta ti to vec), no jedna pesmica, jee u kojem sam ja tripu ;)



Kad ja mogu da volim ovu zemlju, a sta vama fali?
Ja samo zelim da svojoj, tudjoj deci ostavim bolje mesto za zivot bez stida,
bez ponosa u nista, nego kako kaze cika Jova Zmaj : "Gde ja stadoh, a ti produzi".


 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Food: The Ultimate Secret Exposed (ima prevod)12.02.2011. u 00:20 - pre 159 meseci
Citat:
milance_kg: Eee, ne spavas :)

Ko petkom spava u ponoc, taj je gej.

I ja volim ovu zemlju, ali tezim da pobegnem. U neku normalniju, gde cu moci normalnije i da razmatram sta jedem.
Za tudju decu ima ko da brine, ja brinem za svoju.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Food: The Ultimate Secret Exposed (ima prevod)12.02.2011. u 00:35 - pre 159 meseci
Citat:
3way: Ko petkom spava u ponoc, taj je gej.

I ja volim ovu zemlju, ali tezim da pobegnem. U neku normalniju, gde cu moci normalnije i da razmatram sta jedem.
Za tudju decu ima ko da brine, ja brinem za svoju.


Kad smo bili klinci imala fora - ko nosi crveno petkom one je derpe :)

A nemoj da bezis, jednostavno ces opet naci ono od cega si begao, samo ce te biti stid da sam sebi to priznas!
Mi treba da smo sad jedno u ova teska vremana, a i to prodje. Bices ponosan da si ostao kad je bilo najteze,
posmatraj to kao izazov, ne budi kukavica koja je malodusna i od vrane pravi orla :)

Stegni srce, ja sto puta, eto usvajan, pa ovo, pa ono, i nista mi ne fali :)
Samo slabi nemaju volju i nigde ih takve ne cene.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Food: The Ultimate Secret Exposed (ima prevod)12.02.2011. u 00:58 - pre 159 meseci
Zastp bih bezao od bilo cega?
Pa, ako se govori o hrani, lekovima i tako tim stvarima...pa to je u mom interesu...direktno u mom interesu...
I bas zato zelim da znam sta fali ovome ili onome....i pritom ne zelim da slusam budale koje piju svoju mokracu ili potezu neke teorije zavere za koje nisami ne znaju odakle im...

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Food: The Ultimate Secret Exposed (ima prevod)12.02.2011. u 01:12 - pre 159 meseci
Citat:
3way: Zastp bih bezao od bilo cega?
Pa, ako se govori o hrani, lekovima i tako tim stvarima...pa to je u mom interesu...direktno u mom interesu...
I bas zato zelim da znam sta fali ovome ili onome....i pritom ne zelim da slusam budale koje piju svoju mokracu ili potezu neke teorije zavere za koje nisami ne znaju odakle im...


Pa hvala Bogu da si normalan, a ko pije ... cccc...
Nadji uvek kompromis, nikad sebi ne dozvoli luksuz da se svrstavas - tad prestajes da budes covek i kriticko bice :)
Ja rado poslusam sve, e onda sam ocistim emocije - pa kazem : ovo je glupsot, ovo moguce, ovo istina.

Pa opet imam rezervu za ono sto mislim da je istina, dok vreme ne pokaze da me demantuje ili suprotno...
Nikad ne mogu sa sigurnoscu da ti kazem da ono sto zastupam je ispravan stav!
Mogu samo sto se tice nase zemlje Srbije. Voleo, mrzeo,... iskristalisalo se da mi je to dom moje dece,
i da mondijalizam vodi u nov feudalizam, zato sam postao pozitivan nacionalista i patriota.

Ovo je divna zemlja gde ce moja cerkica jednog dana da se uda, sin ozeni, gde zelim da gajim unuke,
gde sad sam veoma strog prema njima, malo ne razumeju, a sve im pruzeno, nisam imao deseti deo sto oni sad.
I ne ocekujem da razumeju, kad calac odapne mozda im dodje iz pedu u glavu :)
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Food: The Ultimate Secret Exposed (ima prevod)12.02.2011. u 01:28 - pre 159 meseci
Citat:
milance_kg:Nadji uvek kompromis, nikad sebi ne dozvoli luksuz da se svrstavas - tad prestajes da budes covek i kriticko bice :)


Pa da....
To je tako...bez obzira da l si u Srbiji ili negde drugde...
Offtopic je, ali bas zbog dece i njihove buducnosti ja sebe (i njih) vidim daleko odavde. Najvise bih voleo da svi rastemo ovde i da svi ovde nadjemo svoj put, ali tesko....
Ne zelim svojoj deci ono sto sam ja dozivljavao poslednjih 20 godina....Ocu, brate da mu kupim najnoviji Nintendo i auto i tako dalje i da putujemo i fotografisemo kojesta.
Ok, ja i ovde mogu da se snadjem, moja struka se uvek trazi....ali ovde ose osecam jako nesigurno.
Sto se tice strogosti, to je normalno :)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Food: The Ultimate Secret Exposed (ima prevod)12.02.2011. u 01:42 - pre 159 meseci
@3way

Evo fakti : Ja sam najuren od majke u dom kad mi otac Madjar umro, a mama Hrvatica mu bila nevencana, prosta
dusa Dlamatinska pod izgovorom da ne .... mnogo i talasa otisla da radi na pijaci u NS.

Neko imanje mu oteto, no ja samo trazim da mu jednog dana postave tablu u tom bloku :)

Bog me je cuvao dok me dvoje ludih Bosanaca usvojilo u Budisavi kod NS, pa rasturili se,
pa pomrli, pa u dom, ja nasledio tu imovinu po toj majci, dok njena sestra otela pola,
pa umro taj otac, pa zena kaze - uzeces nam sve, a ja na to - da ste vi meni zivi i zdravi (naknadno posle x godina) :)

Stigoh u Sumadiju u KG, to su stariji ljudi, smireni, bez intersa po partiji, jeste ono siromasni,
ali prvi put mir!

Nauci se covek da ceni kriticno razmisljanje, a sta moj Pera preziveo u WWII - to bi trebao da otvorim novu temu :)

Zato kazem da ne budes malodusan, daj mu ga malo, ovde ima zabave, a nadam se da napokon svtorimo nasu drzavu!
Ja sam zbog tih ljudi bio besan na Srbe i svoje siromastvo, sad sebe grizem za *uzicu,
da su ti ljudi od mene napravili coveka, i ponosim se time sto sam Srbin!
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Food: The Ultimate Secret Exposed (ima prevod)12.02.2011. u 02:01 - pre 159 meseci
@milance
Bravo za tebe i za pozitivno misljenje nakon svega.

Ja sam ziveo totalno drugacije, ne lepo, ali ne ni grozno.
Onako, kao i svi....tako da nisam ja malodusan...i za mene licno mi je svejedno...mogu ja da citam knjige i da gledam filmove i da tako provedem ceo zivot ako treba i u nekom virtuelnom svetu...Ali zivot nije ja, moj zivot cini i ostatak oko mene i na neki nacin obaveza da 3way junioru obezbedim ono sto ja nisam imao :)

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Food: The Ultimate Secret Exposed (ima prevod)

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 16259 | Odgovora: 107 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.