Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sudomašina midea wqp 12 9235 s ispiše ,,eror,, počne da pišti i prestane da radi

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: sudomašina midea wqp 12 9235 s ispiše ,,eror,, počne da pišti i prestane da radi

[ Pregleda: 3782 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jakalazu
bgd

Član broj: 101760
Poruke: 123
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon sudomašina midea wqp 12 9235 s ispiše ,,eror,, počne da pišti i prestane da radi02.02.2011. u 11:38 - pre 161 meseci
daklem...mašina krene uobičajenoa sa radom kad je startujem...izbaci vodu,pa je primi i krene da vrti donja prskalica, e sad nakon nekih 10 minuta realnih (merio štopericom) stane ispiše eror i krene da izbacuje vodu, ali na displeju prikaže da je prošlo samo 3 minuta ???, tekperatura sa početnih 27 dođe na 30-31 stepen, na ekonomik programu koji traje1 sat i 13 minuta.Do sad mi se dešavalo da recimo jednom ili dva puta godišnje da mi se pojavi voda ispod mašine i ja je iskrenem na stranu voda iz nje izcuri i nastavi da radi opet narednih 7-8...meseci.Ali sad nije to problem jer nakon erora ugasim mašinu i odmah je startujem ponovo, i to sam probao više puta, i mašina otprilike radi isto vreme i prikaže grešku.Inače imam još jedan problem...guma na otvoru koja dihtuje za gornju prskalicu mi je propala pa sam ja ,,tigrom,, lepio neku koju sam uspeo da nabavim u jednom servisu, koja nije original ali ajde da probam,...mi se u otvoru pomerila i sad gornja prskalica ne vrti...ima li tih guma igde da se kupe.....
 
Odgovor na temu

jakalazu
bgd

Član broj: 101760
Poruke: 123
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: sudomašina midea wqp 12 9235 s ispiše ,,eror,, počne da pišti i prestane da radi03.02.2011. u 11:10 - pre 161 meseci
Tek sad sam primetio da ispiše ,,err 1,, to valjda ukazuje na kvar....znam da kad sam imao problem sa curenjem vode pisalo je ,,err 4,,Inače otvorio sam je odozdo i sve mi deluje normalno , suvo je,ništa nije izgorelo i puklo...kolko sam ja video, Ajte ljudi neka ideja,savet, pomoć....
 
Odgovor na temu

jakalazu
bgd

Član broj: 101760
Poruke: 123
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: sudomašina midea wqp 12 9235 s ispiše ,,eror,, počne da pišti i prestane da radi04.02.2011. u 16:21 - pre 161 meseci
rešio sam problem ali sam napravio drugi...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: sudomašina midea wqp 12 9235 s ispiše ,,eror,, počne da pišti i prestane da radi

[ Pregleda: 3782 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.