Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Otvaranje podruma pica - malo pomoci oko informacija , ako moze

[es] :: Vodič za posao :: Otvaranje podruma pica - malo pomoci oko informacija , ako moze
(Zaključana tema (lock), by pctel)

[ Pregleda: 14066 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pali zari

Član broj: 49892
Poruke: 634
*.ptt.rs.



+27 Profil

icon Otvaranje podruma pica - malo pomoci oko informacija , ako moze13.02.2011. u 19:41 - pre 159 meseci
Imam svoj lokal od 40kv u blizu centra i nesto razmisljam posto u mojoj blizini a i malo sire nema podruma pica, da otvorim jedan.Ali posto nemam pojma sta je sve potrebno za tako nesto, moze li neko da me malko uputi oko toga gde da se raspitam sta mi sve treba i koliko mi treba otprilike novca za pocetak? Svaka pomoc je dobrodosla. Hvala unapred.
For those about to rock I solute you!
Besmrtne reci, Besmrtog benda.
AC/DC
 
0

ljubisal
Ljubiša Lazarević
Računovođa
Beograd

Član broj: 37008
Poruke: 218
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.mena.rs


+25 Profil

icon Re: Otvaranje podruma pica - malo pomoci oko informacija , ako moze13.02.2011. u 20:48 - pre 159 meseci
Malo da se našalim na početku.

Nije mi jasno da li želiš da otvoriš podrum pica, podrum pizza ili podrum pića :)
Ipak su tu u pitanju različita tržišta.

Za početak sračunaj koliko treba da prodaš da bi zaradio bar za 3 plate sa doprinosima (za svoju, za radnika i za resto troškova za početak), tj. vidi koliko bi zaradio po piću, po dinaru prodaje, i oceni ima li šanse i kad da to ostvariš.
Tokom vanrednog stanja - registracija doo elektronskim putem - www.mena.rs
 
0

pctel
Beograd

Moderator
Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Otvaranje podruma pica - malo pomoci oko informacija , ako moze14.02.2011. u 18:47 - pre 159 meseci
Na ovom forumu postoji suvise mnogo tema o registracije preduzetnika i pravnih lica. Zakljucavam temu, a ako neko ima da kaze nesto sto je bas specificno za ovu delatnost i nije barem 3x ponovljeno, neka mi javi na pp pa cu mu dozvoliti da to i napise.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

[es] :: Vodič za posao :: Otvaranje podruma pica - malo pomoci oko informacija , ako moze
(Zaključana tema (lock), by pctel)

[ Pregleda: 14066 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.