Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Punto classic kredit

elitemadzone.org :: AutoZone :: Punto classic kredit

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 14427 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Punto classic kredit21.03.2011. u 00:49 - pre 159 meseci
Garancija ne pokriva svakojaka ostecenja pa i eksploziju motora ako se ustanovi da si ti kriv ( a uvek ces biti) ne pokriva nikakave , lomove, udarce, unistenja, nepravilno koriscenje, visu silu, udar groma, poplavu, pad napona , pregrevanje, .....garancija je vrlo striktno definisana i da bi je ostvario mora zaista da bude ocit nedostatak u proizvodnji a ne u eksploataciji sto znaci da je mozes okaciti macku o rep, jer tvoja rec protiv reci mahera je trabunjanje i ti ces uvek za njih biti bas to sto si rekao, duduk.
 
Odgovor na temu

savasa
Novi Sad

Član broj: 73006
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Punto classic kredit21.03.2011. u 09:25 - pre 159 meseci
Čitaj temu reklamacija na novog punta ili [url=www.vrelegume.rs/forum/viewtopic.php?f=45&t=19614&p=304218#p304218][/url]
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-182-34.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Punto classic kredit22.03.2011. u 13:11 - pre 159 meseci
ebala ih garancija onda kad nista nije "uracunato" u istu (da 'prostite na izrazu)
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
*.mbb.telenor.rs.



+312 Profil

icon Re: Punto classic kredit28.03.2011. u 08:55 - pre 159 meseci
Jel zna neko neki servis koji krpi rezeorvare od Punta (a da nije Delta). Dva puta sam ga krpio sam i drzi 2-3 dana i opet kaplje. Ne bih vise sam da ceprkam. Na PP.
 
Odgovor na temu

kamicak

Član broj: 38051
Poruke: 630
*.ptt.rs.



+156 Profil

icon Re: Punto classic kredit29.03.2011. u 09:47 - pre 159 meseci
Ne znam kako se krpi rezervoar od Punta, ali bih hteo da pitam pošto je sajam u toku, a Punto najprodavanije vozilo, da li neko ima saznanja koja banka je najbolja za uzimanje subvencionosanog kredita za Punta, ako ima u opšte neke razlike među ponudama banaka, ima li bar nekih poklona?
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Punto classic kredit29.03.2011. u 11:28 - pre 159 meseci
Citat:
test1234: Jel zna neko neki servis koji krpi rezeorvare od Punta (a da nije Delta). Dva puta sam ga krpio sam i drzi 2-3 dana i opet kaplje. Ne bih vise sam da ceprkam. Na PP.


... a sta i ako zna, kada ne zna odakle si, jer se iz tvog profila to ne moze videti?

(Ili mozda mislis da su svi u Srbiji iz Beograda? )


Sta vredi da te neko posalje u servis, recimo u Temerinu, ako si, na primer iz Nisa?!


P.S.

Za tebe, kao i za sve ostale, a pogotovo za one koji zele nesto konkretno saznati, vazno je da popune svoj profil.
Svojevremeno je to bio preduslov da se na ESu dobije bilo kakva korisna informacija.


 
Odgovor na temu

duca74
Savic Dragan
beogradski vodovod
beograd

Član broj: 205688
Poruke: 45
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Punto classic kredit29.03.2011. u 12:20 - pre 159 meseci
Ja kupio pre 4 meseca, to da je sve isto pri kupovini punta za subv.kredit kod svih banaka nije isto bar ovde u bg.kolega kupio kod inteze rata 104e,drugi kod findomestik 95e,a ja kod kredi agrikol banke 84,59e,kod njih saznam da oni imaju jedini posebnu povezanost ugovorom sa fiatom tako je ovde opet kazem u Beogradu za druge ne znam,moras da procesljas banke sve redom ja sam zujao 3 meseca dok nisam nasao onu koja mi najviše odgovara citaj najjeftinija
 
Odgovor na temu

kamicak

Član broj: 38051
Poruke: 630
*.ptt.rs.



+156 Profil

icon Re: Punto classic kredit29.03.2011. u 12:37 - pre 159 meseci
Hm, malo su mi velike razlike u ratama ako su u pitanju identični modela Punta sa identičnim uslovima, mislim na učešće i dužinu otplate.
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Punto classic kredit29.03.2011. u 12:56 - pre 159 meseci
A kasko.Da li taj rezervoar spada u osigurano.Možda ima budala pa će bušilicom da kradu i plin+eksplozija+i on u njoj.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
*.mbb.telenor.rs.



+312 Profil

icon Re: Punto classic kredit05.04.2011. u 13:53 - pre 159 meseci
Ej prijatelju jel ti ti to ozbiljno? Da nisi zaposlen u Delti? Jel ti mozda nesto zasmetalo u mom postu o izbusenim rezeorvarima? Posto si nekako "provalio" odakle sam ajd ponovo da pitam jel neko zna servis za krpljenje plasticnih rezeorvara od Punta, posto jos nisam to zavrsio. Iz posta se lepo vidi odakle sam. Ako moze da se ne prepucavamo. Ne moram da citiram zna se...
 
Odgovor na temu

milovanmaric
milovanmaric
MElektro
Cacak

Član broj: 218769
Poruke: 315
178.222.200.*



+2 Profil

icon Re: Punto classic kredit05.04.2011. u 19:04 - pre 159 meseci
sad moze i pesmica : ''petsto evrica, rezervar puntica'' .

Mislim da gumene stvari ne idu u garanciju.
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Punto classic kredit05.04.2011. u 20:36 - pre 159 meseci
@test1234 Ej prijatelju jel ti ti to ozbiljno?

Naj ozbiljnije.Koliko vidim ljudi obezglavljeno idu ulicom zbog ekonomske situacije.Postali su pravi zombi.Nego zombiji imaju one tikove
sa pokretima,pa je varnica neminovna jer bušilica neće stabilno da vrši svoj posao.
OPUSTI SE.Malo sam se našalio a ti ako si mislio na mene je bez weze.
Lepo sam pitao da li neko zna da li je rezervoar osiguran ako auto ima kasko osiguranje.Ti ako budeš srljao i otišao kod majstora koji će
brenerom da topi plastiku,Zombi će biti Bečki hor dečaka.
Ima raznih lepkova,za abs plastiku,poliuretane,poliuretani itd.Ima za sve kombinacije,bakar-aluminijum-staklo.
Vari i blokove motora itd.Informiši se i završi posao.

Evo ti rešenja koje je 100 % .Hajde po uniji 99.999.

http://www.youtube.com/watch?v=txDOqBnYD3I

http://www.youtube.com/watch?v=3a2DlL5cKK4

http://www.youtube.com/watch?v=VC8BMqDMABs
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Punto classic kredit05.04.2011. u 21:32 - pre 159 meseci
Ovo je 0 % resenje za krpljenje plasticnog rezervoara.


Lepila na cijanokrilonoj bazi poput ovog Pasco fixa ne sluze za lepljenje plastike na bazi polipropilena.

Postoje nacini i metode da se posao obavi korektno i treba konsultovati plasticara koji se ovakvim poslom bave. Posebno se ne treba igrati kada su u pitanju explozivne i zapaljive materije.

Siguran sam da se za desetinu cene novog rezervoara ovaj posao moze kvalitetno i trajno, zavrsiti kod plasticara.
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Punto classic kredit05.04.2011. u 22:10 - pre 159 meseci
@zarsilic
Nisi upravu,izvini ali pričaš napamet.Pišem na forumu uvek što sam probao i lično video.Sa ovim lepkovima sam imao lična iskustva.
Da o,onaj prvi ne moše da lepi tu plastiku.Ali je tu paleta drugih.Ovaj klip je za tu vrastu plastike,sa prajmerom koji on koristi.

http://www.youtube.com/watch?v=KP3Fvh70Ano&feature=related

Njemu treba PASCO PEPP SET 3/1

http://www.pascofix.si/index.php?lang=scg&section=5

@zarsilic Razočara me.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Punto classic kredit06.04.2011. u 00:49 - pre 159 meseci
Nemoj zbunjivati ljude.

Ovaj 3x1 set ne sluzi za lepljenje rezervoara i ne predstavljaju nikakvu revoluciju. U rangu ovih lepila postoje proizvodi i od drugih proizvodjaca poput recimo LOCTITE, inace mnogo poznatijeg i ozbiljnijeg proizvodjaca.

Rec je o nevolumenskom kontaktnom, krutom lepilu na cijanokrilnoj bazi, koje ima primenu na drugim mestima. Samo bocica 2 lepi. Bocica jedan sluzi za pripremu a bocica 3 je sredstvo za "armiranje".

30 godina koristim slicna lepila. Mnogo duze nego sto ovaj proizvodjac uopste postoji. PASCOFIX spada u grupu srednje kvalitetnih lepila.


Lepljenje plasticnog rezervoara za gorivo zahteva niz relativno striktnih postupaka: od direktne sanacije pukotine pa sve do povrsinskog lepljenja ili nanosenja novog sloja.
Krpljenjem ovakvim lepilima sto si predlozio, rezervoar bi procurio nakon prve dilatacije (toplo-hladno).


P.S.

apropoo price napamet









[Ovu poruku je menjao zarsilic dana 06.04.2011. u 02:08 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
*.telenor.co.yu.



+312 Profil

icon Re: Punto classic kredit11.04.2011. u 07:57 - pre 158 meseci
Ajd da ponovim, da li neko zna neki servis u Beogradu koji krpi plasticne rezervoare za gorivo a da moze da mi ga preporuci. Nista drugo. Za Punto-clasic-a.
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: Punto classic kredit11.04.2011. u 11:02 - pre 158 meseci
Da se ne prepucavam ..............
Dao sam ti link paskofix-sa i imaš telefon onog Saleta koji ima distributere po Beogradu.Pitaj da li može da se
to radi sa tim lepkom i jedan od njih da i to uradi,pošto im je pre bila takva praksa.Ima i drugih lepkova.
Ja sam lično razočaran u loktajt tečni metal,ali to ništa NE ZNAČI jer je to moja lični stav koji meni znači a ne za druge.
Lepili su u kiler autu hladnjake pre 3-4 godine.Po meni pitaj i posavetuj se.Ne mislim kupi pa probaj pa da me psuješ i kuneš.

•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Punto classic kredit11.04.2011. u 12:02 - pre 158 meseci
@test1234

poslao sam ti na PP kontakt telefon osobe koja ovaj posao ume da obavi strucno i trajno bez upotrebe bilo kakvih lepkova.
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
*.adsl-a-8.sezampro.rs.



+312 Profil

icon Re: Punto classic kredit09.07.2011. u 12:01 - pre 155 meseci
Necete verovati, jos nisam okrpio rezeorvar. Svi nesto izmisljaju.

Molio bih nekoga ako poznaje neki servis ili majstora koji bi znao-hteo da uzme auto i da zavrsi posao komplet. Kada to kazem mislim da mu ostavim auto i da on komplet odradi sve, skidanje pumpe za gorivo, skidanje rezervoara, krpljenje rezervoara, vracanje rezervoara i pumpe i da to na kraju sve radi i ne curi.

Naravno i da platim.

Svi ovi saveti i telefoni koje sam dobio nisu dali nikakavrezultat.

Jos jednom molim za pomoc.
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
*.dynamic.sbb.rs.



+312 Profil

icon Re: Punto classic kredit07.09.2011. u 12:08 - pre 153 meseci
Na kraju sam otisao na Ledine (izmedju N.Bgd-a i ledina) kod nekog "padobranca" ovaj me poslao kod nekog automehanicara preko putanjega da mi skinu rezervoar. Skidanje rezervoara kod Punto-clasik-anije bas jednostavna stvar. Uz dizalicu potrebno je dobra dva sata da se skine rezervoar. Kada je rezeorvar skinut "padobranac" (tako ga svi zovu) ga je okrpio za deset minuta i naplatio 1.000 dinara. Onda montaza ponovo oko dva sata i toje to. Mehanicar je montazu i demontazu naplatio 2.000 dinara. Dogovor je pao pre pocetka radova. Castio sam ga jos 1.000 dinara.

E sada nastaju problemi.

Odem Puntom u inostranstvo. Posto auto ide na plin, vozim i nista ne gledam. Posle nekoliko hiljada kilometara nestade ono malo benzina za paljenje auta i ajd na pumpu. Kad oces djavola, ne moze da se naspe vise tri cetiri litre a rezervoar prazan. Da ne duzum, onaj mehanicar sa ledina je kada je vracao rezeorvar, izlomio neko plavo i neko crno tanko crevo. Tako da sam ponovo morao kod majstora, naravno u inostranstvu. Kad gle cuda, skinuse rezervoar ispravise ona izlomljena creva i sve to vratise nazad za 35 minuta. Uz sve to su trazili da sednem sa strane i svaki cas mi objasnjavali sta rade i sta onaj mjstor nije smeo da radi. Na kraju su mi dali racun od 55€.

Pogodili ste to su bile Svabe.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Punto classic kredit

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 14427 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.