Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebni original driveri za Ati Radeon 9600XT 256MB VIVO

[es] :: Windows drajveri :: Potrebni original driveri za Ati Radeon 9600XT 256MB VIVO

[ Pregleda: 1226 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anticmilovan
Antic Milovan
ekonomista, ne zaposlen
Nis Srbija

Član broj: 282097
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Potrebni original driveri za Ati Radeon 9600XT 256MB VIVO22.03.2011. u 13:33 - pre 159 meseci
Imam 1 problem..dakle instaliram sve drivere (1000 njih nove, stare, sa svih mogucih sajtova i uvek isto..)sve je ok sve radi super sem TV-Out.. Jednostavno nece da mi checkira opciju na secondary monitor "extended my windows desktop onto this monitor" a ni onu prvu opciju "use this device as the primary monitor"..dakle kad chekiram jednu od te dve opcije na "secondary monitor" kliknem ok ili apply samo me izbaci ili vrati na istu stranicu kao da nisam ni checkirao.. ne znam sta je problam.. kao sto rekoh probao sam 1000 razlicitih drivera.. preinstalirao sistem i XPsp2 i XPsp3,trenutno mi je sp3..Ranije sam imao ati radeon 9550 sve je bilo ok sa njom i onda se jednom to desilo ne znam zbog cega.. mislio sam da je do nje ali kad sam ubacio ovu drugu..desava se isto.. molim za pomoc i kako da odstranim taj bug.. kablovi su ok, tv out provereno radi, e sad je ili do drivera ili nesto softverski,ako neko zna neka javi.. hvala u napred.. s postovanjem Antic Milovan?!
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Potrebni original driveri za Ati Radeon 9600XT 256MB VIVO

[ Pregleda: 1226 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.