Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Racunar ne prepoznaje memorijsku karticu

[es] :: Storage :: Racunar ne prepoznaje memorijsku karticu

[ Pregleda: 6431 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko_23
Beograd

Član broj: 276205
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Racunar ne prepoznaje memorijsku karticu18.04.2011. u 15:46 - pre 158 meseci
Nadam se da nisam pogresio mesto za temu, ako jesam neka je moderatori peremste.

Naime , imam problem prilikom povezivanja fotoaparata sa racunarom. Dok aparat nije povezan , lepo mi prikazuje sve slike na njemu, tj na kartici, dok kad povezem sa racunarom prepozna karticu ali mi je prikazuje kao praznu. Probao sam i sa citacima kartica ali je isti problem. Kartica je memory stick pro duo. Postoji li neka sansa i kako da izvedem da slike sa kartice prebacim na racunar?
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6610
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+536 Profil

icon Re: Racunar ne prepoznaje memorijsku karticu18.04.2011. u 19:06 - pre 158 meseci
Postoje šanse da imaš virus na kartici i da su slike skrivene.
 
Odgovor na temu

Marko_23
Beograd

Član broj: 276205
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Racunar ne prepoznaje memorijsku karticu19.04.2011. u 19:18 - pre 158 meseci
Postoji li sansa ako je to u pitanju da se te slike sacuvaju i prebace na racunar ?
 
Odgovor na temu

ivica77
Krusevac

Član broj: 13869
Poruke: 273
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Racunar ne prepoznaje memorijsku karticu18.02.2012. u 10:15 - pre 148 meseci
Ja imam slican problem sa SD karitcom. Naime samo na mom racunaru kad ubacim karticu uopste je ne vidi. Ako je povezem preko dig. aparata vidi se. Formatirao sam je i u aparatu i na kompu i nista. Druga kartica mi radi bez problema. Takodje sam istu karticu probao na drugim racunarima i radi. Verovatno je neki virus, ali ga NOD i antispam softver ne detektuju!
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: Racunar ne prepoznaje memorijsku karticu

[ Pregleda: 6431 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.