Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samsung LE32C450 - Not supported file format - nekad cita a nekad ne ?!

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Samsung LE32C450 - Not supported file format - nekad cita a nekad ne ?!

[ Pregleda: 2491 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kvestor
profesor, osnovna skola

Član broj: 287623
Poruke: 3
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Samsung LE32C450 - Not supported file format - nekad cita a nekad ne ?!09.07.2011. u 14:06 - pre 155 meseci
Uzeh Samsung LE32C450

Strava televizor. Imam samo jedan mali problem pa mi treba pomoc. Naime kada pustam sa USB video fajlove nekad cita a nekad ne. Dakle on definitivno moze sve da procita, ali ne uvek. Film koji sam recimo odgledao i pustim kasnije ponovo, on daje gresku "Not supported file format". Obicno kada ugasim TV i ponovo upalim on procita. A nekad nece ni tada, vec kasnije nema pravila.

Obracam se ovde za pomoc jer sam jutros zvao toboznjeg servisera samsunga BG ELEKTRONIK a oni su mi rekli da ovaj tv nije predvidjen za gledanje filmnova sa USB ?!?!

Jel imao neko ovaj problem. Cudno mi je samo sto nekad cita a nekad ne. Logicno mi je da ne cita ili cita non stop.

Hvala

 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Samsung LE32C450 - Not supported file format - nekad cita a nekad ne ?!09.07.2011. u 15:46 - pre 155 meseci
Moze da se koristi za gledanje materijala sa fleske, cak sam prikljucivao i prenosni hard (onaj sto ima samo USB prikljucak i od TV-a se napaja) i sve radi kao kod tebe. Cas procita, cas nece.
 
Odgovor na temu

kvestor
profesor, osnovna skola

Član broj: 287623
Poruke: 3
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: Samsung LE32C450 - Not supported file format - nekad cita a nekad ne ?!09.07.2011. u 16:42 - pre 155 meseci
Mislis da je hardverski ili siftware problem? Moze li da se to zakrpi nekako :D

Inace nisam update firmware radio. Mislim da je na njemu neki iz oktobra 2010.

A kad sam skinuo sa sajta Samsung za njega bas novui fw, tv ga nije prepoznao.
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Samsung LE32C450 - Not supported file format - nekad cita a nekad ne ?!09.07.2011. u 18:10 - pre 155 meseci
Savetujem svima da ne popravljaju nesto sto je ispravno... Pomirio sam se sa tim da pokusam par puta kada hocu da gledam film i toliko. Ne bih nista updateovao jer ima dosta ljudi koji se zale da su totalno blokirali TV prilikom takvih pokusaja. Od nasih servisa tada nemoj da ocekujes nikakvu pomoc.
Posto i sam kazes da je TV strava, fokusiraj se na druge lepe stvari a ovo ostavi tako kako je.
 
Odgovor na temu

kvestor
profesor, osnovna skola

Član broj: 287623
Poruke: 3
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: Samsung LE32C450 - Not supported file format - nekad cita a nekad ne ?!09.07.2011. u 19:14 - pre 155 meseci
Pa dobro nije ni to toliko strasno. A sto se tice svega ostalog zaista je za te pare fenomenalan tv :D
 
Odgovor na temu

zenzen
slobodni za**bant

Član broj: 275056
Poruke: 15
*.196.213.kr15.zona.ba.



Profil

icon Re: Samsung LE32C450 - Not supported file format - nekad cita a nekad ne ?!07.10.2012. u 11:17 - pre 140 meseci
Pozdrav, da ne otvaram novu temu
Treba mi pomoć ili savjet šta raditi
Kada podesim u opcijama slike parametre, za otprilike 30 minuta sve se resetuje na fabričko podešavanje automatski prebacuje na dinamički režim. Ako podesim parametre ili samo prebacim na režim "film" ili "standard", ugasim tv, upalim sve se vraća na fabričmo. Softver je apdejtovan prije 1 god najnoviji, sad kad hoću da ge reinstaliram javlja da nema na USB podataka. Do prije par dana sve normalno radilo
Jel ima ko pretstavu šta raditi??
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Samsung LE32C450 - Not supported file format - nekad cita a nekad ne ?!

[ Pregleda: 2491 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.