Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!

elitemadzone.org :: MadZone :: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 19031 | Odgovora: 123 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 00:21 - pre 155 meseci
Citat:
kandorus: Tudje gaće ne perem a moje nisu usrane jer guz'cu redovno perem.


Zato uredno dolazis ovde da se najedes tudjih goMana a guzu moras da peres jer oni kojima ste je prodali vole to kad je cisto.

 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.yourproxyhost.com.



+443 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 01:24 - pre 155 meseci
O tome šta oni volu ne znam ništa. Ali izgleda da si ti upoznat. Jel ti to iz iskustva?

Xa Xa Xa
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
77.29.100.*



+228 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 02:00 - pre 155 meseci
Nije tacno da Srbija nece do 2030 u Evropu. Pa vas ce Novak Djokovic da ubaci u Evropu i to uskoro. Vi ste najbolji na svetu, vas ministar je sedeo u lozi kod najboljeg, Djokovic se vec preselio u Evropu, po svoj logici uskoro idete i vi (posebno ovi sto su urlali po ulicama). Sad nezam kako ce proci ovi sto su lupali u serpe i duvali u pistaljke, ali valjda ce i njih da prime.
Mozda se samo malo usporite dok moj idol Mrkonjic ne napravi avto put ka Evropi. Ja jedva cekam da Srbija udje u Evropu, jer ce mozda tek tada da prime i ove moje Makedonce. Mi smo malo zauzeti sada pravimo spomenike svakome iz nase i tudje istorije, a bogami uskoro pocinjemo sa spomenicima borcima UCK koji su ratovali za nezavisno Kosovo i delove Makedonije.
Medjutim ja sad imam jedan mnogo slozen problem. Ja sam jednom usao u Evropu sa Bugarima i postao sam evropeec (kakko se kaze u Bugarskoj), kad sad jos udjem u Evropu sa Srbijom (imam osnove za Srpsko drzavljanstvo), pa jos jednom sa Makedonijom. Ja cu postati trostruki Evropljanin, a nisam se pomerio sa Balkana. Jurice me posle oni sa Discovery Channel-a sto snimaju retke zivotinje, da vide kakvo sam ja to cudo.
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 06:57 - pre 155 meseci
Pre nego se stavi LOCK...da razjasnimo neke pojmove oko odbrambenog mehanizma za sve učinjeno (a vaneuropejsko) pod zajedničkim tumačenjem i za unutrašnju i spoljnu upotrebu - ovo je Balkan.

A na tom Balkanu, ma šta to značilo, Srbi su se samoproglasili za nebeski narod.
Šta će taj narod međ' racionalnim i ujedinjenim europejcima, kada mu se javlja da je EU osuđena na raspad i propast, a zna se (Ajnštajn rekao) šta je večno, pa još i nebesko.

Stvarno...šta će nama EU, kada nam je ovako najlepše: svoji međ' svojima, a kome god nije lepo, evo i Uputnica tipična, a naša!
Citat:
d.vader: Lepa vest, bar za mene!
Vama, koji žudite za EU, ukinuli su vam vize, slobodno možete u EU i svi smo zadovoljni.


Pozdrav


Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 07:37 - pre 155 meseci
Dvadeset godina je dug period, ko zna šta će biti i sa Srbijom i sa EU za to vreme.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 08:11 - pre 155 meseci
@Kovacevic Vladimir:

Očigledno nisi shvatio poentu mojih reči?!
Meni je lepa vest jer je sve prevara i go interes a ne to što vi mislite i verujete.
Da se ne raspravljamo previše, očigledan primer su Rumunija i Bugarska. Ako su te zemlje ispunile uslov...i imaju zdraviju ekonomiju od Turske, koja čeka na vratima preko 30 godina, ili Hrvatske, evo Srbiju neću porediti, onda sam ja neupućen.
Ulazak bivših sovjetskih republika i republika iz istočnog bloka je po američkoj direktivi.
Kada ta Evropa bude imala iole ponosa i otera amere na svoj kontinent a Evropa bude stvarno evropska onda ću prihvatiti da je to jedino ispravno.
Do tada, mator sam da bi verovao u bajke!
Ajte vi samo u tu Evropu kojoj komanduju potomci evropskog otpada!
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 08:45 - pre 155 meseci
Evo, i ovaj je provalio.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 08:52 - pre 155 meseci
Bitno je da si ti pametan!
Ajde evropejci, raspišite referendum i da se stavi tačka na utopiju!
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 09:16 - pre 155 meseci
Bolje je i za trideset godina nego da postanemo Ruska gubernija.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 09:27 - pre 155 meseci
Citat:
stil: Bolje je i za trideset godina nego da postanemo Ruska gubernija.

Hm...reci mi kada si to bio u Rusiji i zašto priča o guberniji.
Ja sam rekao zašto ne ovakvoj evropi.
Živeo sam u njoj i znam a poslednjih par godina sam baš u Rusiji pa mogu videti razliku.
Ti, očigledno sem demagogije, nemaš ništa konkretno.
Očigledan su primer litva, letonija i Estonija... proguglaj, možda ukapiraš šta hoću da kažem!
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 10:00 - pre 155 meseci
Ono sto je meni neshvatljivo, jeste, kako je moguce da smo imali posla sa takvim olosem(crvenim) 80-90-tih, kada je bilo pravo vreme za EU, para ko blata i jeftinih kreditnih linija, kao i sa ovim olosem SADA, koji su od ruinirane, bombardovane, sa 700 hiljada izbeglica, zemlje UKRALI BRUTO 70, NETO 30 milijardi evra.
Ono, kada bi iscackali tu bandu iz sistema, protresli im imovinu, uveli demokratiju, tj. kada bi ova zemlja PRODISALA, prilicno sam siguran da bi nam godisnje apliciralo par hiljada (od par desetina) hiljada Engleza i tih Holandjana, koji inace svako godine beze od TE orvelovsko-birokratske varijante socijalizma..
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 10:06 - pre 155 meseci
@ d.vader

Znam čoveka koji putuje po čitavoj Evropi i po Rusiji. Kaže da je tamo u Rusiji neviđena korupcija. Na svakom ćošku ti traže pare za mito. Inače prevozi sve legalno. Tako da je zbog toga izbegava kad god može.

Ajd sad kaži da to nije istina.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 10:11 - pre 155 meseci
Citat:
stil: @ d.vader

Znam čoveka koji putuje po čitavoj Evropi i po Rusiji. Kaže da je tamo neviđena korupcija. Na svakom ćošku ti traže pare za mito . Inače prevozi sve legalno.

Ajd sad kaži da to nije istina.

Rekla kazala...
daješ informacije iz druge ako je i druga ruka pouzdana...
Da, korupcije ima ali ništa manje nego u svetloj EU sa Bugarskom ili Rumunijom.
jel treba da ti nabrajam aferu sa helikopterima u Holandiji, aferu u Sloveniji sa...možda znaš pošto EU dobro poznaješ.
Hehehe...samo tuđa go.. smrde!
Još uvek mnogi kod nas imaju sliku Rusije iz sovjetskih vremena. Koja zabluda!!!!
Za kraj, daj mi zemlju u kojoj nema korupcije i voleo bi da upoznam ljude koji su imuni na novac.
Možda USA, oni sve rade iz ljubavi!!!
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 10:16 - pre 155 meseci
Jašta

Citat:

Subota, 21 Maj 2011
Borac protiv ruske korupcije


Aleksej Navalni, advokat, bloger i borac protiv korupcije.


Sa zaradom od nafte koja je preplavila Rusiju, korupcija je rekordna. Organizacija „Transparensi internešenal“ izjednačuje u rangu Rusiju sa Kambodžom i Centralnoafričkom Republikom. Međutim, 34-ogodišnji advokat pokušava tome da se suprotstavi.

Kucajući po tastaturi svog leptop kompjutera, Aleksej Navalni je najveći borac protiv korupcije u Rusiji. Normalno, to je uzaludan posao ovde u Moskvi. Organizacija „Transparensi internešenal“ rangira Rusiju kao najkorumpiraniju veliku ekonomiju na svetu. Ali ovo je predizborna godina u Rusiji, a nekontrolisana korupcija je na samom vrhu liste nezadovoljstva sve veće ruske srednje klase.

„Korupcija u Rusiji je svugde. Gde god da krenete. Pogađa svakoga. Zbog toga su svi zainteresovani da posmatraju moju borbu protiv korupcije“, kaže Aleksej Navalni.

Kremlj čvrsto kontroliše rusku televiziju. Ali Navalni koristi internet, koji je još prilično slobodan.

Prošle jeseni, kada je Navalni bio stipendista na Univerzitetu Jejl, postavio je na svoj blog dokumente koji navodno pokazuju da su zvaničnici kompanije „Transnjeft“, ruskog državnog naftovoda, ukrali četiri milijarde dolara izdvojene za građenje prvog ruskog naftovoda do Kine. Blog je imao milion pojedinačnih posetilaca.

„Obelodanio sam njihovu korupciju i za dva dana više od milion ljudi je pročitalo moj blog. Nekoliko stotina je poslalo svoj komentar i štampa je počela da piše o tome. Postoje neke stvari koje vlada ne može da ignoriše.“

Na svom veb sajtu, Navalni Ujedinjenu Rusiju, partiju predsednika vlade Vladimira Putina, naziva „partijom lopova i prevaranata“.

Proteklih dana je došlo do reagovanja. Hiljade „spem“ poruka su privremeno blokirale pristup njegovom sajtu „Lajv džornal“ unutar Rusije.

Elena Panfilova, koja vodi rusku kancelariju organizacije „Transparensi internešenal“, kaže da internet omogućuje Navalnom da privuče hiljade pristalica u svoju kampanju protiv korupcije.

„U svemu tome je reč o ličnoj hrabrosti i određenom načinu razumevanja. Verujem da ga ljudi podržavaju. On ima neverovatan osećaj za pronalaženje informacije, ali ne precenjuje svoje mogućosti.“

Ruski zvaničnici uzvraćaju na različite načine. Predsednik Dmitrij Medvedev, za koga se očekuje da se predstavi kao reformista na predsedničkim izborima marta iduće godine, sada otvoreno govori protiv korupcije.

Na skupu krajem prošlog meseca, koji je prenosila nacionalna televizija, on je upozorio državne zvaničnike „da zahvat korupcije ne popušta i da celu zemlju steže oko vrata“.

Državna kompanija „Transnjeft“ je krenula drugim pravcem i izvela Navalnog pred sud.

Igor Demin, portparol kompanije, izjavio je za Glas Amerike da je cifra od četiri milijarde dolara koliko navodno nedostaje, proizvod – kako je rekao – lenjog novinarstva.

U zemlji u kojoj novinare i advokate koji vode krstašku borbu za pravdu - ubijaju, Navalni kaže da neće odustati.

„Ne plašim se, jer kada bih se plašio ne bih ovo radio. Ja sam osoba koja zna gde živi. Spreman sam da radim ovo, jer neko mora. Kada bi svi strahovali, bilo bi nam teško da živimo.“

U svakom slučaju, Navalni kaže da je svojoj supruzi ostavio spisak telefonskih brojeva koje treba da zove – u slučaju da mu se izgubi trag.


http://www.voanews.com/serbian...hter-05-21-2011-122387169.html
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 10:17 - pre 155 meseci
Citat:
d.vader: Vama, koji žudite za EU, ukinuli su vam vize, slobodno možete u EU i svi smo zadovoljni.


Isto ovu slobodu za EU, samo uz spakovan sendvič (užina na putu do granice), je neko već nudio.

Šta tu ima da se ne shvati?!

Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 10:22 - pre 155 meseci
@stil:
i dalje ne kapiraš...
Da, ima korupcije.
Hoćeš mi reći da je nema u članicama EU ili Hrvatskoj koja je na ulazu?
Jbt, sanader je uhapšen zbog krađe voća u komšijskoj bašti.
Svako ko je boravio u Rusiji poslednjih par godina reći će ti da korupcije ima ali ta zemlja grabi napred i boljitak se vidi svakodnevno.
Ako ne veruješ, otiđi i uveri se. prvo prođi kroz Rumuniju i Bugarsku a možeš skoknuti i do tri, bivše, sovjetske-baltičke republike!
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 10:24 - pre 155 meseci
Citat:
Kovacevic Vladimir: Isto ovu slobodu za EU, samo uz spakovan sendvič (užina na putu do granice), je neko već nudio. :D

Šta tu ima da se ne shvati?!

Pozdrav

Ajde, definiši mi tvoje viđenje EU.
Pozdrav...
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
89.216.32.*



+2790 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 10:30 - pre 155 meseci
Citat:
stil: Bolje je i za trideset godina nego da postanemo Ruska gubernija.


Dobro, to je tvoje mišljenje. Da li bi bilo ljubazan da ga potkrepiš argumentima?
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 10:31 - pre 155 meseci
Citat:
Organizacija „Transparensi internešenal“ izjednačuje u rangu Rusiju sa Kambodžom i Centralnoafričkom Republikom.


Meni je ovo sasvim dovoljno. Ti dokaži da to nije tačno.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!14.07.2011. u 10:37 - pre 155 meseci
Citat:
stil: „Transparensi internešenal“ Meni je ovo sasvim dovoljno. Ti dokaži da to nije tačno.

E, ako su oni rekli...onda tu nema diskusije.
Objektivnost je polazna osnova u SAD-u.
Upravo se setih kako su objektivno govorili o "koncertu" pijane i drogirane Ejmi.
Ali ako su oni rekli onda je tačno da Srbija ne zaslužuje ni šta!
Koji si zadojenik...jeftine zapadne propagande a verujem da nisi prešao granicu ni sa Bosnom a kamoli neku drugu!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Holandija: posle Hrvatske nema prijema u EU do 2030!

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 19031 | Odgovora: 123 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.