Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase

elitemadzone.org :: MadZone :: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 11034 | Odgovora: 52 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.static.sbb.rs.



+23 Profil

icon Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase06.09.2011. u 22:57 - pre 153 meseci
:D E, evo, mala poslastica za sve ES forumase u smislu male ekskurzije od ustaljenih tematika na forumu (u iskrenoj nadi da necete to protumaciti neprimerenim jer stvarno to meni nije poenta ovde) - pade mi na pamet pitanje s kojim ja nemam nikakve probleme najiskrenije receno, ali reko' da vidim tudja nekakva razmisljanja:

Sta ova ekipa ovde na elitesecurity forumu (ovaj neki profil ljudi SPECIFICNO* - reklo bi se onih koji cene tehnologiju, programiranje itd. - dakle malo umnije stvari - ti neki afiniteti i senzibiliteti - dakle eto pitanje za sve vas direktno i bez okolisanja):
Kako se odnosite prema svesti da je vasa zena/devojka recimo radila** sa tamo nekim tipom razne (ovde nepomenljive) stvari pre nego sto je dosla u ozbiljnu vezu sa vama, i sada sve te hardkor dozviljajice ima sasvim zivahne u svojoj glavi lepo zabelezene*** dok je istovremeno s vama u nekom ljupkom romanticarskom momentu**** prepunom najplemenitijih osecanja?



_______ (fusnote su da ne bi bilo podpitanja, nego da je sve jasno u startu)
* znaci: ovo je bas mesto za ovo pitanje!
** za inace opsteprihvatljiv slucaj da je imala nekog pre vas
*** "full HD" sto bi rekli
**** tipa: neki park, mirno sedenje na nekoj klupi s rukom oko svoje drage kojoj posmatras usne koje upravo treba da te poljube u obraz, a u glavi kontas u tim ustima je neki tamo gari imao svoj ocmoljeni I/O uredjaj; ili pak u nekim ekstremno intimnijim momentima u kucnoj varijanti kada pogledas dole i malo kao nesto zastanes i kontas sa velikim upitnikom na celu nesto tipa: "Hmm pitam se... cime joj je to pocepano?..."
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase06.09.2011. u 23:13 - pre 153 meseci
Jedino da nam odradis upload tog njenog dozivljajica, pa da vidimo da li to odstupa od nekog uobicajenog iskustva jedne prosecne devojke - da ne gresimo dusu, pogresno ocenjujuci je.
 
Odgovor na temu

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.static.sbb.rs.



+23 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase06.09.2011. u 23:25 - pre 153 meseci
Citat:
Isak666: Jedino da nam odradis upload tog njenog dozivljajica, pa da vidimo da li to odstupa od nekog uobicajenog iskustva jedne prosecne devojke - da ne gresimo dusu, pogresno ocenjujuci je.


o.O - Hm, to zvuci kao da nisi procitao ono kada sam napisao: "pitanje s kojim ja nemam nikakve probleme najiskrenije receno, ali reko' da vidim tudja nekakva razmisljanja"? :-)

PS: Al' ono sto rece "upload tog dozivljajica" - zamisli kako bi bilo super da je moguce iz glave upload-ovati "snimke" u racunar, ha ha. :D (naravno - t je odavno vec tema mnogih naucnofantasticnih filmova...)

Dakle - da li ces odgovoriti ili cekamo dalje?
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase06.09.2011. u 23:29 - pre 153 meseci
Pa zbunile me zvezdice...

Nista onda.
Ja sam bio tu samo zbog videa.
 
Odgovor na temu

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.static.sbb.rs.



+23 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase06.09.2011. u 23:53 - pre 153 meseci
:D A-ha ha! :)
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 00:06 - pre 153 meseci
Pics or it didn't happen!
 
Odgovor na temu

DrFill2Good

Član broj: 288484
*.dynamic.sbb.rs.



+255 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 00:15 - pre 153 meseci
I to, podrazumeva se, u full HD-u.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 09:32 - pre 153 meseci
Ima tu necega... a onda se setim, da sam i ja tako isto (nesto :)) radio sa osobama koje mi realno vishe nista ne znace u zivotu...
Tako da... to ispade kao nekakav normalan proces u zivotu... za koji je bitno trenutno stanje svesti, i postojanje odredjenih (uzajamnih) osecanja dok traju...
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 10:13 - pre 153 meseci
Bio jedan holivudski film, gde lik kaže devojci da ne može da je poljubi u usta zato što zna da je oralno opštila sa njegovim poznanikom. Na to ona kaže: Dobro, oprala sam usta sapunom. I šta sad hoćeš ?

Elem, opusti se. Gimnastika u krevetu je jedno, a iskrena osećanja su nešto drugo. Takođe, sasvim podržavam i komentar a1200. Kad bi ona znala šta sam ja sve radio sa bivšim devojkama možda bi joj bilo gadno da me poljubi.

Edit: teška ova srpska jezika

[Ovu poruku je menjao Java Beograd dana 07.09.2011. u 15:47 GMT+1]
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
195.178.50.*



+110 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 10:39 - pre 153 meseci
A pretpostavka ti je malo jača, ovde su sve kao nerd-ovi koji se boje da devojku drže i za ruku, čita se samo poezija dok se o nečemu više ne razmišlja ni u najludjim fanazijama. Heh...

A šta je mogla da radi sa bivšim što ne radi sa tobom (ako računamo samo 1-1) ? Da joj nešto fali ne bi ni bila sa tobom, pošto je već sa tobom onda joj verovatno sve to odgovara.


...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 11:19 - pre 153 meseci
Kurva!
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 11:24 - pre 153 meseci
vavilonska, lol

nemoj da brigas mnogo prijatelju, takve stvari samo izazivaju anksioznost.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

DrFill2Good

Član broj: 288484
*.dynamic.sbb.rs.



+255 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 12:11 - pre 153 meseci
Citat:
DaliborP: Kurva!

Sto rece jedna moja prijateljica: "Od nas kurvi postene nikada da dodju na red".
Pitaje je sta ko ocekuje od zenske - duhovnu/telesnu cistocu ili konkretan provod. Za ovo drugo vazi - sto iskusnija to bolja.
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 12:49 - pre 153 meseci
Citat:
Java Beograd:Kad bi ona znala šta sam ja sve radio sa bivšim možda bi joj bilo gadno da me poljubi.


A? Sta rece?

Dok Java pojasni sta je ovo mislio... reci ti nama jesi li ti imao sta sa njom ili te ona uslovljava da je zenis, mozda? Nema sexa pre braka? To je sema ucenjivanja koju primenjuju one koje bi da se skrase.
Nasla je u tebi mirnu luku. Daj malo vise podataka, pa cemo ti pomoci. I ne obaziri se na ono "kurva" i slicno.


PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.abakusbp.net.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 12:59 - pre 153 meseci
Sa bivsim devojkama je mislio, 38% sam siguran. LOL.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 13:38 - pre 153 meseci
Eeeee ... Sad kapiram

Sa bivšim frajerom.
Sa bivšim devojkama.

Navukli me mangupi.

Sa Draganom. (Dragan ili Dragana ?!)
Sa suprugom. (suprug ili supruga ?!)
Pozajmio sam alat. (dao nekome ili uzeo od nekoga)

Teška ova srpska jezika.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

kaćunčica

Član broj: 271602
Poruke: 31
*.mynsn.net.



+2323 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 13:48 - pre 153 meseci
Šta je ovde pitanje?
"Kako da se odnosim prema svesti da je ona daleko dogurala, a sa mnom sporo gura i nikako da stigne?"
Ili: "Kako je moguće da sam se zaljubio i želim ozbiljnu vezu sa devojkom koja je već sve probala sa nekim pre mene?"
Ili: "Hoću li moći da ispunim sva njena očekivanja, s obzirom na njeno neverovatno bogato iskustvo?"

Ako ti je teško da se nosiš sa tim što se njoj događalo u prethodnoj vezi, možda i nisi za ozbiljnu vezu s njom. A možda treba da daš šansu da se stvari razviju i da razmišljaš u Mika Antić fazonu: svaka nova ljubav je prva prava. Ne možeš, niti treba, da kontrolišeš ono što je njoj "zabeleženo u glavi", ali napravi joj ti svoju "belešku", zbog koje će prethodna izbledeti.





[Ovu poruku je menjao kaćunčica dana 07.09.2011. u 17:03 GMT+1]
"Ne teče reka, nego voda. Kao što ne prolazi vrijeme, nego mi"
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 13:58 - pre 153 meseci
Ma prepusti se razvratu i ne beri brigu...
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 14:10 - pre 153 meseci
Citat:
DrFill2Good: Sto rece jedna moja prijateljica: "Od nas kurvi postene nikada da dodju na red".

Uh, strasno...a koji joj je br. telefona? :D
 
Odgovor na temu

Bata
Branimir Nikolić
Beograd

Član broj: 7232
Poruke: 202
*.telekom.yu.



+181 Profil

icon Re: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase07.09.2011. u 14:41 - pre 153 meseci
Način razmišljanja o kojem je tema je prilično glup, i samo je jedan izraz ljubomore i opsesivnosti.

Na sličan način se mogu u nečijem mozgu pojaviti pitanja:

-Nekada sam sisao majčino mleko. Da li je taj telesni kontakt bio incestoidan ?

-Devojka je nekada u svojem životu (možda i prošle nedelje) imala prehladu, grip, i sl. , i tom prigodom su joj grlo i nos bili puni slina i šlajma,
od kojih je sigurno neki deo i progutala. Kako ću je ikada moći poljubiti ?

-Pekar koji je umesio hleb koji si jeo/jedeš/ćeš jesti , pet minuta pre nego što je mesio testo, bio je u wc-u i svojim rukama je __________(upisati po volji).
Da li je činjenica da je odmah posle (valjda) oprao ruke sapunom , dovoljna da ja ikada smognem snage da ponovo stavim parče 'leba u usta ?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Jedna tema, evo, specificno za elitesecurity forumase

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 11034 | Odgovora: 52 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.