Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prvi sajam potrošačke elektronike i kućnih aparata u Beogradu "CE&HA Fair"

elitemadzone.org :: MadZone :: Prvi sajam potrošačke elektronike i kućnih aparata u Beogradu "CE&HA Fair"

[ Pregleda: 3773 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cobraje
Nis

Član broj: 7586
Poruke: 99
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Prvi sajam potrošačke elektronike i kućnih aparata u Beogradu "CE&HA Fair"30.09.2011. u 20:01 - pre 152 meseci
Je li ko bio i ima li ista interesantno da se vidi? Vredi li da se bije put do BG zbog sajma? Unapred HVALA!
 
Odgovor na temu

Bata
Branimir Nikolić
Beograd

Član broj: 7232
Poruke: 202
*.telekom.yu.



+181 Profil

icon Re: Prvi sajam potrošačke elektronike i kućnih aparata u Beogradu "CE&HA Fair"02.10.2011. u 07:17 - pre 152 meseci
Ja sam bio juče (subota) nešto posle 12h , i iskreno sam razočaran, zato što nije ispunilo neke moje usko lične nade
u pogledu ponude i sajamskih popusta.

Sve ukupno mi izgleda kao jedna sasvim tipična, iako ogromna, prodavnica "potrošačke elektronike i bele tehnike".
(sa izuzetkom Asus-a koji su priredili neku overklokersku prezentaciju sa čak jednom pločom)
(...ah da, tu je i par igraonica sa nekim takmičenjem. toliko o specijalizovanom sajmu)

Od popusta nema ništa , bar ne sa tačke gledišta informisane mušterije.

Dominira Tehnomanija (mesto gde se NE kupuju računari), i koliko sam primetio jedino oni prodaju izloženu robu.

Sve je organizovano po principu automobilskog sajma - koji je namenjen najširoj populaciji.
Ali, koliko sam čuo, tokom tog sajma bar važe popusti...



 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

djricky
SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.wifi.ricky.verat.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Prvi sajam potrošačke elektronike i kućnih aparata u Beogradu "CE&HA Fair"02.10.2011. u 18:41 - pre 152 meseci
Citat:
Bata: Dominira Tehnomanija (mesto gde se NE kupuju računari), i koliko sam primetio jedino oni prodaju izloženu robu.


"consumer electronics and home appliance"... niko nije rekao da ce to biti sajam kompjutera

mada, priznajem da sam i ja ocekivao nesto drugacije....
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Prvi sajam potrošačke elektronike i kućnih aparata u Beogradu "CE&HA Fair"02.10.2011. u 18:56 - pre 152 meseci
Citat:
Bata

Dominira Tehnomanija (mesto gde se NE kupuju računari), i koliko sam primetio jedino oni prodaju izloženu robu.

Sve je organizovano po principu automobilskog sajma - koji je namenjen najširoj populaciji.
Ali, koliko sam čuo, tokom tog sajma bar važe popusti...


Na sajmu automobila je sve na prodaju, a i popusti su redovni (za one koji mogu uopšte da kupe nova kola)
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Prvi sajam potrošačke elektronike i kućnih aparata u Beogradu "CE&HA Fair"03.10.2011. u 09:49 - pre 152 meseci
Evo malo slika sa sajma

http://www.facebook.com/media/...304.131782336843738&type=1


---
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
89.216.32.*



+10246 Profil

icon Re: Prvi sajam potrošačke elektronike i kućnih aparata u Beogradu "CE&HA Fair"03.10.2011. u 09:56 - pre 152 meseci
Najbitnije je da ima slatkiša raspoloženih za fotografisanje.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Prvi sajam potrošačke elektronike i kućnih aparata u Beogradu "CE&HA Fair"

[ Pregleda: 3773 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.