Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62923 | Odgovora: 423 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 21:02 - pre 152 meseci
Hoces? pa jako je lepo to sto zelis da unistavas teme ti da nesto znas ne bi bricao da su sve gluposti.Ti da nesto znas o kosmosu ne bi pricao da ne postoji nista sem nas to su crkvena ucenja.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 21:03 - pre 152 meseci
Citat:
milutin2406:Ti da nesto znas o kosmosu ne bi pricao da ne postoji nista sem nas to su crkvena ucenja.

Gde si video da sam ja to pisao?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
*.dynamic.sbb.rs.



+89 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 21:12 - pre 152 meseci
Verovatno neki nisu procitali prvu temu "Vanzemaljci i Buducnost Zemlje" , jer smo upravo govorili o tome sto sada diskutujemo. Najgore i jeste upravo to sto tacno ne znamo. Niko ne moze da dokaze ili pak ospori neke od nasih mastovitih ideja koje smo izneli u proteklih 80 strana a sve mogu biti moguce ali ne znamo koja je tacna ili blizu istine.
Ja smatram da vanzemaljci oni inteligentni, mogu biti "polje" poput svetlosti nemaju telo. Mogu ziveti tu pored nas,prolaziti kroz nas, poput radio talasa svi su razlicite frekvencije i ne ometaju se itd... Mastu mozemo pustiti na volju ali to nam ne pomaze bog zna sta. Vise verujem da su vanzemaljci namerno servirani ovakvi sa nekakvim letecim tanjirima, prosto mi ne deluje nesto "posebno" inteligentnije, dobro mozda se prebace u to stanje zbog nas da bi lakse mi razumeli ali brate sve je to sf prica...

Sad opet trebamo pratiti ucestovati koliko se to moze, licno meni je trenutno zanimljiva pip kamera, koja moze videti aure oko zivih bica pa i ljudi, koriste je za razna zracenja

(deo infracrvenog dela spektra i gornji deo ultraljubičastog dela spektra. Ovaj drugi najpotpunije odražava energetsko stanje objekta snimanja, jer se radi o frekfencama koje najviše emituju I apsorbuju živi sistemi)

Recimo na nasem Rtnju su snimili da emituje energiju koje ima zivo bice i jos neka cudna razna polja.



Evo pogledajte snimak mernja, iz zemlje dolazi snazan signal frekvencije oko 26Khz, heh mnogi "trac" forumi su idmah rekli kako su to postavili vanzemaljci za odrzavanje zivota ljudi evi pogledajte nije dugacak.



Isto je to tj. ovaj ljubicasti spektar se javlja, i na Rtnju i kod bioenergeticara koji lece identicna ista boja tj. polje. Ono sto je nedavno otkriveno jeste to da Teslin kalem za bezicni prenos, onaj specijalno motan menja ambijetalno polje kao i Rtanj i kao Bioenergeticari, to polje ostaje iznad kalema i kad se iskljuci struja!!! i lagano u periodu od 10 minuta se povlaci kao izduvavanje balona, a sto je najgore tu boju bi trebali da imaju zivi organizmi a ne Rtanj ili Teslin kalem. Neznaju sta je tacno u pitanju ali bice ispitivano.




Licno opet kazem mada to ne mora da bude tacno , smatram da zivot uopste ne mora da bude materijalan kao i ti vanzemaljci, ima cudnih stvari a brate ima i ne logicnosti kada su oni u pitanju.

mali off topic
OdinD

Ja mislim da vi ne razumete coveka, on je potreban. Na njegov odlican nacin ukazuje na neku cinjenicu da moze biti drugacija od onoga sto bi neko slepo verovao. Raspravljali smo se on i ja, ali brzo sam shvatio sustinu njegovih izlaganja, i ima pravo bez obzira koliko to on "provokativno" pisao, ja ga podrzavam i treba komentarisati. Ne kaze on da je nesto tako kako on kaze, vec otvara oci na druge mogucnosti, jer se prava istina ne zna itd...
Izvinjavam se za off


YU1OTW
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 21:21 - pre 152 meseci
Citat:
Gde si video da sam ja to pisao?

Pa kod određenih ljudi, da ne kažem ograničenih shvatanja, postoji, samo crno ili belo, jeste ili nije, da ili ne. Njima kad kažeš da za nešto ne postoji dokaz, automatski to skontaju kao da si rekao da to nešto sigurno ne postoji i onda svu dalju raspravu baziraju na pogrešnim pretpostavkama. Isto kao što raspravu o teoriji evolucije baziraju na tome da teorija evolucije tvrdi da je čovek nastao od majmuna, ne shvatajući da su time sebe automatski diskreditovali u daljoj diskusiji o toj tematici. Ali im to ne smeta da i dalje traže dokaze da je čovek nastao od majmuna.

To zvuči otprilike ovako:

NORMALAN ČOVEK: Pojeo sam sto grama salame za doručak.
BUDALA: Ma jeste, ko bre normalan može da pojede kilogram pečenja za doručak ?
NORMALAN ČOVEK: Nisam rekao da sam pojeo kilogram pečenja, nego sto grama salame.
BUDALA: Dobro, ajde dokaži da si pojeo kilogram pečenja onda.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 21:22 - pre 152 meseci
Citat:
starkg:
(deo infracrvenog dela spektra i gornji deo ultraljubičastog dela spektra. Ovaj drugi najpotpunije odražava energetsko stanje objekta snimanja, jer se radi o frekfencama koje najviše emituju I apsorbuju živi sistemi)


Jel moze neko da objasni kako radi ta pip kamera? Ja imam jednu IC kameru ( doduse rucno pravljenju, ali princip je potpuno isti ), a i UV kamere postoje odavno i ni na jednoj se ne vidi nista slicno. U stvari, nesto slicno moze da se vidi, ali se onda ovakav efekat posterizacije pripisuje nekim drugim stvarima....


Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)22.10.2011. u 22:10 - pre 152 meseci
Citat:
Marko_L: Pa kod određenih ljudi, da ne kažem ograničenih shvatanja, postoji, samo crno ili belo, jeste ili nije, da ili ne. Njima kad kažeš da za nešto ne postoji dokaz, automatski to skontaju kao da si rekao da to nešto sigurno ne postoji i onda svu dalju raspravu baziraju na pogrešnim pretpostavkama. Isto kao što raspravu o teoriji evolucije baziraju na tome da teorija evolucije tvrdi da je čovek nastao od majmuna, ne shvatajući da su time sebe automatski diskreditovali u daljoj diskusiji o toj tematici. Ali im to ne smeta da i dalje traže dokaze da je čovek nastao od majmuna.

To zvuči otprilike ovako:

NORMALAN ČOVEK: Pojeo sam sto grama salame za doručak.
BUDALA: Ma jeste, ko bre normalan može da pojede kilogram pečenja za doručak ?
NORMALAN ČOVEK: Nisam rekao da sam pojeo kilogram pečenja, nego sto grama salame.
BUDALA: Dobro, ajde dokaži da si pojeo kilogram pečenja onda.


Ja se unapred izvinjavam na OFFTOPIC-u ali ne mogu da odolim!

Svaka cast za post! Jednostavno objasnjena cesta pojava na forumu! :) Bravo! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

milutin2406

Član broj: 292078
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)24.10.2011. u 00:58 - pre 152 meseci
Švedski lovci na blago sa potonulih brodova otkrili su na dnu Baltičkog mora, između Švedske i Finske, savršeno okrugao objekat, prečnika 20 metara. Zbog njegovog nepoznatog porekla i savršenog geometrijskog oblika neki veruju da je u pitanju NLO.
Savršeno okruglo, čvrsto i ostavlja trag za sobom: Snimak švedskih lovaca na blago
"Pronalaženje čudnih stvari na dnu mora je uobičajeno, ali u 18 godina bavljenja ovim poslom nisam naišao na nešto slično. Pored savršeno okruglog objekta nalazi se brazda duga oko 300 metara, što upućuje na to da je objekat premešten ili vučen po dnu pre svog zaustavljanja", rekao je šef tima Peter Lindberg.
On kaže da je objakat čvrst i napravljen od kamena, gvožđa ili betona, i da je potpuno okrugao.
http://www.vesti-online.com/Ve...aden-NLO-na-dnu-Baltickog-mora
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)24.10.2011. u 17:45 - pre 152 meseci
LOL!

Citat:

NORMALAN ČOVEK: Pojeo sam sto grama salame za doručak.
BUDALA: Ma jeste, ko bre normalan može da pojede kilogram pečenja za doručak ?
NORMALAN ČOVEK: Nisam rekao da sam pojeo kilogram pečenja, nego sto grama salame.
BUDALA: Dobro, ajde dokaži da si pojeo kilogram pečenja onda.


Ja pomenuo lasersku preciznost, laserski precizno.. .. kad ono..

Citat:
Cekaj malo, covjek mjeri uglove limenim vinklom i ti pricas o "vanzemaljskoj" preciznosti?!?!
Ajde uozbilji se.

about:networking
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)24.10.2011. u 18:28 - pre 152 meseci
Citat:
plus_minus: Ja pomenuo lasersku preciznost, laserski precizno.. .. kad ono..

Oces reci da arhitektonske primjere "laserske preciznosti" koje si naveo ne dovodis ni u kakvu vezu sa vanzemaljcima, nego sa Egipcanima koji su imali lasere (a koji nisu vanzemaljskog porjekla)?

Koji moj onda to pises na temi koja se bavi vanzemaljcima, kad to sto ti pises - kako ti u gornjoj poruci impliciras - nema nikakve veze sa njima?!

Ili se mozda nisi najbolje sabrao pa ti se nesto zbrkalo...
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)24.10.2011. u 21:27 - pre 152 meseci
Citat:
Koji moj onda to pises na temi koja se bavi vanzemaljcima, kad to sto ti pises - kako ti u gornjoj poruci impliciras - nema nikakve veze sa njima?!


A koji moj ti pišeš na temi o vanzemaljcima uopšte, kada si jedno 100.000 puta dao svima do znanja da ne veruješ u vanzemaljce?
To se uradi jednom. Jednom saopštiš ostalima svoje mišljenje i zabatališ diskusiju o vanzemaljcima, ako već smatraš da ne postoje i smatraš da nisi budaletina.
about:networking
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)24.10.2011. u 21:51 - pre 152 meseci
Vidi se da si se malo pogubio i da ne pratis radnju.
Nikad nigdje ja nisam negirao postojanje vanzemaljaca bilo gdje, pa ni na Zemlji, a u ostatku svemira pogotovo, niti uopste diskutujem o postojanju vanzemaljaca.

Medjutim, ja komentarisem ono sto neki ovdje predstavljaju kao dokaze o postojanju istih, navodne kontakte i opazanja vanzemaljaca, ili navodne tragove njihovog djelovanja na Zemlji.
A tih tvrdjenja i smatranja ima - kao sto vidimo - beskonacno, pa je time i moje ucestvovanje na ovoj temi prakticno negoraniceno po broju razloga zbog kojih mogu biti tu.
I kao sto vidimo - to nema nikakve veze sa onim sto ti pokusavas u svom izbezumljenom stanju da mi pripisujes.

Dakle, uopste nisi morao da se uzbudjavas i potresas. Trebalo je samo da odgovoris na ovo direktno pitanje, a koje ima za cilj da razjasni da li ti smatras da gradjevniska preciznost na koju si se pozivao ima ili nema veze sa vanzemaljcima, posto si dao dvije razlicite i suprotne izjave. Dakle, jos jednom, molicu lijepo:

Citat:
Odin D.: Oces reci da arhitektonske primjere "laserske preciznosti" koje si naveo ne dovodis ni u kakvu vezu sa vanzemaljcima, nego sa Egipcanima koji su imali lasere (a koji nisu vanzemaljskog porjekla)?

?
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)24.10.2011. u 21:55 - pre 152 meseci
Ajd' ne prdi više. I ako ćeš da moliš nekoga, idi u crkvu ili džamiju, šta već preferiraš... pa moli tamo lepo za bilo šta.

Citat:
Nikad nigdje ja nisam negirao postojanje vanzemaljaca bilo gdje, pa ni na Zemlji, a u ostatku svemira pogotovo, niti uopste diskutujem o postojanju vanzemaljaca.


Ni ja nikada nisam čašu vode popio za života. Ozbiljno.
about:networking
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)24.10.2011. u 22:30 - pre 152 meseci
Kad pises poruku, imas jednu opciju koja se zove: - Citiraj ovu poruku -
Pa eto izvoli, iskoristi tu pogodnosti pa citiraj ovdje to sto sto tvrdis da sam ja rekao.
Mozes slobodno da prolistas i sve ostale teme gdje sam ucestvovao, ako ti bude problem da tu "moju" izjavu nadjes na ovoj temi.

U protivnom, ako to ne uradis, onda ocekujem da povuces tu izjavu (osim u slucaju da nisi obicno laprdalo i klevetalo, u kom slucaju nema smisla nista od tebe ocekivati).
Dakle, izvoli izaberi u kakvom ces se svjetlu ovdje predstaviti.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 00:54 - pre 152 meseci
Ej, batice, ajde idi negde na vazduh malo. :)
about:networking
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 01:15 - pre 152 meseci
Dobro, bar smo razjasnili gdje si se svrstao.
 
Odgovor na temu

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 15:21 - pre 152 meseci
Citat:
Oces reci da arhitektonske primjere "laserske preciznosti" koje si naveo ne dovodis ni u kakvu vezu sa vanzemaljcima, nego sa Egipcanima koji su imali lasere (a koji nisu vanzemaljskog porjekla)?
Koji moj onda to pises na temi koja se bavi vanzemaljcima, kad to sto ti pises - kako ti u gornjoj poruci impliciras - nema nikakve veze sa njima?

Pa valjda se covek nadovezuje na moju pricu o Atlantidi i ranijim civilizacijama koje su kontaktirale sa vanzemaljcima, poenta je da nisu mogli napraviti piramide bez napredne tehnologije ma kakva ona bila.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 16:46 - pre 152 meseci
To je on poceo da tvrdi, pa se onda "cudio" sto je neko povezao vanzemaljce sa onim sto je tvrdio i pokusao da se pravi blesav, sto je naravno nemoguce osim ako nisi blesav, a sto on izgleda nije znao, pa je trebalo malo da mu se pojasni.

Inace, piramide su pravljenje slaganjem kamenih blokova jedan na drugi, a to ne podrazumjeva nikakvu naprednu tehnologiju, vec samo izvjesnu kolicinu stapova i kanapova, i nesto elementarne matematike, a koju su stari Egipcani svakako poznavali, sto je dokazano brojnim arheoloskim arhefaktima.

Kao sto sam vec rekao, postoje orginalni hronoloski zapisi iz doba gradjenja piramida, kao i ostalih spomenika staro-egipatske kulture, u kojima je opisan zivot u tadasnjem Egiptu i razni poslovi, afere, politicke prilike i ostala zbivanja iz toga doba, ukljucujuci i gradnju piramida, hramova i spomenika, i odatle se moze saznati kako je sve to teklo i radjeno, umjesto da se covjek zaglupljuje izmisljenim navodima o piramidama od strane kojekakvih manipulatora, lazova i budala.

Naravno, vjerovatno negdje medju tvojim drustvom postoji teorija da je neko prije 10 000 godina namjerno napisao izmisljotine na papirusu i uklesao na kamenu i onda to negdje zakopao da bi zaejbao nekoga 10 000 godina kasnije ko to iskopa i sakrio od njega "pravu" istinu....
Tutankamon je ustvari ziv zakopan, sa zadatkom da iznutra preklese i prefarba sve one hijeroglife sto su prvobitno bili uklesani i opisivali tadasnji zivot u Egiptu.
Zato su oni natrpali punu piramidu sa psenicom, uljem i raznom drugom hranom da bi on tu imao sta da jede dok obavlja svoj podli zadatak, a proces mumifikacije je ustvari proces konzervacije kojim je trebala sva ta hrana da se ocuva duzi broj godina dok on baulja po piramidi i prekucava orginalne hijeroglife nekim izmisljotinama.
Zato su ostavili i onaj otvor kuda ulazi sunce, da moze covjek unutra povremeno da se osunca zbog vitamina D.
A orginalno ime Tutankamona nije bilo tako, vec nekako drugacije, a Tutankamon je nastalo od tutanj-kamen, posto je on unutra tutnjio lupajuci po kamenju, pa su seljaci koji su to spolja mogli cuti govorili o "kamenju koje tutnji", i onda mu dali takav nadimak, koji se samo malo neznatno izmjenio od tada, ali smisao je svakako jasan svakom ko nije ogranicen dogmama moderne nauke koja ima za cilj samo da obmanjuje narod sakrivajuci od njega besplatne i neogranicene izvore energije i motor na vodu.
Masoni su tako zaejbali citav egipatski narod i sve one koji su radili na piramidama, jer su oni mislili da ce istina o njima i njihovom zivotu ostati zapisana hiljadama godina u piramidama, a oni podmetnuli svog covjeka iznutra koji je sve to prekucao laznim pricama, a da oni spolja nisu imali pojma...
Eto vidis, sve se savrseno uklapa, i samo neko ko je totalno zatucan ne moze vidjeti istinu sve i kad mu je ovako serviras na tanjiru...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 17:11 - pre 152 meseci
Citat:
Tutankhamun was buried in a tomb that was small relative to his status. His death may have occurred unexpectedly, before the completion of a grander royal tomb, so that his mummy was buried in a tomb intended for someone else. This would preserve the observance of the customary seventy days between death and burial.[25]

King Tutankhamun's mummy still rests in his tomb in the Valley of the Kings. On November 4, 2007, 85 years to the day after Carter's discovery, the 19-year-old pharaoh went on display in his underground tomb at Luxor, when the linen-wrapped mummy was removed from its golden sarcophagus to a climate-controlled glass box. The case was designed to prevent the heightened rate of decomposition caused by the humidity and warmth from tourists visiting the tomb.[26]


http://en.wikipedia.org/wiki/Tutankhamun

Tutankamon nije sahranjen u piramidi.

http://en.wikipedia.org/wiki/Valley_of_the_Kings

Citat:
The Valley of the Kings (Arabic: وادي الملوك‎ Wādī al Mulūk), less often called the Valley of the Gates of the Kings (Arabic: وادي ابواب الملوك‎ Wādī Abwāb al Mulūk),[1] is a valley in Egypt where, for a period of nearly 500 years from the 16th to 11th century BC, tombs were constructed for the Pharaohs and powerful nobles of the New Kingdom (the Eighteenth to the Twentieth Dynasties of Ancient Egypt).[2][3] The valley stands on the west bank of the Nile, opposite Thebes (modern Luxor), within the heart of the Theban Necropolis.[4] The wadi consists of two valleys, East Valley (where the majority of the royal tombs are situated) and West Valley.


Stavise, po pravilu, niko nije sahranjivan u piramidama.

Idi Odine tucaj neki kamen ili nesto drugo, ne ide ti ova istorija od ruke.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 17:33 - pre 152 meseci
^Jel' ti citas sta ja napisah?
Ja i rekoh da nije sa'ranjen unutra nego da je ostao da prekucava hijeroglife.

Na ovom forumu je izgleda popularno pripisivati meni kojekakve izreke i zasluge. Skoro ko Tito, majku mu boz'ju!
Najbolje su vam one kad kazete da zbog mene ne mozete otkriti istinu o vanzemaljcima jer vas ja sprecavam...

 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)25.10.2011. u 18:03 - pre 152 meseci
^^
Ma samo ti piskaraj, možda te neko i uzme za ozbiljno još par puta, eventualno da ti odgovori.
A čitaju oni sve što ti napišeš, samo što smatraju da je uzaludno trošiti dragoceno vreme na gluposti iz tvoje glave.


about:networking
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje (2)

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 62923 | Odgovora: 423 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.