Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dobrovoljni [iznudjeni] prilozi

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dobrovoljni [iznudjeni] prilozi

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6966 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Dobrovoljni [iznudjeni] prilozi31.10.2011. u 11:45 - pre 152 meseci
Za lokalnu akciju skupljanja odece ne treba ni televizija (do osim lokalne) ni bogatuni.
 
Odgovor na temu

make_lele
make_lele
Srbistan

Član broj: 287268
Poruke: 383
*.yubc.net.



+68 Profil

icon Re: Dobrovoljni [iznudjeni] prilozi31.10.2011. u 12:36 - pre 152 meseci
A šta mislite, koliko među ovima koji "znaju" kakve su prevare sve te humanitarne akcije ima onih koji su dali u dobrotvorne svrhe na bilo koji način min 200din u poslednjih godinu dana?
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Dobrovoljni [iznudjeni] prilozi31.10.2011. u 15:30 - pre 152 meseci
Citat:
milivoje t: Obicnom, postenom coveku organizovanje humaniterne akcije u svojoj reziji ce sigurno da presedne i ogadi ljude.

Aha, dakle obican covek ne moze da se angazuje da mu ne bi slucajno "preselo". Pa znas kako onda, ne kritikuj druge koji nesto pokusavaju ako nisi spreman sam da nesto uradis.
Citat:
Svako ko je to jednom probao sigurno zna. Jer akcija nece ni poceti kako treba, vec ce neki da pricaju kako cete da ukradete novac, drugi ce da pricaju da ste vec ukrali, treci ce da sumnjaju da ste falsifikovali izvestaje iz banke o kolicini novca na humanitarnom racunu. Ti koji to pisu svakako nece dati ni dinara. Sve je to tesko i mucno progutati kada radite nesto cista srca, a prica se da ste lopov... Sta ce vam to u zivotu...

Da da...Kakva srceparajuca prica.... Uglavnom od akcije nista, dok kritika drugih stoji i dalje.
Citat:

Narod slabo ima para, pa to sto se prikupi bude ispod svakog ocekivanja, sto nije strasno, ali razocara... Jer ako nemate medijsku moc i autoritet kalibra b92 i sl. tesko mozete dopreti do velikog ljudi, jos teze ce poveravati da niste prevarant. Posebno nakon kriminalnih dela koje sprovela Rebraca i ekipa...

O cemu pricas, uzmi napravi akciju izmedju prijatelja i ljudi koje znas, nek ti svako da po 10 evra, napravi listu ko je koliko dao, ti se zrtvuj nekako i uplati nekom par stotina evra kome treba. To je nesto sto ljudi rade svaki dan, za razno razlicite razloge. Ne treba ti 10k evra, skupi 300 - sigurno ce nekom znaciti. Ali ne, moze da ti "presedne"...
 
Odgovor na temu

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+726 Profil

icon Re: Dobrovoljni [iznudjeni] prilozi31.10.2011. u 15:46 - pre 152 meseci
O cemu pricas, koja bre kritika, idi umij oci ladnom vodom, pa ponovo procitaj temu, pa ako si u stanju da razlucis ko sta pise pod kojim imenom, pa onda odgovaraj.

Inace me postedi tih generickih fraza i parola, bar kad mene citiras.


 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Dobrovoljni [iznudjeni] prilozi31.10.2011. u 17:06 - pre 152 meseci

Korisnici fejsbuka neka potraze profil od g Danila Kadijevica, i "U.G. Nasa deca"

Danas sam zatekao u kuci jednu tu slikovnicu, neko je od ukucana kupio....

Lik ima nekih 65 prijatelja u profilu, dakle, pogledajte da li su to oni koji vas presrecu.

Drugo, tu je i PIB, pa pogledajte za pib 102991550

ako treba, tu je i broj kod komercijalne banke


PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.51.*



+744 Profil

icon Re: Dobrovoljni [iznudjeni] prilozi31.10.2011. u 17:37 - pre 152 meseci
Citat:
Korisnici fejsbuka neka potraze profil od g Danila Kadijevica, i "U.G. Nasa deca"
Danas sam zatekao u kuci jednu tu slikovnicu, neko je od ukucana kupio....


http://www.nasadeca.org.rs/ind...lerija+aktivnosti&Itemid=6

Izgleda kao validna organizacija gde se stvarno radi sa ljudima/decom sa problemima.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Dobrovoljni [iznudjeni] prilozi31.10.2011. u 18:56 - pre 152 meseci
Citat:
milivoje t: O cemu pricas, koja bre kritika, idi umij oci ladnom vodom, pa ponovo procitaj temu, pa ako si u stanju da razlucis ko sta pise pod kojim imenom, pa onda odgovaraj.

Inace me postedi tih generickih fraza i parola, bar kad mene citiras.

Nemoj samo da ti presedne.
 
Odgovor na temu

Exodusbgd
Founder
Sourcing Wizards
Beograd

Član broj: 44862
Poruke: 167
212.200.91.*

Sajt: www.sourcing-wizards.com


+98 Profil

icon Re: Dobrovoljni [iznudjeni] prilozi02.11.2011. u 10:16 - pre 152 meseci
Žalosno je to što se od silnih prevaranata nalik Rebrači više čovek ne sme usuditi da pruži dobrovoljni prilog a da ne bude u dilemi da li finansira prohteve nekog prevaranta.

Pre neki dan ušle dve devojke u tramvaj, i otvaraju neku veliku fasciklu sa brojnim slikama, nekim potvrdama, nekim apelom za pomoć... ja ih preskočim.

Prošle godine u decembru (negde pred sam kraj meseca) čovek uđe u autobus i izgleda kao da ne može da govori, i daje ljudima kalendare na kojima piše da ih je uradila gluvo-nema osoba i prodaje ih za - 50 ili sto dinara, nisam siguran. Dve stvari su mi zasmetale - čim je izašao napolje, video sam da je to kalendar za godinu koja će važiti još deset dana, a druga stvar - što sam ga video nakon toga skoro svakog dana do proleća kako samo šparta po autobusima GSP-a, a narod kupuje li kupuje. Tom metodom čovek zarađuje mesečno sigurno 7-8 mojih plata.

Što se tiče ovih prodavaca slikovnica na ulici - izgleda da ih ista firma angažuje da prodaju slikovnice i karte za "izuzetno kvalitetno" pozorište Slavija. Nekada davno sam u studentskim danima išao da vidim za taj posao prodaje slikovnica - koštala je jedna 50 dinara, moja zarada je bila pet dinara, deset dinara se uplaćivalo za pomoć deci - a ostatak.... paaaaaaa -zato ih i ne kupujem danas.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dobrovoljni [iznudjeni] prilozi

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6966 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.