Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pljacka za riplija :)

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Pljacka za riplija :)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6784 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 16:46 - pre 150 meseci
http://www.blic.rs/Vesti/Hroni...unio-ali-ipak-oteo-500000-evra

Znaci lik udje u banku sa plasticnim pistoljem, isti mu ispadne na pod i raspadne se, on ga sastavi i ZAVRSI pljacku

Ovi zaposleni u banci bi morali da nastradaju bar po nekom osnovu, ili su insideri u banci ili su debelo ispod praga inteligencije neophodnog za obavljanje bilo kog posla Ili oba
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 17:05 - pre 150 meseci
Radnice su verovatno postupile prema instrukcijama koje su dobile za takve situacije.

Što reče naš Admin (pribatno, preko IM-a), i da je prs' uperio, verovatno bi isto postupile ... a ne treba zaboraviti i "da su u strahu velike oči" ;) Ko zna...
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 17:06 - pre 150 meseci
Hehehe. Al' dobro, bolje i tako nego da glume heroje tj. budale
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 17:06 - pre 150 meseci
I ja da radim u banci - boleo bi me tuki :)

Mislim, sto ja da se izlazem riziku za pare koje su osigurane i koje nisu moje. Sta treba lik da izvadi skakvac i da me isece po licu kad ga uhvatim, pa onda posle da sa takvim licem niko ne zeli da me primi da radim u banci - ukljucujuci i tu cije pare sam spasao - jer plasim klijente, tj. nisam im vishe dobar kao predstavnik/cinovnik banke :). Ovako fino ima ko ce da se bavi time, ko je placen za to i kome je to posao.

Jedino, mozda, onaj lik u obezbedjenju bi mogao da odgovara... jer je on placen i naoruzan da spreci takve diletante - posebno ako nisu propisno naoruzani.
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 17:09 - pre 150 meseci
Pa i on (security) sme da reaguje samo ako ne ugrozava ostale, tako da...ako je i skakavac (ili npr. kolega razbojnik na/ispred vrata) u prici, jbg.
A i vest je malo glupa, ako je replika - nije plasticni pistolj, prakticno dok ne opali -nema razlike
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 17:50 - pre 150 meseci
Citat:
Jedino, mozda, onaj lik u obezbedjenju bi mogao da odgovara... jer je on placen i naoruzan da spreci takve diletante - posebno ako nisu propisno naoruzani.


Nije tacno. Drugar mi radi bas taj posao u Kom. banci i dobili su intrukcije da ako se desi pljacka da udovolje pljackasima maksimalno.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 18:01 - pre 150 meseci
...kako i treba da bude. A ne radnik obezbedjenja/penzioner/gradjanin-heroj/policajac pokusao da spreci pljacku pa dobio po pi*ci/poginuo...i onda dani zalosti i sl. gluposti
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 19:26 - pre 150 meseci
da sam ja na mestu radnika banke, verovatno bih mu i kafu skuvao... da ne razmisljam koji arsenal jos nosi ispod jakne... a pare su verovatno osigurane, tako da nema razloga za junacenje...
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 19:45 - pre 150 meseci
Pa to ce da pije vodu dok prvi put osiguranje ne odbije da isplati ukradeno, to ce se desiti prvi put kad banka B bude zapretila da ce otici u drugo osiguranje ako premije porastu zato sto obezbedjenje u banci A vata zjale i ne sprecava diletante sa ocigledno plasticnim pistoljima, ne bi me cudilo da bas ovo bude prelomna tacka. Zanimljivo stanoviste da je osiguranje rupa bez dna iz koje ce razbojnici da srcu pare.


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 19:59 - pre 150 meseci
Čekajte, a kakvu ulogu imaju onda oni likovi u teget uniformama i čizmama, sa pucama za opasačima i bubicama u uhu?
Da plaše penzionere? Pljačkaše očigledno ne plaše!
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 20:04 - pre 150 meseci
To i jeste poenta. Svako treba da radi svoj posao.

Herojska dela jesu za aplauz... Ali, zamislite sebe kao heroja (uslikanog i intervjuisanog) i bandita koji će odležati par godina i lično Vas kriviti za nesrećan slučaj. Ja ne bih mogao da spavam od straha od osvete, mislim pre svega na potomstvo. A dovoljno je i da vam zapali ili na drugi način ošteti automobil. 'Oće li ovo banka da plati?
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 20:08 - pre 150 meseci
@ SlobaBgd: Penzionere i ostale agresivne. Ili da sprece pokusaj pljacke (tipa vide lika sa fantomkom i oruzjem kako ide ka banci, pa zakljucaju/ukljuce alarm/zovu muriju). Ili da eventualno reaguju u toku pljacke (ako prethodno nisu onesposobljeni i sl. a pljackasu npr. ispadne oruzje).
Nece sigurno bacati sok bombe, skakati preko pultova i sl. kako bi sprecili neku budalu da uzme par k € (posto je to neka prosecna suma, ovo je izuzetan izuzetak)...

@ mmix: Nije osiguranje rupa bez dna, ali nije normalno ni da kod svake druge-trece pljacke neko glumi heroja pa popije batine ili metak. I onda kukaju redom - familija, gradjani, policija, ministri, gradonacelnici, predsednici...
Ako dodje do povecanja broja pljacki, a osiguranja podignu premiju - poslovnice ce (skoro potpuno) prestati da rade s cash-om. Lepo prebace plate i penzije samo na racun i ATM i to je to. Onda dodje par razbojnika, izadju praznih dzepova, to se procuje i kraj price...
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 20:48 - pre 150 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Nije tacno. Drugar mi radi bas taj posao u Kom. banci i dobili su intrukcije da ako se desi pljacka da udovolje pljackasima maksimalno.


Cemu onda sluzi obezbedjenje u banci?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 20:54 - pre 150 meseci
^^Zaista Ako su pare već osigurane, a obezbeđenje ne treba da se suprostavlja, onda mogu i da uštede trošak i budu bez obezbeđenja? Mada pretpostavaljm da bi bez obezbeđenja svaka šuša došla na ideju da pljačka banku, pa su nekakav faktor odvraćanja, kakav-takav
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 21:15 - pre 150 meseci
Bolje onda da drze sarplaninca u banci.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
212-200-65-106.3gnet.mts.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 21:28 - pre 150 meseci
ja bih rekao da sluze kao portiri
jer obicno kad udjem u banku, pridje mi izbacivac da pita sta mi treba i uputi me na "pravi salter" :D
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 21:31 - pre 150 meseci
Citat:
Wi-Fi: @ SlobaBgd: Penzionere i ostale agresivne. Ili da sprece pokusaj pljacke (tipa vide lika sa fantomkom i oruzjem kako ide ka banci, pa zakljucaju/ukljuce alarm/zovu muriju). Ili da eventualno reaguju u toku pljacke (ako prethodno nisu onesposobljeni i sl. a pljackasu npr. ispadne oruzje).
Nece sigurno bacati sok bombe, skakati preko pultova i sl. kako bi sprecili neku budalu da uzme par k € (posto je to neka prosecna suma, ovo je izuzetan izuzetak)...


He he, pa za to da uključe alarm i zakjučaju vrata im ne trebaju nabildovani ćelavi stokilaši od 2.05 i sva ta oprema i imidž. A za suproststavljanje, videli smo iz gornjeg primera kako su reagovali kad je onaj ispustio repliku... Plus što sve te agencije obučavaju zaposlene upotrebi oružja, pa psihološki testovi, pa ovo ono.

Pre će biti da su tu da brane sirote službenike banke kad gnevni klijent hoće da im se majke.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 22:09 - pre 150 meseci
Citat:
Horvat: ja bih rekao da sluze kao portiri
jer obicno kad udjem u banku, pridje mi izbacivac da pita sta mi treba i uputi me na "pravi salter" :D

Pa jeste, a za taj posao je neophodno da nosis pistolj ili da poznajes borilacke vestine.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 22:26 - pre 150 meseci
http://www.youtube.com/watch?v=-UHOgkDbVqc
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Pljacka za riplija :)17.12.2011. u 23:36 - pre 150 meseci
Citat:
3way: Cemu onda sluzi obezbedjenje u banci?


Da izbacuju pobesnele/nezadovoljne klijente.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Pljacka za riplija :)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6784 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.