Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji program koristiti za prebacivanje sadrzaja sa video-kasete na cd ????

[es] :: Windows aplikacije :: Koji program koristiti za prebacivanje sadrzaja sa video-kasete na cd ????

[ Pregleda: 8976 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tehnolog
Zeljko Trifkovic

Član broj: 14190
Poruke: 226
*.as54.tz.bih.net.ba.



Profil

icon Koji program koristiti za prebacivanje sadrzaja sa video-kasete na cd ????23.02.2004. u 21:12 - pre 244 meseci
Koji program koristiti za prebacivanje sadrzaja sa video-kasete na cd u divx ili vcd formatu??Uslov je da je program besplatan ili eventualno da se moze naci serijski broj ili crack za njega??
 
Odgovor na temu

dzezer

Član broj: 14136
Poruke: 134
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: Koji program koristiti za prebacivanje sadrzaja sa video-kasete na cd ????24.02.2004. u 16:44 - pre 244 meseci
Daj potrazi malo na forumu. Odgoora na to pitanje ima mali milion.
Tomislav
 
Odgovor na temu

MilanK90
student
Vrsac

Član broj: 278583
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Koji program koristiti za prebacivanje sadrzaja sa video-kasete na cd ????02.02.2011. u 17:24 - pre 160 meseci
Kazite mi drug je pokusao da mi prebaci sa video kasete na dvd i trazi mu neki kod u cemu je problem i kako da provalim taj kod kaseta je stara 25 god???
 
Odgovor na temu

plavigor
Igor Petrović
Beograd

Član broj: 24239
Poruke: 1551
*.adsl-a-4.sezampro.rs.



+10 Profil

icon Re: Koji program koristiti za prebacivanje sadrzaja sa video-kasete na cd ????03.02.2011. u 12:16 - pre 160 meseci
Dobrodošao na forum, Nikola.

Uz tako malo informacija jedino mi pada na pamet da je taj KOD zapravo serijski broj za neki komercijalni program. Inače, mnogo više informacija ćeš dobiti o ukviru foruma audio-vizuelnih tehnologija.

Usput, kao novi korisnik, molim te pročitaj pravilnik foruma (http://www.elitesecurity.org/o/pravilnik/korisnici/).
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Koji program koristiti za prebacivanje sadrzaja sa video-kasete na cd ????

[ Pregleda: 8976 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.