Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

skype dva username-a

[es] :: Instant Messaging :: skype dva username-a

[ Pregleda: 7648 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

toda81

Član broj: 139492
Poruke: 152



+1 Profil

icon skype dva username-a15.01.2012. u 00:42 - pre 148 meseci
Imam dva naloga za skype i logovao sam se sa oba na skype. Samo da napomenem da sam iskljucio autologin na skype. Sada kada udjem u sam program skype gde se nalaze pravougaonik gde pise nick i ispod gde pise password kada kliknem na pravougaonik gde pise username stoje mi dva nicka sa kojima sam se logovao. Da li je moguce da se obrise jedan od ta dva nicka? Probao sam sa brisanjem samog programa skype i ponovnom instalacijom preko youruninstallera i ponovo su se pojavila oba nicka u tom pravougaoniku za username.HVALA UNAPRED
toda81
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: skype dva username-a15.01.2012. u 01:59 - pre 148 meseci
Prvo u folder option pod `wiew` check-iraj `show hiden files and folders` ukoliko nije, zatim u skype folderu obrisi folder pod tim nazivom(korisnicko ime), a nalazi se u C:\Documents and Settings\UserXP\Application Data\Skype. Neophodno je da pre prisanja ugasis aplikaciju desnim klikom na skype u task-u i izaberi `quit`
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

toda81

Član broj: 139492
Poruke: 152



+1 Profil

icon Re: skype dva username-a15.01.2012. u 02:17 - pre 148 meseci
Pokusao sam da uradim ovo sto si mi rekao ,ali ne mogu da udjem u folder Documents and Settings jer pri pokusaju ulaska u njega pise mi C:/Documents and Settings not accessible i access is denied. Zaboravih da kazem da imam windows7
toda81
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: skype dva username-a15.01.2012. u 03:00 - pre 148 meseci
Ondak, c:/user/appdata/roaming/skype
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

toda81

Član broj: 139492
Poruke: 152



+1 Profil

icon Re: skype dva username-a15.01.2012. u 10:22 - pre 148 meseci
Hvala ti puno prijatelju na pomoci! USpeo sam da odradim sve i evo celog postupka u korak ako se neko slucajno bas lose snalazi sa ovim. Nadam se da ne zameras sto sam napisao ovo,ali nisam veruj mi zlonamerno.Ja stalno pravim ovako tutorijale za sebe kada nesto naucim novo od onih koji znaju puno poput tebe.Hvala ti jos jednom puno!

BRISANJE SKYPE NALOGA KADA JE UKUCAN U PROGRAM SKYPE:

Prvo idi u Conrol panel pa u Appearance i Personalization pa gde pise Folder options ne ulazi tu vec klikni na opciju gde pise Show hidden files and folders pa onda pod opcijom ispred koje je nacrtan folder gde pise Show hidden files and folders pa stikluiraj kruzic gde pise Show hidden files, folders, drives a zatim ispod toga ODSTIKLIRAJ TRI OPCIJE gde pise hide pa onda klikni na Apply pa OK.

Sada idi na C:/Users/pa ovde pise naziv vaseg kompa kako je registovan/AppData/Roaming/Skype i tu obrisi ceo folder onog naloga koji neces da ti se pojavljuje kada udjes u skype.

Posle svega toga kada uradis ponovo idi u Conrol panel pa u Appearance i Personalization pa gde pise Folder options ne ulazi tu vec klikni na opciju gde pise Show hidden files and folders pa onda klikni na opciju gde pise Restore Default pa onda klikni na Apply pa OK i sada ces podesavanja foldera da vratis na fabricka.
toda81
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: skype dva username-a15.01.2012. u 12:00 - pre 148 meseci
Nema na cemu! Lepo sto si uspeo.

P.s. Naravno da ne zameram, lepo i detaljno si objasnio!

Pozdrav!
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

toda81

Član broj: 139492
Poruke: 152



+1 Profil

icon Re: skype dva username-a16.01.2012. u 00:03 - pre 148 meseci
Da nije bilo tebe nikada ne bih uspeo.HVALA TI PUNO JOS JEDNOM I VELIKI POZDRAV!
toda81
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: skype dva username-a16.01.2012. u 01:07 - pre 148 meseci
Citat:
toda81: Sada idi na C:/Users/pa ovde pise naziv vaseg kompa kako je registovan/AppData/Roaming/Skype i tu obrisi ceo folder onog naloga koji neces da ti se pojavljuje kada udjes u skype.

Da meni, kome je izuzetno bitno da sacuvam history chat-ova, neko ovo posavetuje i da uradim pa izgubih history, kapiram da bih mu sasuo zube u grlo.


Naravoucenije - obratite paznju i na propratne efekte saveta koje dajete.
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: skype dva username-a

[ Pregleda: 7648 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.