Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!

elitemadzone.org :: MadZone :: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 21153 | Odgovora: 79 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4594
*.dynamic.sbb.rs.



+310 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!20.01.2012. u 09:44 - pre 148 meseci
Ovo mi lici na ovu ekipu, na celu sa ovim iz vince. Imaju veze bukvalno svuda (policija, tuzilastvo, sudstvo, tehnicki pregled, advokati ...). Imaju nekoliko veoma sposobnih hakera i kompjuterskih strucnjaka. Nemate pojma kolika je ovo ekipa i sta stvarno mogu. Nije iskljuceno da regularno kupis golfa i da ti ga nasa policija posle par meseci oduzme jer je sve falsifikovano (brojevi na sasiji i motoru se ne diraju samo se falsifikuju papiri, carina, porez, poreklo, saobracajna, ....).

Upravo su izasli iz pritvora iako su osudjeni na visegodisnje vremenske kazne, niko dana pravosnazno nije odlezao.

Verujte mi znam o cemu pricam.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
178-222-153-164.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!20.01.2012. u 09:57 - pre 148 meseci
Citat:
lik je britanski oficir koji je bio ovde na misiji od 10 meseci

kakva misija u srbiji :D
jedino je mozda na kosovu bio, al tamo sigurno nije vozao golfica, i jos sa diplomatskim tablicama :D
tako nesto dobijaju veleposlanici i njihovi zamenici

---
je l brzi lala copokov ili djokpov?
 
Odgovor na temu

dlalic
Novi Sad

Član broj: 24116
Poruke: 374



+118 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!20.01.2012. u 15:58 - pre 148 meseci
Ove likove sa 419eater-a pratim vec duze vreme. Stvarno su zabavni... Hobi im je da od scamera izvuku pare. Ili bar da ih ismeju.
Ima poucnih prica
 
Odgovor na temu

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+726 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!20.01.2012. u 17:06 - pre 148 meseci
nije nemoguce da postoje britanski vojnici koji su u sklopu diplomatske misije u srbiji. isto tako nije nemoguce da neki od njih pordaje svoj auto posto je dobio prekomandu. u stvari to se relativno cesto desava.

ali je malo moguce da je to tvoj slucaj. jer takvi autmobili se vrlo lako i brzo prodaju, jer postoje ekipe nasih ljudi koji dugo godina saradjuju sa stranim ambasadama bar kao serviseri koji im odrzavaju vozni park. automobile sa cd tablama kupuju od vlasnika, a zatim brzo preprodaju i preregistruju na obicne table jer su trazena roba iz razloga sto su cisti, redovno i propisno odrzavani za razliku od ostalih polovnjaka.
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4594
*.adsl-1.sezampro.rs.



+310 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!20.01.2012. u 21:10 - pre 148 meseci
Takodje se mora voditi racuna o terminu "savesni kupac" . Mnogi su pord toga sto su prevareni dobili i prijave od policije kao nesavesni kupci.
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!20.01.2012. u 23:44 - pre 148 meseci
Citat:
Kao sto vec rekose ranije, ovo je jedan od najcescih vidova prevare u zadnjih 5-10 godina :)
Najbolje je da ti od tog "vojnika" zatrazis da ti posalje 10$ kako bi "sistem verifikovao njegov racun", a onda ces ti njemu da posaljes novac za automobil.
Ili da zatrazis neku sliku da ti posalje, pa da je okacis kao trofej poput ovih ovde :)

Citao sam skoro na nekom anti-fraud sajtu da je neko tako uspeo da od prevaranta izmuze par desetina dolara. Kaze covek najsladji novac u zivotu :)


Dobra fora.

Pomozite ovom "jadničku"
Citat:
Good day,

I do apologize if the contents hereunder are contrary to your ethical
motive. I want you to treat with absolute secrecy and personal courtesy.

I have written an email earlier to you no response. I am writing
following an opportunity in my office that will be of great benefit to
both of us. My late

client deposited huge funds with a bank in Europe before he died in
April 2004; He has similarity in email and bears the same last name
with you.

Since his death I have received several letters from the bank
requesting me to provide his next of kin or any of his relatives, who
can make claim of the

funds, and failure to meet the bank provision, bank will have the
funds confiscated. I have carried on several personal searches to see
if I can contact any

of his relatives, but of no avail. In the course of my effort since
you have the same last name I have to contact you to partner with me
and to present you

as the next of kin and the only surviving beneficiary of the funds.

I have all necessary legal documents and paper work that will be
required to backup our claim until the money is transfer by the bank
and we share the

proceeds base on our agreement and percentage. There is absolutely no
risk involve.

Should you need more information, if you have any questions or
concerns, write to the email address below:
[email protected] or call +44-701-112-9915. However, if
you find no interest in this transaction you should discard this
message and allow me

look elsewhere.

For easy communication please send your telephone and fax numbers.

Thanks in anticipation.

Regards,
David Cole-Law(Attorney)
Dr Mbahena
Legal affairs correspondent


----------------------------------------------------------------
This message was sent using IMP, the Internet Messaging Program.


--
Este mensaje ha sido analizado por MailScanner
en busca de virus y otros contenidos peligrosos,
y se considera que está limpio.
For all your IT requirements visit: http://www.transtec.co.uk


a evo vam i dobitka sa lutrije (meni ne treba)
Citat:
Dear Nominee,

This is a personal email directed to you. My wife and I won an
EuroMillions Jackpot Lottery of £101m million (Pounds) on October 11, 2011
and have voluntarily decided to donate the sum of £1,000,000.00 Pounds to
you as part of our own charity project to improve the lot of 20 lucky
individuals all over the world. If you have received this email then you
are one of the lucky recipients and all you have to do is get back to us
so that we can send your details to the payout bank.

You can verify this by visiting the web page below;

http://uk.news.yahoo.com/lucky...veals-what-they-will-buy-with-
%C2%A3101m.html

IMPORTANT NOTICE: ALL RESPONSE SHOULD BE DIRECTED TO OUR PRIVATE EMAIL
ONLY; [email protected]

Goodluck,
Dave and Angela Dawes
RESPOND TO: [email protected]




ER
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.opera-mini.net.



+336 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!22.01.2012. u 07:28 - pre 148 meseci
I po mom skrimnom mišljenju u pitanju je čista prevara, više učesnika u diskusiji je to vrlo dobro objasnila.
Pre nekoliko meseci sam dobio poruku od izvesne "Tazzy Divine" iz je.em li ga dali je iz Gane ili Nigerije. Elem devojčica od 25 26 godina lepa "garavuša" koja je navodno siroče jer su joj majku i oca lekara i biznismena ubili "pobunjenici" pa sad ona živi u susednoj državi kao ibeglica u jednom "samostanu" Napisa ona i broj telefona gospodina "Prečasnog" koji će mi se javiti. Šta bi jadno siroče htelo? Pošto ima na računu u "New Scotland bank" ni manje ni više nego 11 000 000,00 miliona dolarčića (slovima, jedanaest miliona), napisa i ime kontakt osobe u "NSB" brojeve telefona itd. (jadni pokojni tajo radio pa zaradio) a ona jadna nemože lično do njih pa bi htela da mi prebaci pare na moj račun koji ću da joj pošaljem. Umro sam od smeha... Ima li neko predstavu kakva bi to vrsta prevare bila?
 
Odgovor na temu

Nothingman

Član broj: 31375
Poruke: 308
*.teol.net.



+112 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!22.01.2012. u 13:16 - pre 148 meseci
@rade.zrnic

Nigerian Scam, odnosno jedna od njegovih varijanti.
Q: Are there really any systems where
void main() doesn't work?
A: It has been reported that programs using void main() can crash.
Q: The book I've been using, _C Programing for the Compleat Idiot_,
always uses void main().
A: Perhaps its author counts himself among the target audience.
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.opera-mini.net.



+336 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!22.01.2012. u 19:13 - pre 148 meseci
Neverovatno!!! Pročitao sam stranicu i onoliko koliko mi moje znanje engleskog dozvoljava, zaprepašten sam... Ta "Božanstvena" ima izgleda petlju.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!22.01.2012. u 22:50 - pre 148 meseci
Ako bas neko samovoljno zeli biti prevaren, onda je mnogo kreativnije ako izabere automobil sa ovog sajte.

http://home.automobile.fr/RYANAUTO69#ses

Mozda je veca cast biti prevaren kupovinom imaginarnog Bentleya, od obicnog Golfa!
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!23.01.2012. u 08:41 - pre 148 meseci
Aha, nema ga vise.

Interpol radi, izgleda brzo.

Samo da kazem, lik je nudio Tiguana 20 tdi 2009 170 KS i 50.000 km, u fulu za 8900 eura, i sve tako. Imao je u ponudi stotinak automobila po, 2 do 3 puta nizim cenama od realnih.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
89.216.32.*



+10246 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!23.01.2012. u 09:10 - pre 148 meseci
Citat iz Marfijevog zakona, knjiga druga: "Moralno je nedopustivo dozvoliti naivčini da zadrži svoj novac." ("It's immoral to let a sucker keep his money")

Ovu mudrost je smislio Canada Bill Jones, američki kockar, prevarant i probisvet, koji je živeo u 19. veku. (potražiti na googlu za detalje) Ipak, mudrost je neprikosnovena, i evo važeća je i u 21. veku.


Mislim, pogledajmo prvu rečenicu, prvog posta, na ovoj temi: "...skoro nov golf 6 za cenu skoro duplo manju nego sto je normalno..." Pa da li je to normalno ? Da li neko ko nije naivčina može da nasedne na ovakvu glupost ?

Ali ima još nešto. Dva - tri puta sam postavljača teme pitao za izvor, tj. za sajt gde je video tu ponudu i nije hteo da kaže. Zaključujem da je sve ovo ili izmislio (ne postoji sajt "povoljni automobili") ili se plaši da mi kaže iz straha da ne kupim golfa pre njega.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

mirjanamisa

Član broj: 297517
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!23.01.2012. u 22:45 - pre 148 meseci
Hvala ljudi na lepim savetima, onima koji su ih dali...
Neko je pomenuo sliku, vec sam napomenuo da mi je poslao na mail fotokopiju njegovog pasosa, a cini mi se da sam napisao licne karte preko posta, u stvari je pasos koji mi je delovao uredno...
Oglas je postojao na sajtu "POLOVNI AUTOMOBILI", a sada stvarno ne znam gde je, verovao Java Beograd ili ne, a sto se tice otimanja oglasa-stvarno sam bez komentara, mada nebitno.
Zatrazio sam bio da se cujem sa tom osobom preko Skype-a, ali naravno imala je neki izgovor. Rekao sam da nema nista od dogovora, od tada vise nije bilo odgovora sa druge strane.
Vrlo je moguce da je to neka organizovana prevara, ne bi me cudilo... I slazem se da bi taj covek ako i postoji on pod imenom kojim se predstavlja a i taj auto, pre ga prodao nekome koga je upoznao ili vec znao tokom boravka ovde... Moze se spekulisati o ovome na trista nacina, ali prava istina se ipak ne moze saznati iako su se skoro svi slozili da je to prevara. :)
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!23.01.2012. u 23:01 - pre 148 meseci
Lep case study ljucke psihologije.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!23.01.2012. u 23:16 - pre 148 meseci
Citat:
mirjanamisa: ...ali prava istina se ipak ne moze saznati iako su se skoro svi slozili da je to prevara. :)

Kad se spoje naivnost i pohlepa, to je za prevarante idealna kombinacija... Što imamo prilike da vidimo u tvom slučaju...

Šta čovek treba da uradi da bi ti na kraju prihvatio da je u pitanju prevara?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!23.01.2012. u 23:53 - pre 148 meseci
Pa treba da da pare , mislim on.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
89.216.32.*



+10246 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!24.01.2012. u 07:22 - pre 148 meseci
Citat:
mirjanamisa: Moze se spekulisati o ovome na trista nacina, ali prava istina se ipak ne moze saznati iako su se skoro svi slozili da je to prevara.
Pametan se uči na tuđim greškama, a glup na svojim.
Prava istina je svima ovde 100% jasna. Ali, vidim da tebi još nije sve jasno. Stoga, zaista nema druge nego da pošalješ pare i da čekaš da ti isporuči Golfa na kućnu adresu E, onda, kad to ne dočekaš, onda ćeš na forumima sličnim ovom da pišeš postove objašnjavajući ljudima šta je prevara.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!24.01.2012. u 10:37 - pre 148 meseci
Citat:
mirjanamisa: Rekao sam da nema nista od dogovora, od tada vise nije bilo odgovora sa druge strane.


Zato sto je pronasao zrtvu koja manje sumnja.
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.opera-mini.net.



+336 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!24.01.2012. u 17:34 - pre 148 meseci
@zarsilic-u, šta bi sa "Bentley"-em? HHHhahhhaheeh
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
*.opera-mini.net.



+336 Profil

icon Re: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!24.01.2012. u 17:34 - pre 148 meseci
@zarsilic-u, šta bi sa "Bentley"-em? HHHhahhhaheeh. Od smeha dvared poslah poruku...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Prodavac automobila-stranac, a auto je u Srbiji!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 21153 | Odgovora: 79 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.