Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da postanem provajder? Kako da naplacujem wireless net korisnicima a da bude sve legalno?

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Kako da postanem provajder? Kako da naplacujem wireless net korisnicima a da bude sve legalno?

[ Pregleda: 3009 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stefantomy
Stefan M.
elektrotehnicar,informaticar,elektricar
Kraljevo

Član broj: 280315
Poruke: 1
194.106.165.*



Profil

icon Kako da postanem provajder? Kako da naplacujem wireless net korisnicima a da bude sve legalno?21.01.2012. u 22:05 - pre 148 meseci
Molio bih dobre ljude da mi sve objasne....i oko registracije i oko prijavljivanja firme i kome placati taj protok... Hvala unapred svima .zz
 
Odgovor na temu

zivanicd
Dejan Zivanic
KLADOVONET ISP
Kladovo

Član broj: 137218
Poruke: 1129
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.kladovo.net


+139 Profil

icon Re: Kako da postanem provajder? Kako da naplacujem wireless net korisnicima a da bude sve legalno?26.01.2012. u 01:06 - pre 148 meseci
S obzirom da ozbiljnu konkurenciju koja je trenutno na trzistu, moja preporuka ti je da delis resurse kako ih delis do sada... skupljas novac kao i do sada i trajes koliko mozes...

Sve ostalo vodi u neke ozbiljne izdatke koji ce pre ili kasnije da ti presednu...

Svuda u svetu opstaju samo velike telekomunikacione firme. Male se udruzuju da bi postale velike...

Smatram da trenutno u Srbiji nema mnogo mesta za male... i samo je pitanje vremena kada ce manji provajderi nestati ili se prodati/udruziti sa vecim.



A odgovor na tvoje pitanje je jednostavno:
1. otvori firmu (DOO najbolje jer mozes da je "pustis niz vodu" kad god hoces) sa sifrom telekomunikacije
2. prijavi se RATELu za obavljanje delatnosti radi evidencije (50.000 dinara je godisnje mislim), 10.000 dinara je jednokratno za evidenciju i prijavu
3. kreni da radis...

:)

Poz,

 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Kako da postanem provajder? Kako da naplacujem wireless net korisnicima a da bude sve legalno?

[ Pregleda: 3009 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.