Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pomoc / republicka stipendija za srednje skole za ovu god

[es] :: Vodič za učenje :: pomoc / republicka stipendija za srednje skole za ovu god

[ Pregleda: 13246 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vojta smeker
aleksandar vojteski

Član broj: 20704
Poruke: 24
*.mobtel.co.yu



Profil

icon pomoc / republicka stipendija za srednje skole za ovu god25.02.2004. u 00:12 - pre 244 meseci



interesuje me da li neko zna adresu sajta gde mogu da pogledam konkurs za republicku stipendiju za srednje skole u srbiji za ovu skolsku godinu???
konkurisao sam jos decembra meseca pa bih hteo da vidim da li sam je dobio ili ne.
profesori u skoli su mi rekli da jos nista nisu dobili od ministarstva,ako vi znate gde to mogu da nadjem molim vas posaljite mi adrersu!!!!
 
Odgovor na temu

simicicdusan
Kovin

Član broj: 11794
Poruke: 35
195.178.35.*



Profil

icon Re: pomoc / republicka stipendija za srednje skole za ovu god25.02.2004. u 02:10 - pre 244 meseci
Rezultati su stigli u moju skolu jos pre mesec i po ili cak dva meseca ali ja po drugi put za redom nisam dobio :( tako da ti ne mogu reci nista sem toga.
 
Odgovor na temu

vojta smeker
aleksandar vojteski

Član broj: 20704
Poruke: 24
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: pomoc / republicka stipendija za srednje skole za ovu god25.02.2004. u 02:29 - pre 244 meseci
jel mozes da vidis kod nekog profesora da se raspitas za broj telefona da zovem da proverim,da li sam dobio ili ne? ili jos bolje da pitas nekog profesora gde mogu da nadjem taj spisak
 
Odgovor na temu

filmil
Filip Miletić
Oce Technologies B.V., inženjer
hardvera
Arcen, NL

Član broj: 243
Poruke: 2114
*.et.tudelft.nl

Jabber: filmil@jabber.org
ICQ: 36601391


+3 Profil

icon Re: pomoc / republicka stipendija za srednje skole za ovu god25.02.2004. u 09:17 - pre 244 meseci
"vojta smeker" wrote:

>jel mozes da vidis kod nekog profesora da se raspitas za broj telefona da
>
Pozovi ministarstvo direktno. Inače rezultate konkursa, bez obzira kakvi
su, trebao bi da dobiješ (i) na kućnu adresu.

f
 
Odgovor na temu

MissPiggy:)

Član broj: 18179
Poruke: 210
*.conceptual.net.au



Profil

icon Re: pomoc / republicka stipendija za srednje skole za ovu god25.02.2004. u 10:53 - pre 244 meseci
Zdravo vojta,

Pa zar nije logicno da direktno nazoves Ministarstvo prosvete i sporta (da, ovo je republicko ministarstvo), na telefon 3616-489 (ne zaboravi pozivni, ako nisi u BGD). Takodje, mozes da prosetas do njih ako si u Beogradu, jer se nalaze u Nemanjinoj 22-26. Znaci, nemas zasto da se raspitujes okolo i gubis vrijeme, kada postoji jednostavniji nacin da dodjes do zeljenih informacija.

Znaci, dobar dan...dobar dan...:)

Ne zaboravi da sa sobom imas broj (? ako postoji) pod kojim se vodis kao kandidat; ili odgovarajuce detalje koje si im dao, da mogu da te identifikuju (licna karta? adresa i sl. stvari; tek da znaju da si to ti, a ne neko drugi). Upitaj ih znaci da li mozes da razgovaras sa nekim o tome da dodjes do tih rezultata, jer tvoja skola (..ime? ) jos uvijek nije nista dobila.

Srecno

MissPiggy:)

p.s. I javi nam kako si prosao. :)
 
Odgovor na temu

vojta smeker
aleksandar vojteski

Član broj: 20704
Poruke: 24
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: pomoc / republicka stipendija za srednje skole za ovu god25.02.2004. u 12:21 - pre 244 meseci
Zdravo MissPiggy:)
ja sam iz vrsca i malo ce mi vise vremena trebati da prosetam do nemanjine :))))))))
inace idem u hemijsku ali je smer iz BG-a,znaci istureno odeljenje.
ma vise mi je sve preko vugle i ova vlast i drzava svako svakog krade,100% neko nekog "gura" da bi dobio a ja jos nisam ni dobio obavestenje da li sam dobio ili ne!
ma dacu ja njima svima pistolj u celo pa da vidis kako ce sve da propevaju ko pticice :)))))

u svakom slucaju hvala na pomoci!!!!!!
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
195.252.107.*

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: pomoc / republicka stipendija za srednje skole za ovu god26.02.2004. u 00:04 - pre 244 meseci
Da si prihvacen, vec bi znao.
Obavestenja na kucnu adresu nema. Vec su stigle i pare za prva dva meseca. Duzni su jos za 4. :(
Da li neko nekog gura? Ne. Veruj da ne gura. Mene niko nikad nije gurao, cak su mi cesto i gurnuli zbog toga, ali prosek i rezultati garantuju stipendiju vec dve godine.
P.S. Proveri u maticnoj skoli. Mozda je sve islo preko njih.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: pomoc / republicka stipendija za srednje skole za ovu god

[ Pregleda: 13246 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.