Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zaledila voda u cevima kupatila

elitemadzone.org :: TechZone :: Zaledila voda u cevima kupatila

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 30224 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bojannp
bojan barisic
student

Član broj: 299021
Poruke: 8
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Zaledila voda u cevima kupatila11.02.2012. u 21:30 - pre 148 meseci
Ma kakvo spavanje, nema od tog nista. Muke me pritisle, u utorak treba da se vidim sa devojkom, a u kuci nemam vode. Bem li ga, evo vec 30 sati je proslo od kada je prokapalo, a jos nece da probije. Od ovih kapi mogu da skupim da se umijem, operem ruke, skuvam kafu...al turiranje je misaona imenica.
ako do utorka nepotece iz slavine, ostaje mi samo da se samoubijem. :)

probao sam danas da palim kvarcnu na instikt, radila je na mestu gde cev prestaje da ide paralelno uz temelj i pocinje da ide uspravno uz zid ka prvom spratu. Pretpóstavljam da ukoliko nije problem u sahtu, onda je u tom delu gde se penje uz zid jer tu valjda neki "posao" radi i sila gravitacije.

najgore od svega je ne mogu da budem siguran kuda su tacno te cevi provedene. Imao sam svega 5 god kad se kuca radila, tako da se nesecam nicega, a projekat i ako postoji niko od ukucana ne zna gde je.
da razjasnim, znam ja kroz koje su zidove cevi sprovedene, ali kad bi morao da kopam, radio bih na srecu. mozda bih pogodio, mozda bi omasio za 0.5-1m.

da li postoji mogucnost da se pre +, led istopi sam od sebe ?
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Zaledila voda u cevima kupatila11.02.2012. u 21:52 - pre 148 meseci
Citat:
da li postoji mogucnost da se pre +, led istopi sam od sebe ?

He,he...šališ se,jel?

Nego,ide ti na ruku ovo vreme,kao da minus malo popušta,kod mene napolju je nekih -6-7°C,tako da to kapanje će možda do utorka i da odradi posao,pa još onda ostaje da i ti odradiš...posao.

Srećno!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Zaledila voda u cevima kupatila

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 30224 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.