Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

glasine ili istina Severno Korejski vodja Kim-JonGun ubijen je u Pekingu

elitemadzone.org :: MadZone :: glasine ili istina Severno Korejski vodja Kim-JonGun ubijen je u Pekingu

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 11377 | Odgovora: 84 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: glasine ili istina Severno Korejski vodja Kim-JonGun ubijen je u Pekingu12.02.2012. u 16:08 - pre 147 meseci
Wi-Fi,
Prvo treba da se zapitaš da li je moje normalno i tvoje normalno isto. Ako ja nisam normalan, gledano tvog ugla, kako misliš da prođeš moj test? Ja već smatram da ti nisi normalan jer bi sterilisao i ubijao ljude za koje smatraš da nisu normalni.
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: glasine ili istina Severno Korejski vodja Kim-JonGun ubijen je u Pekingu12.02.2012. u 16:10 - pre 147 meseci
Zapravo ne moram, posto bi ti svojim sistemom napravio Idiokratiju (u stvari, jos gore od toga) gde svakako ne bih zeleo da zivim, tako da ne bi bilo steta da budem eliminisan...

@ hogar strašni: 'el vidis kako znas. Bravo!
 
Odgovor na temu

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: glasine ili istina Severno Korejski vodja Kim-JonGun ubijen je u Pekingu12.02.2012. u 16:20 - pre 147 meseci
Nije to moj sistem, to je tvoj sistem koji nema granicu da nije dozvoljeno preventivno ubistvo, sterilizacija, utamničenje. Tvoje testove sprovode ljudi, pišu ih i tumače rezultate. Ljudi greše, a i imaju različita mišljenja. Nekad greše namerno zbog svoje koristi. Ako ne želiš da strahuješ za svoj život u tvom sistemu, morao bi da budeš u samom vrhu vlasti. Na kraju ove teme saznajemo da se ti suštinski ne razlikuješ od pokojnog vođe S. Koreje. Za novog ćemo videti, ko zna, možda nas iznenadi ako ga ne ubiju tehnokrate, demokrate ili komunisti.
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: glasine ili istina Severno Korejski vodja Kim-JonGun ubijen je u Pekingu12.02.2012. u 16:31 - pre 147 meseci
Ja bih rekao da je Dragi Vodja II ipak malo bolji covek... A III ce za*ebati i Gandija, bar ono, u uzem krugu prijatelja/saradnika (sto je, jel', jedino i bitno)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: glasine ili istina Severno Korejski vodja Kim-JonGun ubijen je u Pekingu

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 11377 | Odgovora: 84 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.