Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nova nagradna igra u "Blicu" - nova prevara, na svetlosti sijalice se vidi skriveno

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Nova nagradna igra u "Blicu" - nova prevara, na svetlosti sijalice se vidi skriveno

[ Pregleda: 5214 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Nova nagradna igra u "Blicu" - nova prevara, na svetlosti sijalice se vidi skriveno13.04.2012. u 20:12 - pre 146 meseci
Pronađite kupon “Majski Blicko“ svakog dana u „Blicu“! Ako na kuponu imate tri ista simbola, osvojili ste jednu nagradu...

Svako jutro vidim komsiju koji radi na kiosku, pre nego sto iznese novine musterijama (Blic, Press) prvo ih stavi na sijalicu da vidi ima li tri ista simbola ako nema stavi ih za musterije...


Da li vredi nekoga u Srbiji pitati kako je to moguće da postoje takve "nagradne" igre!?
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: Nova nagradna igra u "Blicu" - nova prevara, na svetlosti sijalice se vidi skriveno13.04.2012. u 21:08 - pre 146 meseci
nikada nisam verovao u te nagrade iz novina.I ne znam nikog ko je nesto sl. osvojio.

 
Odgovor na temu

ki111er

Član broj: 158867
Poruke: 381



+53 Profil

icon Re: Nova nagradna igra u "Blicu" - nova prevara, na svetlosti sijalice se vidi skriveno13.04.2012. u 22:12 - pre 146 meseci
Osvojio moj drugar jedan Hyundai pre par godina msm da je novina bila blic a komsija uzeo Punto od onih likova sto su namestali sms nagradne igre. KOliko se secam samo dva auta u celoj Srbiji nisu otisla kod njih a jedan je njegov ;)))
ti propadaš, ti propadaš jer se opijaš
ti propadaš, ti propadaš jer se drogiraš
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.112.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Nova nagradna igra u "Blicu" - nova prevara, na svetlosti sijalice se vidi skriveno13.04.2012. u 23:06 - pre 146 meseci
to u novinama se uvek videlo pod jakim svetlom. Ljudi su ovce, veruju u gluposti. Igre na sreću su još najmanje zlo.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Nova nagradna igra u "Blicu" - nova prevara, na svetlosti sijalice se vidi skriveno14.04.2012. u 08:07 - pre 146 meseci
Mora prestati ambijent laži i prevara, jer to onespokojava ogromnu većinu vrednih i poštenih ljudi, građana Republike Srbije, kojima je oduzeto pravo da se čak i u nagradnim igrama nadaju bilo kojoj, a pogotovo ne nekoj vrednoj nagradi.

Pa što inspektori ne upadnu u Blic pa da vide koja je tu prevara?

"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.mbb.telenor.rs.



+136 Profil

icon Re: Nova nagradna igra u "Blicu" - nova prevara, na svetlosti sijalice se vidi skriveno14.04.2012. u 08:57 - pre 146 meseci
Citat:
Jagnjeca brigada: Mora prestati ambijent laži i prevara, jer to onespokojava ogromnu većinu vrednih i poštenih ljudi, građana Republike Srbije, kojima je oduzeto pravo da se čak i u nagradnim igrama nadaju bilo kojoj, a pogotovo ne nekoj vrednoj nagradi.

Pa što inspektori ne upadnu u Blic pa da vide koja je tu prevara?


Tebi je prevara to sto se vidi pod svetlom?
Ti mislis da je to blic namerno uradio da bi pomogao prodavcima a prevario jadan narod?

epic
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.112.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Nova nagradna igra u "Blicu" - nova prevara, na svetlosti sijalice se vidi skriveno14.04.2012. u 10:38 - pre 146 meseci
uradili su verovatno iz najobičnije gluposti. S obzirom da vrlo verovatno već unapred znaju ko će pokupiti većinu vrednijih nagrada, nije ih ni briga...
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Nova nagradna igra u "Blicu" - nova prevara, na svetlosti sijalice se vidi skriveno14.04.2012. u 10:55 - pre 146 meseci
@Jagnjeca brigada

Ja se nadam da ce komsija iz trafike nesto da dobije, pa onda mozes da ga tuzis :)
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

timotic
Lopare, RS

Član broj: 17945
Poruke: 32



+359 Profil

icon Re: Nova nagradna igra u "Blicu" - nova prevara, na svetlosti sijalice se vidi skriveno14.04.2012. u 17:50 - pre 146 meseci
Moja rodica je prije par godina u BLIC-u osvojila DVD player.

Nikad ga nije dobila, al' su je ubacili na naslovnu stranu, nesto kao:"Studentkinja osvojila DVD player."
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Nova nagradna igra u "Blicu" - nova prevara, na svetlosti sijalice se vidi skriveno

[ Pregleda: 5214 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.