Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Otvaranje i editovanje OpenOffice file-a iz AIR aplikacije

[es] :: Flash :: Otvaranje i editovanje OpenOffice file-a iz AIR aplikacije

[ Pregleda: 2892 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

GMC
Selo Veselo

Član broj: 11492
Poruke: 338
*.PPPoE-7621.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Otvaranje i editovanje OpenOffice file-a iz AIR aplikacije20.04.2012. u 17:06 - pre 146 meseci
Pozdrav,

Trebao bih na neki nacin "povezati" AIR aplikaciju i OpenOffice na nacin da AIR ubaci u .odt file odredjeni text. Sada me interesuje da li je to moguce (u kombinaciji AIR - Openoffice) i ako da moze li neki link gdje bi mogao saznati nesto vise o tom povezivanju?


Ajd Zdravo
 
Odgovor na temu

madcama
Valjevo

Član broj: 103936
Poruke: 794
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+184 Profil

icon Re: Otvaranje i editovanje OpenOffice file-a iz AIR aplikacije20.04.2012. u 18:03 - pre 146 meseci
Neću ti pomoći, ali ti predlažem da se obratiš LibreOffice zajednici. Trenutno je ona mnogo aktivnija od Openoffice zajednice.
Po temi http://www.elitesecurity.org/t385534-0 ja sam terorista.
Use The Force my young Luke Filewalker.
 
Odgovor na temu

GMC
Selo Veselo

Član broj: 11492
Poruke: 338
*.PPPoE-7621.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Otvaranje i editovanje OpenOffice file-a iz AIR aplikacije20.04.2012. u 21:12 - pre 146 meseci
Hvala, ali ipak u mom slucaju mora ostati OpenOffice zbog nekih drugih razloga... tako da i dalje stoje pitanje interkacije izmedju AIR aplikacije i OO
Ajd Zdravo
 
Odgovor na temu

GMC
Selo Veselo

Član broj: 11492
Poruke: 338
*.PPPoE-8085.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Otvaranje i editovanje OpenOffice file-a iz AIR aplikacije21.04.2012. u 09:14 - pre 146 meseci
Evo ako slucajno koga interesuje nasao sam jedno, mozda ne bas idealno, rjesenje.

Posto se u mom slucaju radi o ubacivanju relativno malih dijelova teksta ja sam to rijesio (tj. rijesit cu) tako sto cu nakon obrade svih ulaznih podataka u AIR-u tekst koji treba biti ubacen snimiti u .txt file a onda pomocu macro-a koji se pokrece kad se otvori zeljeni .odt file iz tog txt filea ubaciti text sa fine and replace text tamo gdje treba.

Rjesenje nije bas idealno jer snimamo prvo u txt pa ond u .odt ali meni ce posluziti jer svakako sve ovo je samo za moju (poslovnu) upotrebu.
Ajd Zdravo
 
Odgovor na temu

[es] :: Flash :: Otvaranje i editovanje OpenOffice file-a iz AIR aplikacije

[ Pregleda: 2892 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.