Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Imam problem s misicima odnosno kolenom,iščašio sam ga 2 puta pa mi trebaju neki saveti

[es] :: Nauka :: Imam problem s misicima odnosno kolenom,iščašio sam ga 2 puta pa mi trebaju neki saveti

[ Pregleda: 1365 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vorke91
Marko Petrovic
beograd

Član broj: 302250
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Imam problem s misicima odnosno kolenom,iščašio sam ga 2 puta pa mi trebaju neki saveti22.04.2012. u 16:46 - pre 146 meseci
Pozdrav ljudi.Evo ovako,vidim da imate slicne povrede i da razmatrate o kolenu i njegovim povredama kao i zatezanjem ligamenata i misica....Mene zanima evo ukratko samo da mi preporucite najbolje vezbe dakle ako su to cucnjevi koliko serija za pocetak i koliko da povecavam za dan i sta kako...Moj problem je sledeci,pre 5 godina sam igrao fudbal ne profesionalno ,znaci bzvz s drustvom i iščašio sam koleno,nakog toga naravno bio sam saniran i u gipsu 2 meseca,oporavio sam se ali nakon godinu dana sam ponovo isto koleno iščašio i ponovo sam ga sredio namesteno i oporavljeno (u gipsu)pa onda nesto malo radio na njemu i osetio sam da je zategnuto i olaksanje u njemu....Dakle problem su mi ligamenti verovatno su se rastegli i ne drže dovoljno koleno odnosno patelu(čašicu) nakon tog drugog puta zbog tog problema s kolenom nisam hteo da se bavim nicim al sam iznenada krenuo da se bavim borilackom vestinom Realni Aikido,i tu znate da ima mnogo bacanja,poluga ,cugova i svega,vrlo je dinamicno i tom vestinom sam se bavio evo do nedavno ,dakle skoro 3 godine bez ikakvih problema i osecaja bola nakon kazem ta 2 puta,sve do pre 1 mesec gde sam opet osetio taj bol od pre i skoro mi se iščašilo ponovo al nije skroz otišlo uspeo sam da ga nekako zadržim,dakle osetio sam tu nestabilnost s levim kolenom ponovo i prestao sam da treniram vec neko vreme..I sad zelim da mi neko kaze kakvi su mi izgledi za dalji nastavak bar rekreativno da treniram to jer ne mogu bez aikida :)) npr. koje vezbe koliko serija sta je nabolje,koji steznik je preporucljiv i koliko vremena da zategnem pre svega te misice?Hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Imam problem s misicima odnosno kolenom,iščašio sam ga 2 puta pa mi trebaju neki saveti

[ Pregleda: 1365 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.