Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Work and travel USA 2012

[es] :: Vodič za emigraciju :: Work and travel USA 2012

[ Pregleda: 1386 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

AVTuffGong
Beograd, Srbija

Član broj: 302287
Poruke: 1
*.adsl-1.sezampro.rs.



Profil

icon Work and travel USA 201223.04.2012. u 17:13 - pre 145 meseci
Ok, dakle prijavio sam se za WAT program za ovu(2012) godinu, preko agencije MATICO, i sve je sada ok samo me jedna stvar muci. Buduci da imam dredove duzine oko 40cm, zanima me da li mi to moze predstavljati problem za dobijanje Americke J1 vize?
Naravno, prosecno/normalno se oblacim, ponasam...za razgovor u ambasadi cu se, respektivno :) lepse obuci...dredove drzim vezane u rep, tako da ne strce mnogo i ne privlace paznju(koliko je god moguce). Nemam dosije, nisam privodjen, od problema sa zakonom imam 2 kazne za saobracajne prekrsaje, mada mislim da na to nece obracati paznju, redovan sam student(dao prve 2 godine i prvi semester trece, tekuce mi, godine u roku). Razlog zasto sam zabrinut jeste taj sto sam cuo da ovi u Americkoj ambasadi imaju predrasude u vidu tetovaza/pirsinga/frizura i da se mogu istripovati da sam neki "bandit" posto se u Americi neke bande obelezavaju i dredovima. Mislim, gomila ljudi u Americi nosi dredove i to je kod njih potpuno normalno i za primernu omladinu... Ako neko ima slicno iskustvo/situaciju ili je uopste nesto o tome cuo, molim vas da podelite sa mnom, u zurbi sam, realno, trebao bi da putujem za oko mesec dana.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Work and travel USA 2012

[ Pregleda: 1386 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.