Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hitno,hitno.. Kako da vratim podesavanja?

[es] :: Windows desktop :: Hitno,hitno.. Kako da vratim podesavanja?

[ Pregleda: 7610 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Elwela
Mirza Ganic
Srbija

Član broj: 305119
Poruke: 60
65.255.37.*



+2 Profil

icon Hitno,hitno.. Kako da vratim podesavanja?16.08.2012. u 03:28 - pre 142 meseci
Pozdrav ljudi..
Imam ogroman problem..
Svaka pomoc dobro dosla,ali POMOC a ne lupetanje!!samo za iskusne.. Hvala..
Naime imam viruse u kompu..,skenirao sam avastom i pokusao da popravim ali nije moglo pa sam ih avastom izbrisao..
Sada mi nema task bara na desctopu i mnogi sistemski programi ne rade..
Kako da ovo popravim?
Bez reinstalacije,jer nemam sistemski cd..
A avast sa kojim sam izbrisao viruse,sam unistall..
Dali postoji opcija da racunar vratim na fabricka podesavanja ili slicno?
Hvala unapred..
:,,Šta ja imam s'dunjalukom?! Ja sam na ovom svijetu poput jahača koji je odrijemao u hladu drveta u toplom danu, a zatim produžio i napustio ga" – govorio je Muhammed, sallallahu alejhi we sellem..
 
Odgovor na temu

Bash1711
Milic Nemanja
student
Novi sad

Član broj: 208522
Poruke: 323
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: Nikome ne moze biti bolje dok nekom ne bude gore


+29 Profil

icon Re: Hitno,hitno.. Kako da vratim podesavanja?16.08.2012. u 06:23 - pre 142 meseci
Postoji zove se System restore. Odaberes datum, i vratis podesavanja.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Moderator
Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Hitno,hitno.. Kako da vratim podesavanja?16.08.2012. u 07:53 - pre 142 meseci
Ako si izbrisao neke sistemske fajlove, vrlo verovatno da ćeš morati nabaviti CD, bilo za reinstalaciju ili makar popravljanje postojeće instalacije. Možeš probati sa System Restore-om, ali nisam siguran da će rešiti problem
 
Odgovor na temu

Elwela
Mirza Ganic
Srbija

Član broj: 305119
Poruke: 60
65.255.37.*



+2 Profil

icon Re: Hitno,hitno.. Kako da vratim podesavanja?16.08.2012. u 12:32 - pre 142 meseci
Probao sam sistem restore 2-3 dana unazad,vrati neke datoteke koje sam izbrisao,ali ono sto meni treba ne vrati,tj.te izbrisane sistemske fajlove..
Posto mi je pc pun virusa,dali neko moze da mi obj.kako da reinstaliram sistem kad nabavim cd..
Mozda je nebitna informacija,ali kada pokusam da format (C) izadje mi prozor koji me upozorava da ugasim sve programe koji su ukljuceni..,ja nemogu da ih nadjem..
I usput jos jedno pitanje,kako da se prijavim na kompjuter kao administrator jer su mi ogranicena ovlašcenja,a ko je on,Bog zna.. I dali mi za instalaciju sistema nakon formata,treba internet ili mogu bez njega..?
Hvala unapred..,moj vam comp.duguje zivot..
:,,Šta ja imam s'dunjalukom?! Ja sam na ovom svijetu poput jahača koji je odrijemao u hladu drveta u toplom danu, a zatim produžio i napustio ga" – govorio je Muhammed, sallallahu alejhi we sellem..
 
Odgovor na temu

mld

Član broj: 156249
Poruke: 274
*.adsl-2.sezampro.rs.



+13 Profil

icon Re: Hitno,hitno.. Kako da vratim podesavanja?16.08.2012. u 12:46 - pre 142 meseci
Obrni okreni, imaš samo par mogućnosti:
1. Da uradiš restore sistema ako možeš, ako ne
2. treba probati da udješ u safe mod ako nije bilo ozbiljnijeg oštećenja i da se nadaš da odande možeš nešto uraditi ako ne,
3. onda moraš da imaš instalacioni CD i da probaš iz dos prompta: sfc /scannow i da sačekaš da proveri da li je moguće da se sistemski fajlovi vrate, ako ni to ne pomaže,
4. Probaj sa nekim HBCD da startuješ mini windows i da odatle radiš i spaseš podatke sa sistemske particije, ako ni to ne pomaže onda ti ne gine reinstalacija ili ako je problem hardwera onda i servis.
 
Odgovor na temu

Elwela
Mirza Ganic
Srbija

Član broj: 305119
Poruke: 60
65.255.37.*



+2 Profil

icon Re: Hitno,hitno.. Kako da vratim podesavanja?16.08.2012. u 13:22 - pre 142 meseci
Evo sta mi se desilo http://www.elitesecurity.org/t454326-0#3153493

prokleti kompjuter..!! :@
:,,Šta ja imam s'dunjalukom?! Ja sam na ovom svijetu poput jahača koji je odrijemao u hladu drveta u toplom danu, a zatim produžio i napustio ga" – govorio je Muhammed, sallallahu alejhi we sellem..
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Hitno,hitno.. Kako da vratim podesavanja?

[ Pregleda: 7610 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.